Acil_ SAMSUN ANA KLİNİK doktor tavsiyesi

sinop_e

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
1.251
1.142
Kızlar selam, ben Sİnop'ta yaşıyorum ve ultrason vs imkanları çok kısıtlı, cihazlar çok yetersiz. Samsun'da anaklinik tavsiyesi edildi bana. Ama oradaki doktorları tanımıyorum. Şu anda 4 hafta 6 günlük hamileyim. Bana kimi önerirsiniz?? Bende tiroid ve şeker düşüklüğü var, bunu da belirteyim, ilgili bilgili kim var acaba orada??? Yada samsun da oraya değil de şuraya git mutlaka diyenler var mı???

selam..ben anaklinikte ipek bolat a gidiyorum..doktorlardan çok fazla birşey beklemediğim için şuan memnunum..güleryüzlü bir bayan..arkadaşım ülkü başara gitmişti o da çok memnundu..ipek bolatı bize bir tanıdığımız tavsiye etti..kızı ve damadı doktor,onların arkadaşıymış..çok çok konuşkan bir doktor değil..ama ben beğendim..bayan doktor istersen ikisinden birini seçebilirsin..ülkü başar daha konuşkan ve açıklayıcıymış..istersen birine git beğenmezsen değiştirirsin..ama klinik olarak rahat,temiz,curcuna yok..tavsiye ederim..

sinop_e kime gideceğine karar verdin mi?bende çok kararsızım ama yarın gidiyorum samsuna.haberleşelim..ha burdaki doktorun kim??

selam..ben anaklinikte ipek bolat a gidiyorum..doktorlardan çok fazla birşey beklemediğim için şuan memnunum..güleryüzlü bir bayan..arkadaşım ülkü başara gitmişti o da çok memnundu..ipek bolatı bize bir tanıdığımız tavsiye etti..kızı ve damadı doktor,onların arkadaşıymış..çok çok konuşkan bir doktor değil..ama ben beğendim..bayan doktor istersen ikisinden birini seçebilirsin..ülkü başar daha konuşkan ve açıklayıcıymış..istersen birine git beğenmezsen değiştirirsin..ama klinik olarak rahat,temiz,curcuna yok..tavsiye ederim..

Ülkü başarı tavsiye etmiyorum annemin bir sorundan dolayı 10 sene önce rahmini alacaktı hemde çok acil demişti. başka doktora gidildiğinde ilaçla tedavi edilebileceği söylendi ve hala annem rahmiyle yaşıyor :) doktor tavsiyesi istersen Tayfun Alperi çok iyi diyorlar. Fakültede görev yapıyor. çok ters geldiği için fakülteye gitmek istemiyorum. bende merkezde iyi bir doktor arıyorum

sinop_e kime gideceğine karar verdin mi?bende çok kararsızım ama yarın gidiyorum samsuna.haberleşelim..ha burdaki doktorun kim??

Henüz gitmedim, Taşkın Orhan'ı çok öneriyorlar, bir de Mükerrem Erol'u. bir arkadaşım da Ülkü Başar'a gidiyor gayet memnunmuş. Ben henüz karar vermedim, buradaki doktorum Oktay Mertoğlu...sizinki kim?

teşekkürer Ülkü Başar'a bir arkadaşım da gidiyor ve memnunmuş o da. Ben de karar vereceğim yakında...

Ülkü başarı tavsiye etmiyorum annemin bir sorundan dolayı 10 sene önce rahmini alacaktı hemde çok acil demişti. başka doktora gidildiğinde ilaçla tedavi edilebileceği söylendi ve hala annem rahmiyle yaşıyor :) doktor tavsiyesi istersen Tayfun Alperi çok iyi diyorlar. Fakültede görev yapıyor. çok ters geldiği için fakülteye gitmek istemiyorum. bende merkezde iyi bir doktor arıyorum

teşekkür ederim ilginize. Tayfun beyi duydum fakat daha çok bebeği olmayanların tedavi için gittikleri bir doktor diye biliyorum. Ben özellikle endokrin problemleri olan gebeliklerle ilgilenen bir doktor arıyorum aslında. Tiroid hastasıyım çünkü, bir de hipoglisemi...

Oktay beye ben eskiden gidiyordum artık Kays beye gidiyorum.samsunda da mecburen fakülteye gittim.Bugün gördüm bebeğimi tekrar.sinop_e seninle denk gelemedik bi türlü.ben çok giremiyorum foruma.umarım görüşürüz....

sinoplu arkadaşlar doktor buldunuzmu bilmiyorum ama ben 15 haftalık hamileyim samsun doğum hastanesi gökhan öcal a gidiyorum ii doktor demiyecem süper doktor şimdi çevremlede konuşuyorum çevremde hep tanıyıp biliyo devlet hast. bile güzel bakıo ama sizin için sıkıntı olacaksa devlet hast gidip gelmek özel muananesinde muane ücreti 100 tl biraz daha geçsin özeline gitmeye başlıcam şiddetle tavsiye ederim daha önca ipek bolata gidiyordum hiç memnun kalmadım

X