Kırkağaç'ta komando olarak askerlik yapan bildikleriniz...lütfen yardım!!!!!!!!!

tam kardeşimin yeri...verdikleri eğitime göre jandarma ve dağ komandolarını ayırıyolar canım.
Kardeşimin timi 15 kişilik hepsi aynı yere gidecek Hakkari'ye yani hep beraber olacaklar

evet canm aynen öleymiş hayrlısını dilemekten başka ne gelirki elimzden keşke gelsede yapsak bişeyler ama yok malesef

Canım nasipse cumartesi van'a gidiyor oradan timle beraber Hakkari'ye geçecekler.
Gelişmeleri anlatırım sana gerçi kardeşinin yeri belli değil ama henüz...
Time aldıysalar muhtemelen doğu bölgeleridir.

Canım nasipse cumartesi van'a gidiyor oradan timle beraber Hakkari'ye geçecekler.
Gelişmeleri anlatırım sana gerçi kardeşinin yeri belli değil ama henüz...
Time aldıysalar muhtemelen doğu bölgeleridir.

muhtemelen canm biz kendimizi hazırlıyoz bu şekil meslek secimleri falan inşalh olur meslekte var çünkü ama bende hep doğuya gidecek şüphesindeyim alıştrdım bile kendimi allah emanet kardeşin içinde duacıyım canm haylısınla inşlah yapıp gelsinler bu araada desteğine çok teskkür allah razı olsun

Ahh ah..:teselli:
Arkadaşım aynı duyguları paylaşıyoruz..
Benim kardeşim de Isparta'ya çıktı,25inde teslim inşallah..Kesinleşene kadar şaka gibi geliyordu,insan fena oluyor ama asker olmak her yiğidin değil er yiğidin harcıdır,inşallah bu kutsiyeti büyük, görevlerini başarı ve vatan aşkı ile yerine getirir hepsi..Gurur duyalım onlarla :1hug:
Rabbim hayırla,sağlıkla,sıhhatle gidip gelmelerine nasip etsin..Dualarımızla süsleyelim bu günleri..:Saruboceq:
Yazarken bile kötü oldum daha gözümüzde küçükler ne zaman büyüdü ne zaman 21 yılını devirde askere gidecek hey gidi..Kınalı kuzucuklarımız bizim:_)

Yüreğimizi ferah tutalım ..Hakkari da olsa Şırnak olsa ,herşey Allah'tan..Zahmette rahmet vardır diyelim
Bize de diyorlar Isparta ise mutlaka Hakkari Şırnak ya da Hatay'a düşer diye..Oralar da vatanımızın pir parçası , kanımızdan kan canımızından can..

Fakat öyle şeyler diyorlar ki annem geçen gün fenalaştı ,üzüldü,şeker tansiyon fırladı :gitm

Ki annemin kalbinden rahatsız olduğunu bile bile ..

:eek:lmaz:

Bu hassas dönemde destek gerekiyor bence , güzel şeyler tatlı şeyler söylemeli , iyi düşündürmeli..

Kıyamam kurban olurum ben askerlerime..
Ne kutlu ne mutlu ki asker ablası , asker aileleri olacağız:asigim:

Yüreğim kabardı yine..

benim sevgilimin acemi birliği Ispartaydıı.. 2,5 ay askerlik yaptı orada we geerrcekden cok rahatt yaptı yane bi sorun yoktu. şimdi ise Bayburtda ustabirlik yapıor. atamalı olduğu için Mart ayında SİİRTe gitcekk :KK43::KK43: allah türk askerini korusunN:gitme:

off sormayın kızlarsenağlama az önce tv de film vardı (120 kanal d),tutamadım kendimi yaa...benim kardeşimde gidiyor çarşamba yolcuu..valla çok zor gelmeye başladı şimdidenn,elimde büyüdü sıpasenağlamasenağlamasenağlama

kızlar kardeşimin kırkaağç komando çıktı ve biz oklandık resmen duyduğum günden beri uykularım kaçıyo morellerim aşırı bozuk kafamı çok karıştırıyolar şırnak hakkari diye lütfen bu hakkında bilen vrsa yardımcı olurmusunuz buradan paylaşalım..yoksa ben kafayı yicemeyvahedigeldismile

Canım sakin ol yaa. Kırkağaç öylede korkulacak tırsılacak bir yer değil. Sevgiliminde acemi birliği oraya çıkmıştı komando olarak. Bende baya üzülmüştüm ama sonra oturdu herşey yoluna. Yalnız şunu biliyorum çok sıkı bir yermiş. Acemi birliği nede olsa. Adamın gözünün yaşına bakarlarmı hiç? Bir ay kadar normal eğitimlerle geçiyor zamanları. 2. ayda dağ görevleri başlıyor. Dağ şartlarında yaşamayı öğretiyorlar. Sahtecikten görev gibi kaydirigubbakcemile3 Ama ben genede çok tırsıyodum o görevlerden. Sevgilim bir de kışın orda yaptığı acemi birliğini dağıtım izninde eli yüzü soğuktan kararmıştı.

