Gebelik testi fiyatları ?

arzumca

yaşama sevincim
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
42
3
40
Merhaba arkadaşlar ben gebelik testi alıcam acaba fiyatını bilen varmı bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

Canım markadan markaya değişiyor tabiki. Ama benim bildiğim (normal kasetli) ve 1 senedir aldığım fiyat hep 3.50 tl

benimde kullandığım 3.5 tl olanı normal test yani eczecıyada test diye söyleyinde direk bunu veriyo zaten

valla kızlar ben eczaneden aldım çok komik bir fiyat 1 tl idi ve adetimr 2 gün vardı testtede çıktı hemen

eczanenenın yer konumuna göre fiyatıda degışıyor canım..hasANE KARŞISINDA 5 saglık ocagı ve mahalle arasındakı eczanelerde 2 3.5 arası....

bisde normalde 5 e alıoduk.geçen eşim almış tanesi 25.yuuuuuuuuuh kazıklamış eczacı başka yok demiş

Bende genel olarak 5 tl ye aldım.Geçen ay fortel test aldım 25 tl.Dün kan testi yaptırdım 32 tl.
Birde gg den yumurtlama testi almıştım.28 tane yumurtlama testi+12 gebelik testi 29 tl idi.

bende 3,5tl almıştım.ama miratech die bi test varmış hassasmış adetten bi kaç gün önceseinde çıkıomuş bide ondan deicemm o da 5tlmiş

kızlar babystartın ıkılı gebelık testlerı var 6tl ama erken sonuc gosterıyor yanı dıger 2 tllıklerden daha duyarlı

merhaba arkadaslar ben bugun 21.gün adetimn gelmesine 7 gün var ama karin agrım ve diger haimlelik belirtileri bende var sizce bir test alsam cıkarmi insallah vardir sevgilerimle

Merhaba arkadaşlar ben gebelik testi alıcam acaba fiyatını bilen varmı bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

Bu konu benim uzmanlık alanım bu güne kadar her marka idrar testi almışımdır nerdeyse. Eczanelerde satılan testler genelde 3 farklı fiyattan oluşur. 3-5 lira arasın olan markalar ki bunlarda örnek olarak toyo, miratech, certain, pyro clinice, acon, oncomed gibi testleri sayalabilirim. Fiyato 7-10 lira arasında olan ve daha kaliteli olan bir grup var. Femina, clear blue compact, scholl bu grupta olan testler. Erken gebelik testi fortel 25 TL ve prediktör de 25 TL. Kişisel olarak bunların arasında ciddi bir fark olduğunu düşünmüyorum. Hatta ucuzlardan pyro clinice ve miratech'i öneririm. Geçen ay çatlatma iğnesi olduğum için beta hcg çok çok düşük seviyedeyken bile bu 2 marka hormonu okudu ve erken gebelik testinden bile daha net gösterdi. Yani fazla pahalı daha kaliteli demek değil, ucuzları öneririm.

X