Ust GOZKAPAGI ESTETIGI?

Fiyati cokmus bende burun olmusken gozkapaklarimdan da olayim demistim, ama fiyat cok geldi buseferde :)

jayjay yok daha olmadim burun ameliyati, ben senin dedigin doktora guvenemem, 30 dakikada burun mu yapilir uyutmadan?

esilacım ona ol demedim
böyle bir yontem de var dedim

Son düzenleme:
Insallah diyecek jayjay ama senin adina, ben dogumumu saten yaptim kurtuldum :) hamilelikte 25 kilo almistim, onlari verebildim cok sukurguclubacismile. Ama hamile kalmadan once zayif deildim, fazla kilolarim vardi, Simdi de o kilolari vermeye calisiyorum, zaten cocugun pesinden kosarken veriyorsun kilolari:roflol:

esilacım ona ol demedim
böyle bir yontem de var dedim
dileyen arar bakar bildigim seyi paylasmak zorundayım

o ki kimse bize bedavaya bişi yapmıyor
bari şişme filan olmasın
drun dailymotion sitesinde videoları var
coskun levent taşcı diye arat bak nette zaten alt alta cıkıyor
bilmiyorum ki burnu kaca yapıyor telefonla sormak lazım
biraz da indirim isteyiver aman herkes drun dedigi rakamı şıp diye ödüyor mu
birinden tam para alsın birine indirim yapsın
şansınızı zorlayın kızlar
galiba ben bu dr u bikac yıl once aramıstım yag enjeksıyonu ıcın ozaman bana 2 milyar demıstı...
sanırım 2 mılyardı fıyatı
genel anestezıyle yapıyordu
ama ben bu dr u pek takmamıstım
ne bılım bu kadar yenılıklerı takip ettigini sıradan bir dr sanmıstım
he he diyip teli kapamıstım...
sanırım bi videoda lokal anesteziden bahsetti dr 6-7 videosunu izledim
burnu sanırım lokalle yapıyor
ama kemik dokuyla cok uygascaksa bılemem
olsun yıne de sis olmucak dogal olucak ve kanama olmucak
sanırım tampon dahı koymuyoruz gibi bisi de dedi
yalnız su lazerli yag eritme yontemı supermıs
artık dogum fılan yaparsak gideriz hemen karnımızı eritiriz

kızlar mutlaka doktorlarla pazarlık edin çünkü hastanın durmuna göre fiyat söylüyorlar ben mutlka indirdirim makul ölçüde en azından deneyin direkt o fiyatı kabul etmeyin çok yüksek söylüyorlar.

ceylan84lum bence tek yolu, yani iyi bir sonuc istiyorsan estetik ameliyati yaptirmak gerekir. Bende de ayni sorun var ust goz kapagim cok sisik duruyor, ama benimki irsi, babamda da aynisi var, yani yasliliktan desem deil, daha yasim 27 ve bu dusukluk bir kac senedir var bende. Kayseride So-Ep estetik merkezi var sanirim yeni, doktorun ismi Saffet Ors, ona mail yoluyla mesaj attim, ust kapak ameliyatini kaca yapiyorsunuz diye, geri mesaj atmis 600 tl dedi. Halbuki baska estetik merkezinde 3000tl dediler, aradaki farka bak.

benim de henüz 20 yaşında olmama rağmen göz kapaklarım çok kırışık, göz altım da öyle, çizgi çizgi.acaba gerdirsem mi diye düşününce daha kaç yaşındasın ki diyorlar ama ne far sürebiliyorum ne kalem.makyöz bile makjay yapamamıştı gözüme 4 yıl önce(16 yaşındayken).o kadar esnek ve geniş bir deri ki kaşımı alnımın ortasına kadar kaldırdığımda üst göz kapağım oynamıyor bile.ne yapmalıyım sizce de erken mi, yoksa durumum normal olmadığı için bir estetik cerrahla görüşmelli miyim?

X