Saç Uzatma Yöntemleri Bemiks Bepanthen Evigen almanyada yok !!!

sanyeli

4 cocuk annesi
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
212
1
Arkadaslar almanyada bunlari bulamiyorum ...eczanelere sordugumda örnegin sadece b12 iceren bir ampul veriyorlar yaninada b1 b2 b6 ekstra ampuller...yani sac uzatan bemiksi uygulamak icin 4-5 tane ampul alicaz ve tabiikide cok pahali oluyor...burada bulabilecegim bir öneriniz varmi ?????

bende bulamadim canim almanyada artik türkiyeye gidince alacam neyyapalim gurbetteyiz

ben maya sarimsak biotin maya falan uyguluyorum iyi sonuc aldim

valla canim onu bemixin icerigini bilen birisi eczacilar falan bilir yani icindeki bilesenler neler yada hangi vitaminler var ben tam kisin izin zamani gördüm topigi sansima izinde aktardan eczaneden aldim iyi oldu

Arkadaslar almanyada bunlari bulamiyorum ...eczanelere sordugumda örnegin sadece b12 iceren bir ampul veriyorlar yaninada b1 b2 b6 ekstra ampuller...yani sac uzatan bemiksi uygulamak icin 4-5 tane ampul alicaz ve tabiikide cok pahali oluyor...burada bulabilecegim bir öneriniz varmi ?????

B-Kompleks kullan derim.. benim yasadigim yerde de yok ama ben agiz yoluyla alinan sac vitaminlerinden aliyorum cokta memnunum.. icten beslemek distan beslemekten daha faydaliymis.. direk kana karisip eksigi tamamliyormus.

ya kizlar bende fransada baktim bulamadim turkiyeden aldigimin kutusu vardi ev doktorumuz geldiginde kutuyu gosterdim bazi ilaclar farkli isimlerle oluyomus doktor ismini aldi bemiksin bide kutunun ustundeki bikac yaziyi arastirip solerim dedi bidaha geldiginde ne oldugunu ogrenebilir sanirim ogrenince hemen yazar ve uca uca :) gider alirim bemiksimi :))))

X