sevgililer günü :(

kutlanmamış sayılırım her sene olduğu gibi bir tane pasta ve çiçek bir film izledik ve arkadaşıyla buluşmaya gitti şimdide ben trip atıyorum ve bu daha bnm eşim bile değil offfffffffffffffffffffffffffffffff ama bir daha onun için hiç bişi yapmıcam doğum günüde 10 gün sonra görür o

inş olduğunda bunlara çok dikkat eden biri olur karşındaki eylülgüzeli. ya hala umudum var ne saçma...

ben.. beklemiyorumda zaten bu ara aramiz limoni.. :umursamaz:

bizimde öyle ama bu durum engellememeliydi senede bi kere olan şeyi benim için önemini bile bile hemde :KK43:

ya arkadaşlar bende onu tanıyarak çok beklemiştm bişiler ama :KK43: offf ya bende hala bekliyorummm hediye almış ama bi plan yapamamış ailecek memlekete gtmiştkde pazar dönücektk o yüsden ne saman dönüceğmiz belli değil die ya çok kırıldım hediyeyi bile vermedi evde unutmuş akşamdan beri ağlıorum çok yorgunum hiç çalışasım yokkk akşam nasıl olcak bilmiorum benm için kıslar bu benm nişanlım bide 3 ay sonra kocam olucakkkk

var ama ne bilim ya bekledm işte söleseydi en asından böle düşündm ama yapamadım die ne bilim yaaa ne bilim

Biz bir hafta önce nişanlandığımız için hediye almayalım diyorduk malum nişan maddi açıdan sarstı bizi..
Ama ben 1 haftadır sevgililer günü yazan her vitrini her çiceği gösterdim ona..

Ctesi pazar masaisi vardı.Pazar mesaiden çıktığında buluştuk elinde çiçekle geldi..Ama ben elim boş gittim.Bütün akşam benimle dalga geçti odunsun diye..alsanaalsanasmile

Ama son noktayı çok yorgunum evlere gidelim demekle koydu.Çok kırıldım.Şimdiye kadar ben derdim gidelim diye..:gitme:

Ben ona göre şimdi bencilim hep istediğim olsun istiyorum..Bir haftadır çok yoğun çalışıyormuş ve yorgunmuş onu niye anlamıyomuşumm..
:çok üzgünüm:

aramız çok ii canım nişanlım ya güzel geçinioruz ama dediğim gibi sebebi bu gece uyuma sana ihtiyacım var die yalvardı ama uyudum ben sonra gece 5 gibi uyandım içime kurt düştü mesaj yazdım acaba uyuyomu die uyumuomus hemen aradı sayıo ben eşeğim ben öküzüm falan.offfff

ya öle hani kasıtlı yapmadığını biliorum öle bi insan değil hatrlamıcak kadar ama ben onu tanıdıysam bişiler yapar die düşündüm ve hüsrana uğrayınca çok üzüldüm

benim eşimde kutlamadı aynı zamanda canı istemiş pasta almış içine sevgililer günü için pastane kutlama msj koymuş ondan bile haberi yok birtane öpse onada razıydık neyse dövmediğine şükür

X