Hamilelikte ilişki sırasında kan gelmesi

MUTLUYUM1111

uğurum büyüyorrrrrrrrrr
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
7.730
0
27+5 günlük hamişim ve dün beraberlikten sonra benden çok az kan geldi ve canım çok acıdı sizce doktora gitmelimiyim

eğer devam ederse gidebilirsin fakat az lekelenme tarzındaysa kasılmalarından kaynaklanmıştır. korkma canım.. genelde yaşanıyor böyle şeyler.. kendini kontrol altında tutmaya çalışırsan inşaallah tekrar olmaz yerimseniben

olmaz mı bende olmuştu hemen doktoru aramıştım devam ederse gel demişti. ama kesildiği için gitmemiştim. kan renginde değildi, çok azdı

merhaba
6 cı haftam bu gün bitti.bir haftadır ilk defa ilişkide bulunduk.
ilişkiden sonra akıntı olarak değilde peçeteyi pembe olarak kirletecek bir kan gördüm.
iki tuvaletimde de var.yarına randevu aldım doktora gidicem.ama sizce normalmidir.
3 gündür de kasıklarımda adet sırasında olan ağrılardan vardı arlaı olarak

ben 6 haftalık gebeyken ilişkiden 1 gün sonra geldi kanama. ben ilişkiden dolayıdır diye düşündüm açıkçası. doktora gittim iğne ve progestan verdi düşük tehlikesi var dedi. 10 gün yattım. o günden beridir ilişkiyide bıraktık korkumuzdan. o zamanlar baya araştırma yapmıştım.en küçük bir kan lekesinde bile doktora görünmek şart kızlar. ne olur ne olmaz bir görünün. ben böyle düşünüyorum. Allah hepimizin yavrusunu bağışlasın..

Ilişki sonrası ufak bir kanama dahi olsa 10 birlikte olmayın diyorlar benm drum kahverngi akintm olmuştu buarada ılişkiden dolayı değil temizlik yapmıştım. 10gun birlikte olmayın dedi ilac falan vermedi.. ama devam ederse dra gidin hemen.. rabbim kucagimiza almayı buyutmeyide nasip etsin inşallah..

X