Canım sakin ol yaa. Kırkağaç öylede korkulacak tırsılacak bir yer değil. Sevgiliminde acemi birliği oraya çıkmıştı komando olarak. Bende baya üzülmüştüm ama sonra oturdu herşey yoluna. Yalnız şunu biliyorum çok sıkı bir yermiş. Acemi birliği nede olsa. Adamın gözünün yaşına bakarlarmı hiç? Bir ay kadar normal eğitimlerle geçiyor zamanları. 2. ayda dağ görevleri başlıyor. Dağ şartlarında yaşamayı öğretiyorlar. Sahtecikten görev gibi kaydirigubbakcemile3 Ama ben genede çok tırsıyodum o görevlerden. Sevgilim bir de kışın orda yaptığı acemi birliğini dağıtım izninde eli yüzü soğuktan kararmıştı.

korku duygasalık gururluk hepsi birardaa o kadar lkarmakarışığımki anlatlmaz sağ salim yapıp gelsinler allahın izniyle ama tek duam sıkıntılı bölgelere düşmemesi için ki ordan sonra yüksek ihtimalle öyle senn sevgilin ustabirliğini nerde yaptı canm

Diyarbakır/Silvan da canım. Orasıda sıkıntılı bir yerdi. Atlattık çok şükür. Dualarımızı esirgemiyoruz zaten onların üzerinden. Rabbim koruru bütün askerlerimizi. ıçini ferah tut sen. 15 ay gerçekten göz açıp kapatıncaya kadar geçiyor inan bana. Hatta ben sevgilimin askerliğini çok çok özledim biliyor musun?

Diyarbakır/Silvan da canım. Orasıda sıkıntılı bir yerdi. Atlattık çok şükür. Dualarımızı esirgemiyoruz zaten onların üzerinden. Rabbim koruru bütün askerlerimizi. İçini ferah tut sen. 15 ay gerçekten göz açıp kapatıncaya kadar geçiyor inan bana. Hatta ben sevgilimin askerliğini çok çok özledim biliyor musun?

dualarla zaten allah çok şükür inançlıyız kurban olunur bütün askerlerimizeturkbayragi darısı başımıza inşalhh canm çok zorlancaz ilk başlarda ama gecicek

off sormayın kızlarsenağlama az önce tv de film vardı (120 kanal d),tutamadım kendimi yaa...benim kardeşimde gidiyor çarşamba yolcuu..valla çok zor gelmeye başladı şimdidenn,elimde büyüdü sıpasenağlamasenağlamasenağlama

ben bu filmi bu aralar izlemiyim yaa asker görünce ağlıyorum bu aralar nefeste aynı şekil herkez ondan bahsediyo asla izliyemem şu dönemde

Zorlanırsınız muhakkak. Ben özellikle askerli filmleri dizileri başka bir şevkle izlerdim. Bide mendil alırdım elime. Ailemin gözü önünde salya sümük ağlardım kaydirigubbakcemile3

Zorlanırsınız muhakkak. Ben özellikle askerli filmleri dizileri başka bir şevkle izlerdim. Bide mendil alırdım elime. Ailemin gözü önünde salya sümük ağlardım kaydirigubbakcemile3

keşke senn kadr dayanıklı olabilsem canm yaa ama öğrenicem sanırım bende asker ablasıyız nede olsa

Canımm bana mı dayanıklı diyorsun? kaydirigubbakcemile3 Yakınımdan bile geçmedi o tanım benim kaydirigubbakcemile3 Dayandım ama nasıl dayandım bende bilmiyorum. Sen ablasın acayip güçlü durman lazım. Haa bir de mektup yolla çok çok fazla. Hava atar askerde arkadaşlarına. Gururlanır seninle. Ne kadar ebni seven bir ablam diye

Kardeşim bugün Van'a indi, yarın Hakkari Çukurca'ya gidiyorlar dua edin kızlar :KK43:(

kıyamam ben ona dularımız onunla canm allaha emanet olsunlar ayy kuzu onlar yaa bu sıralar bizede gelcek kısa bi süre sonbra allah yar ve yardımcıları olsun turkbayragiturkbayragi

Canımm bana mı dayanıklı diyorsun? kaydirigubbakcemile3 Yakınımdan bile geçmedi o tanım benim kaydirigubbakcemile3 Dayandım ama nasıl dayandım bende bilmiyorum. Sen ablasın acayip güçlü durman lazım. Haa bir de mektup yolla çok çok fazla. Hava atar askerde arkadaşlarına. Gururlanır seninle. Ne kadar ebni seven bir ablam diye
haklısın canm nasıl dayanılıyo kimbilir ama allah sabrınıda veriyo değilmi mektuplar onlar için apayrı oluyomuş zaten tekrar tkrar okuyolarmış orda mektup yazmasamda onun için burda dua eden bi ablası bi ailesi var ahh ahhhh doldum yine bak:gitme::gitme:

Çok zor kızlar yaa nasıl geçecek bu günler canım bitanecik kardeşim masaüstüne resmini koymuş gördükçe ağlıyorum, hiç iyi değilim :KK43:(

Çok zor kızlar yaa nasıl geçecek bu günler canım bitanecik kardeşim masaüstüne resmini koymuş gördükçe ağlıyorum, hiç iyi değilim :KK43:(
çok iyi anlyorum canm yaa daha gtmedi bizimkide ama gidiceğini biliyoruz yaa saçını bile okşarken annem ağlıyo bende aynı çok zorrr biliyorum içini ferah tutmaya çalış bol bol dualar et inan allah yardımcı olur bizde kendimizi şimdiden hazırladık ağlıycaz hepimiz ama askerlik bu eli mahkum mecburen bu yaplcak ağlassaanda yok çaresi onlar bizim iiçin gidiyo oralara kurban olurum ben onların hepsine yaa hepsi kardeşimiz bizm

X