Sivilceli Ciltler Contractubex

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

meralvtnsvr

Guru
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
308
18
Arkadaşlar acaba bu kremin sivilcelere lekelere faydası var mıdır ? Kullanan varmı ? Aydınlatırsanız çok sevinirim.Cildimin alnımın küçük 1 bölümü dışında hiçbi şekilde sivilce çıkmaz pürüzsüzdür.Ama alnımdaki 2 sivilce beni delirtiyor ! Yardımı olur mu acaba bu krem? Rica ediyorum yardım bilmiyorumkismile

Arkadaşlar acaba bu kremin sivilcelere lekelere faydası var mıdır ? Kullanan varmı ? Aydınlatırsanız çok sevinirim.Cildimin alnımın küçük 1 bölümü dışında hiçbi şekilde sivilce çıkmaz pürüzsüzdür.Ama alnımdaki 2 sivilce beni delirtiyor ! Yardımı olur mu acaba bu krem? Rica ediyorum yardım bilmiyorumkismile

tatlım bence o iki sivilceyi kafana takma.. Kremden falan önce başka şeyler dene.. Biliyosun ki bazı krem ve ilaçlar önce arttırıyo daha sonra azaltıyo.. Daha kötü yapma sonra..

tatlım bence o iki sivilceyi kafana takma.. Kremden falan önce başka şeyler dene.. Biliyosun ki bazı krem ve ilaçlar önce arttırıyo daha sonra azaltıyo.. Daha kötü yapma sonra..

Teşekkür ederim çokk :-) Fakat o 2 sivilce çok göze batıyor maalesef kıpkırmızı ve büyük..sanki etki etmeye başladı gibi ama..hayırlısı tekrar teşekkürler :-)sositososito

ben kullanıyorum ama çatlaklara ve izlere karşı etkilidir.sivilcelere olabilir ama eğer sivilcelerin büyükse tretin al ve sadece sivilcenin üstüne sür tüm yüzüne değil.emin ola onları pıss diye söndürecektir.ben bir gece sürdüm ertesi güne söndürdü.

bu ilaç ameliyat izleri için verilen bir ilaç fakat sivilce izleri için doktor tarafından bir arkadaşıma verildi ve şuan kızda sivilce izi yok.dikkat etmek lazım iltihaplı sivilcede kullanılması ne kadar doğru bilemem.

Aranızda kullanıp da sivilce lekeleri azalan biraz bilgi verebilir mi? Bazı yorumlar sivilce lekesi için ağır bir ilaç denmiş. Cildimizi daha da bozmayalım sonra...

arkadaslar contractubex kullanıyorum. yara izleri , morluklar ve çatlaklar gibi cilt sorunlarını çözen bir krem fakat sivilcede ne kadar yararlı onu bilemiyorum. deriyi soydugu için sivilceleri yok edebilir fakat geniş bir bölüme değil sadece yara olan kısma sürülmesi gerekiyor.

ben kaşıntıyla karşılaşmadım aslında ama çok fazla sürdüğün içinde olabilir jeli tam yedirceksin 1 dakika masaj yapıyorsun değilmi?

kızlar ben bu kremı kullanıyorum fakat amelıyat oldum ve dr bana amelıyat ızım ıcın verdı
ama dehset kasındırıyo sıvılce yazmıo prospektuste baktım ben bence yapmayın

X