Mutfak Püf Noktaları metal külah kalıp

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
arkadaşlar. sitede yazılmış pasta malzemesi satan yerlerden metal külahlar bulunabilir diye. ama bizim burası küçük bir ilçe. ben internetten araştırdım ama nternetten sipariş verip alabileceğim bir site bulamadım. bildiğiniz bir site varsa bu metal külahlar için lütfeeen söyleyin. acil.
teşekkürler....

Arkadaşım daha önce bu kalıplardan satan bir site vardı ama şimdi baktım kaldırmışlar. :sm_confused:
Ben denemedim ama yağlı kağıttan külah yaparak ya da normal dondurma külahı kullanarak da aynı şeyi yapıyorlar.

tenekeciler varya genelde soba kovaları malzemeleri satarlar onlarda oluyor.ben onlarda gördüm bazıları istek üzerine yapıyor.

arkadaşlar. sitede yazılmış pasta malzemesi satan yerlerden metal külahlar bulunabilir diye. ama bizim burası küçük bir ilçe. ben internetten araştırdım ama nternetten sipariş verip alabileceğim bir site bulamadım. bildiğiniz bir site varsa bu metal külahlar için lütfeeen söyleyin. acil.
teşekkürler....

arkadaşım ankarada yaşadığın yazıyor.ulusta sobacılar çarşısında burak ticaretin yanındaki dükkandan ben aldım geçen senea.s.

X