Pasta kurabiye satmak istiyorum

latium83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
21
0
40
Hanımlar merhaba;pasta,kurabiye yapmayı çok seviyorum.geçen sene kursuna gitmiştim.evde çalışmak istiyorum .hemde sevdiğim işi yaparak.bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.çevrem çok geniş değil.istiyen olursa pişman olmaz

bizde gecenlerde annemle bole bısı dusunduk mantı ve yaprak sarması kursuna gıtmedı ama annm dıe demıorum cok guzel yapar istenyen olursa msj atabılır canım senınde yolun acık olsun umarım hersey istedıgın gıbı olur :)

canım bende dusndum olede sole hesbını falan yaptımda bısey kaznamıyorsun canım ya evde ancak sole kucuk bıyer acıcan yada bıyer ıle anlasman olucak ole kazanırsın bende sevrımdegısık seyler yapmayı pasta kurabıye elenlerım der hazırmı dıye kendım dıye demıyorumda :) eger bulrusan ıs banada haber var allah yardımcın olsun bu arda

en güzeli canim sen evde yap bide güzel reklam bastir dagit cevrene veya nereye dagitirsan sonucta onlar seni bulur merak etme:) bende öyle yapiyorum evde yapip satiyorum daha reklam bastirmadim yolda ama ona ragmen cok iyi gidiyor birine yapiyorsun begeniyorlar kulaktan kulaga duyuluyor yani buda insani mutlu ediyor begenilip istendigi zaman ama cok zevkli is ya ben cok seviyorum özellikle süslemesine geldigi zaman kendimden geciyorum :)) allah kolaylik versin ...

en güzeli canim sen evde yap bide güzel reklam bastir dagit cevrene veya nereye dagitirsan sonucta onlar seni bulur merak etme:) bende öyle yapiyorum evde yapip satiyorum daha reklam bastirmadim yolda ama ona ragmen cok iyi gidiyor birine yapiyorsun begeniyorlar kulaktan kulaga duyuluyor yani buda insani mutlu ediyor begenilip istendigi zaman ama cok zevkli is ya ben cok seviyorum özellikle süslemesine geldigi zaman kendimden geciyorum :)) allah kolaylik versin ...

bende evde yemek, pasta yapıp satmak istiyorum. ama nasıl başlayacağımı bilemiyorum.tecrübelerini bana da iletirsen sevinirim.

bende evde yemek, pasta yapıp satmak istiyorum. ama nasıl başlayacağımı bilemiyorum.tecrübelerini bana da iletirsen sevinirim.

bikaç pastaneye gidip konuşun isterseniz yani sizin yaptığınızı satmak isteyenler çıkabilir.
bide yemek satmak isteyen bayan için sölüyorum alışveriş merkezlerinde süper marketler varya hani isim versem yasakmı bilmiyorum ama migros carrefour kipa tansaş gibi yerlerde kiloyla ev yemekleri satılan bölümde ev hanımlarının yaptıklarını satıyolar oraya gidip söleyebilirsiniz.

merhaba hilal28 bende evde kurabiye işine girmek istiyorum hamileyim bu yüzden çalışamıyorum size bi kaç sorum olacak ama mesaj sayım yetmediğimden size özelden yazamıyorum... nasıl başlamalı... nerelerden neler alınmalı bir akıl veerin ne olur..çok ihtiyacım var:KK43:

merhaba arkadaşlar ben butik pasta ve kurabiyeler yapıyorum bu konu da deneyimliyim ve ınstgramda sayfam var ismi .... girip bakıp modelleri seçip sipariş verebilirsiniz numaram ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsun ilkadimda oturuyorum.bende evde kek,kurabiye,börek ve salata çeşitleri yapıp satmak istiyorum.özel günler için süs siparişleri de alabilirim.

Merhaba arkadaşlar, bende böyle bir şey düşünmüştüm, size bir web sitesi önereyim, bu tür istekler için yapılmış olan Kurabiyeri.com sitesinde yaptığınız kurabiyeleri yayınlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

X