19 haftalık ikiz gebe arkadaşlar bebek hareketleri

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
Kızlar 19 haftam dolmak üzere ikiz gebeyim.Ama hala bebeğimin hiçbir hareketini hissetmedim..

Sizce neden? çok kişi hissediyor bu aylarda ben neden hissedemiyorum:KK43:

merhaba.bende aynı haftalardayım ve yeni yeni hissetmeye başladım.eşimin sesini duyunca oynuyorlar artık.birde yatarken sanırım pozisyonumu beğenmiyorlar ve kıpırdamaya başlıyorlar.çok güzel bir duygu.yakında sende hissedersin.

kızlar bende 19+5 oldum ama 17.haftadan beri ilk başlarda günde 1-2 kez olmak üzere ama şimdi çok sık özellikle kasıklarıma doğru pıt pıt birşeyler hissediyorum.geceleri yattığımda çok oluyor,özellikle sol tarafıma yatınca.doktor sola yat demişti,bende öyle yapıyorum.ayaktayken falan çok değil ama yatarken çok hissediyorum.bu kadar çok gaz hareketi olamaz değil mi?ben bebişlerim diye düşünüyorum.

canım 19. haftalarda az hissediliyor ama yavaş yavaş artmaya başlar meraak etme

kızlar bende 19+5 oldum ama 17.haftadan beri ilk başlarda günde 1-2 kez olmak üzere ama şimdi çok sık özellikle kasıklarıma doğru pıt pıt birşeyler hissediyorum.geceleri yattığımda çok oluyor,özellikle sol tarafıma yatınca.doktor sola yat demişti,bende öyle yapıyorum.ayaktayken falan çok değil ama yatarken çok hissediyorum.bu kadar çok gaz hareketi olamaz değil mi?ben bebişlerim diye düşünüyorum.

gazda olabılır ama ıcınde kelebek varmıs gıbı hıssedıyorsan bebektır:CüvCüv:

Son 1-2aftadır pıtpıt atışlar duyuyorum. Ayaktayken değilde daha çok oturduğum ve yattığım zamanlar.
Arkadaş sol yanına yattığını söylemiş ozamanlar ama ben sağ yanımdan başka bipozisyonda yatamıyorum kesinliklee.. Zaten sağa sola dönmekte okdr zorlanıyorum ki ağrılar şiddetleniyor o ara.
şimdi bu pıtpıt atışlar tekmelerimi oluyor. anlamıyorum ki ben:26: sonuçta ilk gebeliğimiz.

X