Dudak Makyajı AVON ULTRA COLOR RİCH MEGA IMPACT RUJ kullanan var mı?(resimli)

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Evet ben de gördüm bunu almayı düşünmüyorum değil aklinialirimsmile ama güvenemiyorum ya çok cart bir renk gelirse diye. Bunun yerine golden rose 57 de alınabilir.

ben numunesini aldım. her rengi var. güsel kullanışlı bi ruj. hafif simli gibi. parlıyo sürünce. yumuşak

ben numunelerini ve panaromadaki 4 adet 29 tl ye o rujlardan bi paket vardı getirttim,cart kırmızı değil o kapaktaki ruj hafifde ışıltılı süper bu rujlar bence:kahve:

rujun surumu o kdar rahat ve yumusacık ki artı renklerde süper arkadas bi kutu 8 tane mğ i ne renk getiridi heppsi cok güzel. arkadasın dedigi bgibi biraz simli ama su bi onceki altınlılar kdar simli degil =)) öneririm..

bende bugun aldım numuneleri simli biraz ama hoş duruo özellikle kahve tonlarıı çok güzel

Bende pink pop du sanırım onu aldım. Bırakın güçlüsünü,Pembe yapsa yeterdi. Katalogdaki renkle alakası yok. Sadece sim verıyo. Alma derim bence :)

really rosy olanını avon un facebook oyunundan kazandım
kesinlikle mükemmel bir renk
tabii ki katalogdaki gibi öyle capcanlı kırmızı değil
çok hoş soft bir kırmızı tonu
hafif simli yapısı çok hoş
yumuşacık sürümü ise mükemmel
avon a çok önyargılıydım ama bu ruju çok beğendim bu rengini tavsiye derim

bndede var kırmızı rengi fena değil hafif simli.

bende hepsi var en iyi cekip koyayım kullandıgım renkleri sürüp koyarım digerleinin testerinı =)

ben bu ruju çok beğen miyorum evet sürüşü çok yumuşak ve dudağı sürekli nemli tutuyor ışıltı vs. ama avonun diğer rujları gibi yoğun bir yapıya sahip değil yani ilk sürüşte benim fark ettiğim his sanki bal mumu gibi bir yapıya sahip yani bir kaç kat sürdükten sonra asıl rengi sağlamış oluyorsunuz.tabi bu benim fikrim ama diğer rujlar ör: mineralli rujları vs. tek kelimeyle süper görüşlerime güvenebilirsiniz 26 yaşındayım ve 18 yaşımdan bu yana cilt bakım ürünlerini vs. kullandım yaklaşık 6 yıldır makyaj yapıyorum ve yaşıma uygun her ürününü kullandım memnun kaldığım için ve ürünleri tanıdığım için satış 2 yıldır da satış temsilciliğini yapıyorum avona güvenebilirsiniz arkadaşlar.

X