Avrupa Florance Nightingale'de doğum yapan anneler

esmyrna

Kendine has🌺
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
511
58
43
Merhaba ben doktorumu ve hastanemi değiştirmek zorundayım. Bana yakın avrupa florance nightingale var. Doğumunu orada yapan anneler memnun kaldınız mı?

canım ben henüz doğum yapmadım ama muayenelerim için oraya gidiyorum anadolu yakasında olmama rağmen..
cok memnunum hastaneden de doktorum herman bey'den de.
çok içime siniyor benim şahsenboshayallersmile

canım ben henüz doğum yapmadım ama muayenelerim için oraya gidiyorum anadolu yakasında olmama rağmen..
cok memnunum hastaneden de doktorum herman bey'den de.
çok içime siniyor benim şahsenboshayallersmile

çok sağol cnm. ben de çok araştırdım sanırım herman beye gideceğim hafta sonu da hastanenin bebek odalarına bakacağım ancak içim öyle rahat edecek sanırım:ecrin_bebek:

biz hem odalara bakmak istedik doğum sonrası kalacağımız odaya yani.
maalesef boş oda yoktu; göremedik..
fakat bebek odasına baktık; küvezlerden bir cam duvarla ayrılıyor. e tabi sürekli doktor mevcut demek oluyo bu bence güzel.. hemşirelerle konustuk; çok ilgiliydiler, öyle..
bizim içimize sindi; sende beğenirsin inşallah:eek:

eeeee bı doĞuma dÜnyanın parasını alıyorlar sankı dıĞer Özel hastahanelerden farklı bıŞey yaparmıŞ gıbı tabı kuvazler bıle camla ayrılıcak.

iz dün eşimle gittik odalarını da gördük 2 yatak var oada biri anne diğeri refakatçi için tv si var komodini var. 1-2 gün kalınacağı düşünülürse gayet yeterli yeni doğan ünitesine de baktık orası da gayet steril ve temiz görünüyor hemşireler falan gerçekten çokilgili. büyük olasılıkla doğumumu orada yapacağım.Tabi istanbul cerrahi acıbademle falan kıyaslandığında çok modern değil ama ben o hastaneye güveniyorum diğer hastanelere vereceğim parayı da oğluma hesap açar oraya koyarım.

bende senle aynı düşünüyorum canım.
herman beye çok güveniyorum; hastanede eski olsa da temiz.
fiyatlar da çok ucuk sayılmaz; o yuzden kararımı verdim bende...
bir dahakine bende odalara bakmak istiyorum ama:ecrin_bebek:

bende herman beyin hastasıyım. sanırım orada doğum yapacağım. doğum yapanlardan da görüş alabilirmiyiz?

teşekkürler

Malesef bende fiyatlar yüzünden doktorumu değiştirmek zorundayım sanırım avrupa florance nightingale de olacak alin hanım kendisiyle doğum yapan varsa lütfen yazsınlar çok merak ediyorum nasıl bir hastane ve doktor.....
Cevaplarsanız çok sevinirim...

Malesef bende fiyatlar yüzünden doktorumu değiştirmek zorundayım sanırım avrupa florance nightingale de olacak alin hanım kendisiyle doğum yapan varsa lütfen yazsınlar çok merak ediyorum nasıl bir hastane ve doktor.....
Cevaplarsanız çok sevinirim...

alin hanımı sormuşsunuz tek kelimeyle mükemmel bir doktor. guven veriyor insana . çok doktora gittim hep
içimde bir acaba vardı onda böyle bir şey hiç hissetmedim . doğru seçim bence

merhaba hanımlar.florance nighingale de doğum yapan var mı.ben alin hanımla ilgili yorumları merak ediyorrum.nasıl bir doktor.memnun kalan var mı.tavsiye eder misiniz

X