İçimizde hiç büyümeyen bir çocuk var

R

REYYAN

Ziyaretçi
Hepimizin içinde bir çocuk yaşıyor :CüvCüv:
:emir_bebek:
. Çocukluğunu yaşayanlar da o esnada olgun biri gibi davranmayı tercih edenler de en sevdikleri anılarını o çocuğa hediye ediyorlar.:eek:
Sonra o çocuk, en çok da kendimizi kalbimize teslim ettiğimiz zamanlarda ortaya çıkıyor. Aklı bertaraf edip hislerimizle karar vermeye ya da onların istediği gibi davranmaya başladığımızda etraftakiler sızlanıyorlar: "Çocuk musun sen?" Tabii ki evet,
kaydirigubbakcemile5 hepimiz biraz çocuğuz. Peki o çocuk kaç yaşında? İçinizdeki çocuğu söyleyin alsanaalsanasmile [alıntı ]

valla içimdeki çocuk 10-11 yaşlarında gibi geliyor bana..hayatı yeni yeni tanıyan cahil bir yetişkin diyeyim..hem oyun zannediyor hayatı hem de ara ara zorluğunu hissediyor..ama yine de hep umutlu...

kesinlikle hiç büyümeyen bir çocuk var.
zaten olmasa öğrencilerimle yeterince anlaşamazdım sanırım.
peki, kaç yaşında? seksek oynayacak yaşta diyeyim.

o minik çocuk hiç büyümez biz büyütsek annemiz bizi hep o küçük yavru olarak görür çok enteresan gelir bana bendemi böleyim diye düşünmeden edemem.

vallah cok uzulerek soyluyorum EVET cocugum,Bazi dusuncelerim,konusmam,haraketlerim,yuruyusum hersey ....hala 24 yaisndayim ama zaten herkes diyor ki 17 yasinda bi kiza benziyorsun,ama ben hic memnun degilim,buyuyemiyorum da.kocam cok rahatsiz.

ben evlenmeye karar verdiğim zaman babacığım eşime demiştiki derinin içinde büyümeyen bir çocuk var bisiklete biner parka gider kaydıraka biner çocuk ruhludur sakın onu değiştirmeye kalkma biter demişti doğru demişti babam benim içimdeki çocuk 8-9 yaşlarında onu çok seviyorum

kızlar harikasınız bendede var sizin gibi birtane hiiiiç büyümeyede niyeti yok benim melek kızım o halini çok seviyorum

derın bende sana benzıyorum tum bu soyledıklerın benım ıcınde geçerli içimdeki cocuk benım tam cocuk 6-7 yaşlarında ilgiye muhtaç,aynı zamanda hayatı tanımaya calısıyor vs.

birde çocukluğunu hiç yaşayamayanlar var benim gibi.........

X