kayseri saffet örs ameliyat olanlar yardım

zobu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
35
0
merhaba arkadaşlar ben kayseride ameliyat olmayı düşünüyorum hem fiyat uygun hemde saffet örs beyin iyi bir doktor olduğunu duydum.ameliyat olan arkadaşlarım ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarını koyabilirler mi rica etsem.benim için çok önemli yardımlarınızı bekliyorum

zobu ben saffet bey e burun estetiği oldum çok memnunum profilimde resmim var zaten hiç endişe etme ol bence süper ötesi kontrole gittiğimde burun estetiği olmuş birçok kişi ile karşılaştım herkes memnun

arkadaşlar merhabalar... çok acil yardıma ihtiyacım var. yüzümdeki benleri aldırmak istiyorum fakat iz kalıyor mu saffet beye aldıracağım. bilgi verirseniz çok sevinirim. lazerle değil kesip alacak ama korkuyorum lütfen bilgi verin:KK43:((

arkadaslar ben bu sayfada yeniyim, ben saffet örse ameliyat olmayi düsünüyorum. ben ama daha önce bir kez almanyada ameliyat oldum, ama burnum öncesinden daha kötü oldu. utaniyorum... simdi ise ikinci ameliyat olacagim ama cok korkuyorum! cünki ilkinde cok cektim. saffet örse burun revizyon diyorlar galiba birincikez düzelmemis, ikinci ameliyati ona yaptiran varmi.? lütfen cevap verin... korkuyorum yine anilarini yasamaktan:18:

arkadaslar unutmusum, birde beni eklermisiniz saffet örse ameliyat olanlar. önceki ve sonraki fotolari cok merak ediyorum. bakabilirmiyim...??

arkadaşlar yeni üye olduğum için albümlere giremiyorum.ameliyat olan arkadaşların öncesi ve sonrası resimlerini gönderebilirler mi bana lütfen çok acil salı günü ameliyatım var lütfen :KK43:

arkadaslar unutmusum, birde beni eklermisiniz saffet örse ameliyat olanlar. önceki ve sonraki fotolari cok merak ediyorum. bakabilirmiyim...??

Kizlar bende burun ameliyati olmak istiyorum saffet örs'e yaptiranlar agri oldumu morluk ne kadar zamanda gitti kac hafta icinde normal ameliyatsiz goruntu oluyo bide ameliyat olmadan once randevu sartmi ben almanyadan gitcem gitmeden once randevu almam gerekmi gittigimde ertesi gun yada bi kac gun icinde ameliyat edermi yardim edin kizlar cok az bi zamanim kaldi izinime....

Kizlar bende burun ameliyati olmak istiyorum saffet örs'e yaptiranlar agri oldumu morluk ne kadar zamanda gitti kac hafta icinde normal ameliyatsiz goruntu oluyo bide ameliyat olmadan once randevu sartmi ben almanyadan gitcem gitmeden once randevu almam gerekmi gittigimde ertesi gun yada bi kac gun icinde ameliyat edermi yardim edin kizlar cok az bi zamanim kaldi izinime....

bende bu sorulara cevap aryoru biri cevap yazsın yaaa

Aldığım geri dönüşümlerden Saffet ÖRS ve SOEP hakkında çok olumlu bilgi sahibi oldum..
Hem epilasyon hem de Estetik anlamında tek geçerim.. :KK66:

X