Bebek Beslenmesi 25-26 haftalık kız bebek anneleri bebekleriniz kaç gram

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
kızlar benim ki azıcık sizlerden büyük . fikir olsun diye yazıyorum. 28+2 de gittik boy 35 cm kilo 1,240 dedi doktorumuz.

Arkadaşlar , benim de bugün kontrolüm vardı...28+2 deyim , bebeğim 1400 gr:nazar:Yalnız benimkine erken döllenme demişti doktorum , ilk baştan beri 9 gün önde gidiyor...24+0 da 780 gram idi.

Son düzenleme:
bugün gittik 27+0 da 1118 gram çıktı ama bu değerler herkes için aynı değil
kıyaslama yapmak pek doğru olmaz gibime gelior.

26+1de 925 gramdık.Konuyu niçin açtın canım?Endişelerin varsa merak etme.Bebişler sağlıklı olsun da kilo önemli değil.Çok iri bebek annenin şeker hastası olduğunu gösterirmiş zaten.ıyi bişey değil yani.

Ben 25+5 iken doktor 650 gram ölçtü yanlış mı ölçtü acaba...Çok az geldi bana

25+3 haftalık kızım 750 gr ve doktorumuz normal dedi:)ALLAH sağlıkla mutlulukla kucağımıza almayı nasip etsin...

Bügün doktora gittim 26+3 955gram melegim.bu 3uncu oldu yüzünü göremiyorum,plasentasi herseyi kapatmis:KK43:(( (gerci sagliginin yerinde oldugunu duydugumda olsun diyorum yeterki saglikli olsun gerisi bos):nazar::nazar::nazar:

X