adete 5 gün kala kan testi

izmirhayal

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.834
24
39
kızlar adete 5 gün kala kan testi yaptırdım 0.8 di dün gece hastalanmam gerekirdi hastalanmadım sabah test yaptım ucuk pembe rekli 2. cizgi cıktı inanamadım bidaha başka markayla yaptım ondada aynısı cıktı sizce böle bişi olabilirmi

eger idrar testınde 2.çizgi çıktıysa hamilesindir.bi kan testi daha yapıp bize de yaz cvabını

yinede her ihtimale karsi kan testini yaptir bencede hadi insallah hamilesindir bizi haberdar et

izmirhayalcim canım hamişsindir inşallah bak testler onu gösteriyo hadi hayırlısı :)

Son düzenleme:
canım adete 5 gün kala çıkmaması çok normal bence...
ben bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım ve düzenli olan adetimde hep 14.-15. günler ovulasyonumun gerçekleştiğini zannederdim ama bu ay 20. gün yumurtamın çatladığını ovulasyon testiyle anladım
yani diyeceğim o ki bazen geç döllenme bazen de erken döllenme oluyor. erken dööllenmede adet den 4-5 gün önce önce bazı arkadaşlar öğrenebiliyor ve geç döllenme olduğunda kan testinde aynı zamanda çıkmadığında boşu boşuna üzülebiliyuz malesef...

canım aynen bende ilk kez ovulasyon testi kullandım bu ay 17 den 21. güne kadar pozitifti ve son yaptıgın tesste bariz iki cizgi var:)

hamilesin canım tebrik ederim bi daha kan testine hiç gerek yok 2-3 hafta bekle ilk kontrolüne gidersin
sen folik asit içmeye başla en iyisi..

canım adete 5 gün kala çıkmaması çok normal bence...
ben bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım ve düzenli olan adetimde hep 14.-15. günler ovulasyonumun gerçekleştiğini zannederdim ama bu ay 20. gün yumurtamın çatladığını ovulasyon testiyle anladım
yani diyeceğim o ki bazen geç döllenme bazen de erken döllenme oluyor. erken dööllenmede adet den 4-5 gün önce önce bazı arkadaşlar öğrenebiliyor ve geç döllenme olduğunda kan testinde aynı zamanda çıkmadığında boşu boşuna üzülebiliyuz malesef...
tuba hangi marka ovulas.testi kullandın ben wondfo marka almıstım ama hiç bişi anlaymadım:umursamaz:

X