İstanbulda Göz muayenesi yardım

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
arkadaslar ben göz muayenesi yaptırmak istiyorum normalde muayene olmadan hep aynı lensi alırdım ama göz numaramın degistigini hissediyorum onun için bu sefer muayene olmak istiyorum. ayrıca biara göz tansiyonu teshisi koymuslardı bana sonradan yokmus dediler onu da kontrol ettirmek istiyorum.
h.içi gündüzleri hem okul hem is derken ögle arasında gidebilecegim sıra beklemeyecegim (özel) bir hastane arıyorum besiktas etiler civarında.
gecen yıllarda bogaziçi tıp merkezine gitmistim 5- 10 liraydı sskliya fakat pek memnun kalmamıstım doktordan.
bugun etiler acıbadem hastanesine gittim ssk ile anşasmaları yokmus muayene 185 liraymıs,
yarın için etiler dünya göz hastanesinden randevu aldım ama netten arastırmalarıma göre muayene ücreti ssk lılara 250 liraymıs ondan da vazgectim :sinifsinif:
bildiginiz iyi bir doktor varmı yada hastane önerebileceginiz?
tesekkürler..

okmeydanında türkiye hastanesi varmıs göz doktoru cok iyiymis ve ssk muayene ücreti 37(emekli)- 47(calısan) liraymıs oraya gidicem sanırım. 25 ine gün verdiler.

Kuledibinde göz hastanesi var Beyoğlu göz hastenesi olarak geçiyo yeni adı.Bende kızımı götürcem 1 hafta sonra telefonla randevu alnıyo ve muayene ücretsiz ssk lılara.Çocuk olunca biraz daha dikkatli olmak gerek göz kayması sonucu saçma sapan gözlükler veriyolar ve ilerlemesine neden olduğu için ben çok araştırdım burayıda çok methettiler.hatta Fatih Medıcal e götürdüm yarında damla damlatılıp tekrar bakılcak gözüne bakalım burası ne diycek 6 nisan gibide kule dibine götürcem karşılaştırıcam ama muhtemelen ikiside aynı şeyi verecek.

resimdeki kızın sanırım cok tatlı masallah :nazar: insallah en yakın zamanda düzelir gözleri cok geçmiş olsun

Benim de muayene olmam gerekiyor. Dünya Göz'e gidecektim ssk'lılara 100 tl'ye bakıyormuş arayıp sormuştuk. Olmadı Kuledibi veyahut Türkiye Hastahanesi'ne giderim. Tavsiye ediyorsanız eğer? bilmiyorumkismile

Lensler de zamanla kuruluk yapiyormus bakalim napicam gözlük kullanmayi sevmiyorum yakismiyor zaten kurulugu önlüyecek bir seyler var mi aciba

X