bebak acı badem sütü hakkında

tu.a.na

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
67
0
merhabalar.bebak acı badem sütü cilde ıyı gelıyormuş dıye duydum.makyajı falan temızlıyomuş.bende almak ıstıyorum fakat aklıma bsy takıldı.bununla cildimizi temızledıkten sonra ayriyetten sabunla yıkamaya gerek varmı?ben her temızleyıici sütün ardından mutlaka sabunla yıkarım sanki yaglı kalıyomuş gibi gelıyor cnkü.yıkamaya gerek varmı kısacası?cevaplarınız ııcn smdıden tsekkurler

Son düzenleyen: Moderatör:
yıkamaya gerek var bence canım
içinde kimyasallar içeriyor çünkü sen yine de yıka ne olur ne olmaz diyerek

merhabalar.bebak acı badem sütü cilde ıyı gelıyormuş dıye duydum.makyajı falan temızlıyomuş.bende almak ıstıyorum fakat aklıma bsy takıldı.bununla cildimizi temızledıkten sonra ayriyetten sabunla yıkamaya gerek varmı?ben her temızleyıici sütün ardından mutlaka sabunla yıkarım sanki yaglı kalıyomuş gibi gelıyor cnkü.yıkamaya gerek varmı kısacası?cevaplarınız ııcn smdıden tsekkurler

merhaba canım
ben acıbadem sütünü makyajımı çıkarmak içinde kullanıyorum
yuzumu yıkadıktan sonrada cildimi nemlendirmek içinde pamukla siliyorum
ikiside olur yani sen nasıl istersen
ben makyaj kalıntıları olmasın diye bir kez daha yıkıyorum sildikten sonra

ben alıp kullanıyodum ama yüzümde tüylenme yaptı yanlış bişeymi yaptım bilmem ama yüzümü yıkayıp bebakla silip yatıyodum artık nedenini bilmem eski yöntemime geri döndüm

canım ben kullanıyorum bebak acı badem sütü ve kremini ilk önce cildim yağlı olduğu için neutrigina nın sabunuyla yüzümü yıkıyorum çünkü cildim yağlı ve bunu makyaj varken yapıyorum daha sonra sütüyle cildimi bebak acı badem sütüylr siliyrum en son olarakta nemlendiriyorum ertesi sabaha yumuşacık bi ciltle uyanıyosun ve düşün benim cildim yağlı olmasına rağmen ben bi kötü durumla karşılaşmadım gerçekten benim favarim ben üstelik eskiden toniklere makyaj temizleme malzemelrine çok para harcamış biri olarak sana öneririm mutlaka dene

Öncesinde yıkarsan daha iyi olur canım. En son bebakla silersin, nemlendirmiş olursun...

Öncesinde yıkarsan daha iyi olur canım. En son bebakla silersin, nemlendirmiş olursun...

Evet bencede. Önce makyajımı siliyorum bebakla. Sonra defne sabunuyla yıkıyorum. Sonra da pamuğa çok az bebak döküp yüzümü siliyorum. T bölgeme fazla sürmüyorum çok az. Daha çok yanaklarıma falan. Eğer bebaktan sonra yıkarsan sütün faydasını göremessin.

kızlarr bunu nasıl kullanıyorsunuzzzz.. bugün alayım dedim arkasında göz makyajı hariç yazıyo??? sizin bu bebak acı badem sütü farklı bi türmü yoksa arasını okumadınızmı???bilmiyorumkismile

kızlarr bunu nasıl kullanıyorsunuzzzz.. bugün alayım dedim arkasında göz makyajı hariç yazıyo??? sizin bu bebak acı badem sütü farklı bi türmü yoksa arasını okumadınızmı???bilmiyorumkismile

canım yazıyo bizimkindede ay bebaktır onlar
ama göze kaçırırsan yakıyo
sanırım o yuzden oyle yazmıslar

3 senedir göz makyajımı çıkarmak için suya dayanıklı rimel hariç gayet güzel çıkarıyo arkadaşın dedği gibi göze kaçmadı sürece zararını görmessn görmedmde :) ...seda sayan bile bu kremi kullanıo valla zamanında çalıştığım bi dizide gözümle gördüm hehe :jeyyar: valla dier bölgeleride gul suyuyla siliorum sadece şuana kadar bi problem yaşamadım canım hatta benm yakında biticek tekrar alıcam :)

3 senedir göz makyajımı çıkarmak için suya dayanıklı rimel hariç gayet güzel çıkarıyo arkadaşın dedği gibi göze kaçmadı sürece zararını görmessn görmedmde :) ...seda sayan bile bu kremi kullanıo valla zamanında çalıştığım bi dizide gözümle gördüm hehe :jeyyar: valla dier bölgeleride gul suyuyla siliorum sadece şuana kadar bi problem yaşamadım canım hatta benm yakında biticek tekrar alıcam :)

krem derken??

bende kullanıyorum acı badem sütünü gurbaaa prenss adlı kullanıcı burda arkadış tavsiye etmişti ilk önce yüzümü sabunla yıkayıp sonra bebekla siliyorum cokta memnunum 5 şişeyi kullanıyorum şuan cok menunum sivilcelerimi cok iyi geldi tavsiye ederim bide kremi var denmiş cildiniz yağlıysa kremi kulanmayın bence kuru ise zaten problem yok

aa.. hangisi ii peki canım???

bebek acı badem sütünü bende kullanıyorum cok memnunum yüzümü yıyakıp sonra siliyorum pamukla sivilcelerimi cok iyi geldi 5.şişeyi kullanıyorum ama acı badem kremi yağlı ise cildin ağır gelebeilir yani daha fazla yağlandırabilir gurbaa prenss adlı kardaşımız cok anlatmıştı cilt bakımları ürün tavsiyesinde topiği var incele istersencanım

bebek acı badem sütünü bende kullanıyorum cok memnunum yüzümü yıyakıp sonra siliyorum pamukla sivilcelerimi cok iyi geldi 5.şişeyi kullanıyorum ama acı badem kremi yağlı ise cildin ağır gelebeilir yani daha fazla yağlandırabilir gurbaa prenss adlı kardaşımız cok anlatmıştı cilt bakımları ürün tavsiyesinde topiği var incele istersencanım

canım göz makyajı için düşünüyourm ben ölede kullanılıyormus ama arkasında göz makyajı hariç diyo o yüzden sasırdım??

göz makyajımıda siliyorum arada cok güzel temizliyor ama devamlı kullanılırmı hi fikrim yok canım

X