hcg 4,89 sizce yükselirmi :( umut bekliyorum

tgbc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
65
0
en son adetım 13 ocak ben dun 15 subatta kan testi yaptırdım ve sonuc 4.89
testı tekrarlatmam solendı ne pozitif nede negatif sınırda suan dedıler
sızce bı umut olabılırmı hamılemıyımdır boshayallersmile

Olabilir.Sınır 5 ten başlıyo ama seninki bayağı yakın 5 e.Belki çok küçük olduğundan o kadar çıkmıştır.Sen yine tekrarla kan testini.

bi yandan ümitleniyorum deger yukselmıs sınıra yakın
bıyandanda adet gunum gectı bu deger cok az degılmı dıye uzuluyorum
kafam allak bullak .yarın tekrar test yaptırıcam hayırlara cıkar ınsallah beklemek cok zor endişeleniyorum

2 günde2 e katlıyo 2 gün sonra tekrar yap cıkar cnm gec dollenmedir

2 günde2 e katlıyo 2 gün sonra tekrar yap cıkar cnm gec dollenmedir

inşallah cnm tek ümidim gec dollenme olması. yarın nasıl gecıcek bılmıyorum kendımı ıse bıle veremıorm vucudum burda kafam baska yerlerde suan :uhm:
sanada hayırlı sonuclar olsun en yakın zamanda ınsallah

Canım bende geÇen hafta perŞembe gÜnÜ kan testı yaptırdım 6.49 Çıktı doktor pozıtıf dedı ama ıkı gÜn sonrada regl oldum yarın gene kan testı yaptırıcam acaba hamılemıyım yoksa deĞılmıyım

en son adetım 13 ocak ben dun 15 subatta kan testi yaptırdım ve sonuc 4.89
testı tekrarlatmam solendı ne pozitif nede negatif sınırda suan dedıler
sızce bı umut olabılırmı hamılemıyımdır boshayallersmile

canım üzülme inşallah değerin artar adet olmadığına göre kesin hamişsin bence :Saruboceq:

Canım bende geÇen hafta perŞembe gÜnÜ kan testİ yaptırdım 6.49 Çıktı doktor pozİtİf dedİ ama İkİ gÜn sonrada regl oldum yarın gene kan testİ yaptırıcam acaba hamİlemİyİm yoksa deĞİlmİyİm

cnm sanada hayırlı sonuclar cıksın ınsallah. belkı benımde degerım yukselmemıstır coook korkuyrm.:eyvahedigeldismile cok dusukdu degerım endısem ondan.allahım nolur mucizemiz olsun :ecrin_bebek:: Saruboceq:

sagol cnm moralin için neguzel demısn hamilesin dıye :CüvCüv: ınsallah oyledır. mucizemiz olur :Saruboceq:

inşallah canım yarın benim için kader anı allahım inşallah hamileyimdir canım sende bi test yaptır da inşallah birbirimize hamişiz diye haberler veririz :CüvCüv:

rabbim kalbınıze göre versın arkadaşlar....inşallah bebişler yoldadır...

kızlar sonucumu aldım pazartesi gunu degerım 4,89 du bugun 28,11 olmus insallah yukselme devam eder. sizce artış nasıl

kızlar sonucumu aldım pazartesi gunu degerım 4,89 du bugun 28,11 olmus insallah yukselme devam eder. sizce artış nasıl

bence gayet güzel iki günde bir 2 ye katlaması gerekir ki seninki katlamış tabiki zaman geçip kese görününce kalp atışı duyulunca daha net bi cvp verir doktorun. henüz erken ama :) Allah sağlıklı sıhhatli bişekilde kucağına almayı nasip etsin.

bence gayet güzel iki günde bir 2 ye katlaması gerekir ki seninki katlamış tabiki zaman geçip kese görününce kalp atışı duyulunca daha net bi cvp verir doktorun. henüz erken ama :) Allah sağlıklı sıhhatli bişekilde kucağına almayı nasip etsin.

teşekkür ederim cnm darısı tüm isteyenlere insallah. bende bıdakı haftaya dr a gıtmeyı dusunuyorum henuz erken suan kese falan gozukmez bıraz beklıyeyım dıyorum.

kızlar deger pazartesi 4.89 carsamba gunu 28.11 olmus cokk sukur .bundan sonrasında saglıkla ılerler ınsallah:ecrin_bebek:

kızlar deger pazartesi 4.89 carsamba gunu 28.11 olmus cokk sukur .bundan sonrasında saglıkla ılerler ınsallah:ecrin_bebek:

tebrik ederim arkadaşım bende geçenlerde görmüştüm yazını merak ettim şimdi görünce sonucu cok sevindim allah tamamına erdirir inş.

tebrik ederim arkadaşım bende geçenlerde görmüştüm yazını merak ettim şimdi görünce sonucu cok sevindim allah tamamına erdirir inş.

teşekkür ederim cnm a.s. bugun dr. a da gıttım henuz keseyı gormedık tabı iki hafta sonra inşallah. ama muaynemı oldum rahimde kalınlasma yumurtalıklar hersey güzel degerımızde artmıs dr. ıyı gorunuyor suan ıcın dedı sabırsızlıkla beklıyorz ıkı haftayı :ecrin_bebek:

X