Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz tenlilere hangi saç rengi?

gulcan79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
88
0
Arkadaşlar beyaz tenliyim ve bana en çok hangi renklerin gideceğni açıkcası bulamıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

bence beyaz tene her renk saç gidiyor ya.. en çok gidenler koyu saçlar , kızıllar, bal renkleri..

avatarındaki saç rengi harika bu arada, ne renk o acaba
naz elmasın nefesteki saç rengini çok arastırdım ama tam olarak ne olduğnu bilen yok galiba

alıntıdır

Eğer beyaz tenli iseniz,

Sizlere en çok yakışacak renk, şüphesiz kahve tonları olup, koyu kahve, kumral, kestane nin yanı sıra altın sarısı sizlere çok yakışmaktadır. Ballı kızıl, ballı bisküvi, bal köpüğü gibi renkler sizleri çok etkiliyici yapmaktadır. Karamelin koyu tonları, ve siyah saç rengide sizlere uygundur.

bencede beyaz tene koyu renkler cok yakışıyor özellklede kızılı cok yakıstırıyorum ben.

bence koyu renk saçlar daha çok yakışıyor. açık renk saçda devamlı makyaj istiyor

bende ne açık nede koyu olan bi karamel istiorum böle tam karamel yanezemuszemusbeyaz tenliyim bayağı...yakışır mı acaba gözlerim ela kaşlarım flnda çok koyu renk diil seyrek açık renk gibi duruo saçlarımda şuan açık kahve boyatsam mı acaba kızlar biraz yol gösterin bana

bende ne açık nede koyu olan bi karamel istiorum böle tam karamel yanezemuszemusbeyaz tenliyim bayağı...yakışır mı acaba gözlerim ela kaşlarım flnda çok koyu renk diil seyrek açık renk gibi duruo saçlarımda şuan açık kahve boyatsam mı acaba kızlar biraz yol gösterin bana

biraz açabilirsin rengi açık kahveyse canım gözlerinde elaymış ii gider şöle bi iki ton açtır

beyaz tenli biri olaraktan şunu söyleyebilirim siyah ve sarı hariç kumralın tüm tonları kızılın tüm tonları kahve çikolata hepsi gidiyor...yakıştırmaya bağlı...

ben açıkcası çok koyu renklerin de yakıştığını düşünmüyrum, şu anda koyu kızıl saçlarım ama bence çok yakışmadı, öncelikle ifademi de sertleştırdı bence.
Öncelikle karamel, bakır tonları olabilir sanki
O kadar canım yandı ki, bu sefer kuaföre kesin bir kararla gitmek istiyorum, şöyle fotografla falan
Sizin çok memnun kaldığınız, hele de resimli olsa renkler çok yardımcı olacak

bende aynen açık ten ela gözlüyüm sarı yaptım soluk oldum , siyah yaptım peruk takmışım gibi oldu doğal olmadı kızıl belki giderdi ama uğraşmak istemedim akıyor diye bana gitse gitse kumral gider dedim ve alttaki renkten ötürü şuan fındık kabuğu oldum ve inanın rengim buymuş diyorum şuan değiştirmem de kolay kolay gözleri dahada yeşilleştiriyor tavsiye ederim , yada eğer imkanınız varsa bazı programlar ile deneyebilirsiniz renkleri fotoğraflarınızda bakarsınız nasıl olacak görürsünüz

cnm ben karamel yaptım herkes cok yakıstrdı bende baya beyaz tenlıyım ama bakıra boyamayı cok ıstıyorum bakır tonlarını cok yakıstırıyorum ben

ben de fındık kabuğu yaptırmıştım bi ara, herkes beğenmişti, makyaj istiyor falan diye, bebekte küçüktü hep makyaj yapamıyorum diye kızıl yaptırdım ama çok pişmanım. Şimdi bu kızılın üzerine boya da olmaz değil mi
Karamel, kahve, bakır üzerinde yoğunlaşıyoruz galiba

Canım bende açık tenliyim hatta kaşım gözüm siyahdır resmen ama geçen hafta gittim saçımı koyu karamele boyattım içine de çok az bakır karıştırdım çok güzel oldu herkes yakıştığını da söyledi. Koyu boyayınca insanı birazcık karartıyor sanki benim saçlarım siyahdı kendimi artık esmer zannetmeye baslamışdım ama bu renge boyayınca beyaz tenli oldugumu tekrar hatırladımyerimseniben

Canım bende açık tenliyim hatta kaşım gözüm siyahdır resmen ama geçen hafta gittim saçımı koyu karamele boyattım içine de çok az bakır karıştırdım çok güzel oldu herkes yakıştığını da söyledi. Koyu boyayınca insanı birazcık karartıyor sanki benim saçlarım siyahdı kendimi artık esmer zannetmeye baslamışdım ama bu renge boyayınca beyaz tenli oldugumu tekrar hatırladımyerimseniben

Hımm, bunu deneyebilirim, kuaför de önemli tabii bu arada değil mi.
Beyaz tenimi seviyorum ama yorgunluk falan o kadar soluk oluyorum ki, yüzüme biraz ışıltı gelsin istiyorum.
Sarışın oldum,eşim sarı renge olan beğenim sarsıldı dedi, ifade yumuşadı belki ama yaşlı ve yorgun gösteriyor bence.
Başka önerileri bekliyorum bu arada

ben çok beyaz tenliyim. hatta çillerim de var..yeşil gözlüyüm.. bakır sarısı şuan saçlarım.. dore sarı gibi yani..gayet de memnunum..

ha bi de kaları daboyatmak lazım mı
kalar koyu kahve benim
karamael bakır vs kaları da boyatmalı mıyız?
başka fikirler de bekliyorum bu arada

X