Acura Diş beyazlatma

Akitra

kelebekk εїз
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
5.522
7
daha önce konu acıldımı göremedim
bu cihaz 14 gün gibi bi sürede kalıcı olarak dişleri beyazlattıgı söyleniyor
aranızda kullanan varmı işe yaradımı dişlerinize bi zarar verdimi
paylasırsanız sevinirim ggde gördüm işe yarıyorsa almak istiyorum..

ACURA-DIS-BEYAZLATMA-CIHAZI-KARGOSUZ__20834781_0.jpg

2010-ACURA-LAZERLI-DIS-BEYAZLATMA-CIHAZI-SETI__22887450_0.jpg

KULLANIM ŞEKLı

Normalde olduğu gibi dişlerinizi fırçalayınız

Jel tüpünün kapağını açınız

Diş tabakasının üst ve alt taraflarına jel sürünüz

Diş tabakasını dişinize yerleştiriniz

Işık kaynağını diş tabakasının üzerine yerleştiriniz

Dudaklarınızla ışık kaynağının dış kısmını tutun

Işık kaynağını açmak için güç tuşuna basın

Işık kaynağı 10 dk. sonra işlemin bittiğini göstermek için kapanacaktır

Bir diğer on dakikalık seansi başlatmak için güçtuşuna bir kez daha basın. Sonuçları en iyiye çıkarmak için bunu 3 kez tekrarlayabilirsiniz (toplam 30 dk)

YOĞUN BEYAZLATMA

Yoğun beyazlatma için, bu beyazlatma ürününü 30 dk lık bir uzunlukta günde bir kez, beş gün kullanın. Her kullanımdan sonra diş tabakasını ve ışık kaynağını durulayınız.

1) Eğer sadece üst veya alt dişlerinizi beyazlatmak isterseniz, diş tabakasını yavaşça çekerek ayırabilirsiniz.

2) Diş tabakasını temizlik esnasında da çıkarmanız tavsiye edilir.

3) Tekrar birleştirmek için, tabakaları birleştiriniz ve bastırınız.

ÜRÜNLE ıLGıLı SORULAR
1) Eğer cihaz bu kadar hızlıysa, dişlerim için zararlı değil midir?

Bu diş temizleme cihazı, dişçilerin kullandığı diş minesini koruyan peroksit içerir.

2) Ya diş etlerirnde bir rahatsızlık yaşarsam, diş etlerirnde beyazlama olursa veya diş duyarlılığı yaşarsam?

Bazı insanlar diş beyazlatma cihazlarıyla bu problemleri yaşayabilirler. Bunlar geçicidir ve zararlı değildir. Eğer büyük çapta duyarlılık veya rahatsızlık oluşursa, daha az jel kullanmayı deneyin, cihazı daha az süre kullanın veya beyazlatma seansları arasındaki zamanı uzatın.

3) Ya dişlerimde beyaz noktalar oluşursa?

Bazı dişlerde beyazlatma esnasında geçici olarak beyaz noktalar oluşur. Bunlar birkaç saat içerisinde geçer ve zararlı değildir.

4) Dişlerim ne kadar beyazlayacak?

Dişlerdeki beyazlama leke düzeyine ve dişinizin doğal rengine göre değişir.

5) Dişlerim istediğim kadar hızlı beyazlamıyor. Ne yapabilirim?

Bazı dişlerin beyazlaması diğerlerinden fazla zaman alır. Diş beyazlatma süresini artırabilirsiniz.

6) Diğer diş beyazlatma ürünleri kullandım. Bu ürünü de kullanabilir miyim?

Evet. Ürünü ek beyazlık sağlamak veya tekrar beyazlatmak için kullanabilirsiniz.

7) Jelin içeriği nedir?

Glicerin, Aqua, Povidone, Silica, Sodium Hydroxide, Doğal tatlandırıcı, Sodium Saccharin, K12, Sorbitol, EDTA

UYARILAR

* Bu sistem doğal dişleri beyazlatmak üzere tasarlanmıştır. Kaplama, takma dişler, dolgu ve köprüleri beyazlatmaz.

not:bu yazı alıntıdır.

kullandm ama pek bi kalıcılıgını göremedim. etkisini hemen göstermeye başlıyo tabi düzenli kullanıldıgı taktirde ama dişlerinizi düzensiz bir fırçalama gibi bir alışkanlığınız varsa boşverin.kalıcılığı olmuyo.

ben de çok merak ediyorum..başka kullanan varsa fikir belirtsin lütfen..

nette görebildiğim tüm övgüler satıcılara ait hissi uyandırdı bende. gerçekten kullanıp da çok memnun olan birilerine rastlayamadım. :sm_confused: sitedende fazla kullanan yok galiba cevaplayan olmamış CADIARZU almak istiyorum ama güvenemiyorum ben de bilmiyorumkismile

arkadaşlar benim bugün ilk kullanışım.yoğun beyazlatma diyor içinde ondan uygulayacağım.her gün 30 dk süreyle 5gün kullanın yazıyordu.ben ilkinde bile farkettim azıcık da olsa.ama belki de kalıcı değildir göreceğiz bakalım..

bende merak ettim bu ürünü ama dişlere zararı olmasın?

eşim ve bende kullanmıştık beyazlıyor ama 1 ay kadar sonra eski halini alıyor kullanmama gerekk yokmuş yani.

ben bir benzerini kullandım 3 sene kadar önce. başka bir başlıkta da yazdım, bu başlıkta da belirteyim fikirlerimi : evet beyazlatıyor, sigara ve kola içmeyi bıraktıktan sonra da ürünü kullanmayı bıraktım. düzenli diş fırçalamayla beyazlığı koruduğumu düşünüyorum. bakalım şimdi belki az da olsa sararmıştır diye theramed oxy white kullanmayı düşünüyorum. ama ömür boyu kullanılabilecek bir ürün değil, ağzınızda bir parçayla dolanıyorsunuz evin içinde. bir de tükürük işin içine girince zor oluyor, prospektüste "kesinlikle jeli yutmayın" diyordu, tükürüğe karışır da yutarsam diye zorlandığımı hatırlıyorum. ha işe yarıyor, beyazlatıyor o ayrı :lepi:

X