Kanda gebelik testi yapanlar sonuçları buraya yazın!

kızlar ilişkinin 13. gününde beta hcg 3.35 doktor normalin üstünde diyor adetime 5 gün var testi 9 gün kala yaptırdım. normalde 5in altı hamile değilmiş ama değerim neden bu kadar yüksek sizce hamile olabilirmiyim, döllenme yeni başlıyor olabilirmi, yoksa 5in altı olduğu için kesinlikle olamammı?
kızlarrr benide duyunnn cevap bekliyorum canlarımmm

:KK19:

hayır canım değer düşük değil hamilesin gözünaydın
Ama kimyasal gebelikmiş canımmm:KK43:Maleseff düşmesini bekliyorum çok acı...
kızlar ilişkinin 13. gününde beta hcg 3.35 doktor normalin üstünde diyor adetime 5 gün var testi 9 gün kala yaptırdım. normalde 5in altı hamile değilmiş ama değerim neden bu kadar yüksek sizce hamile olabilirmiyim, döllenme yeni başlıyor olabilirmi, yoksa 5in altı olduğu için kesinlikle olamammı?

Sürekli testini tekrarla canım 2 güne 1...

kızlarrr benide duyunnn cevap bekliyorum canlarımmm

Canım senin sorundan iki üç satır once aslında ben bunu yazmıştım gormemıssın :) benim doktorum dıyorkı eğer yumurta gelıstırıcı ıgne, asılama tup bebek vs gıbı sunı yontemler kullanılmadıysa yani tamamen hiş bir etki almayan bir kadının beta hcg sı hamilelik dışında hiç yukselmezmiş.(0,01 oluyor o da ) ama tabii kesin gebe denilebilmesi yani net olması için 5 in ustune çıkması gerekiyormuş. benim birkere 1 cıkmıstı ve iki gun donra yeniletti testimi. ama yukselmedı maalesef. tam bırseyler tutacakken olmamış maalesef yorumunu yapmıştı. testini mutlaka yenile. umarım degerin yukselir. sevgiler.. :KK3:

bende aranıza yenı katıldım sıte super aklıma takılan ne vasa burda buluyorum.bende dun aksam kan testı yaptırdım adetıme (5 gun var) hcg degerı 7,64 cıktı sızce nsl deger?bebıs varmı?

bende aranıza yenı katıldım sıte super aklıma takılan ne vasa burda buluyorum.bende dun aksam kan testı yaptırdım adetıme (5 gun var) hcg degerı 7,64 cıktı sızce nsl deger?bebıs varmı?

arkadaşım hamilesin sen
hem adete 5 gün var hemde değerin 7.64
zamanla yükselecektir
Hadi hayırlı olsun Darısı başımıza :)

Ama kimyasal gebelikmiş canımmm:KK43:Maleseff düşmesini bekliyorum çok acı...

Sürekli testini tekrarla canım 2 güne 1...

filiz neden öle oluyomuş.valla bende tekrar etmedim testi.bulunduğumuz ilçede doktor yok.cumartesi yaptırcam gene.tam 1 hafta sonra olcak.benim 100.27 idi.inşallah yükselmiştir.seninki adetlemi düşcekmişki.ne demek kimyasal gebelik.çok üzüldüm yaaaaaa.

filiz neden öle oluyomuş.valla bende tekrar etmedim testi.bulunduğumuz ilçede doktor yok.cumartesi yaptırcam gene.tam 1 hafta sonra olcak.benim 100.27 idi.inşallah yükselmiştir.seninki adetlemi düşcekmişki.ne demek kimyasal gebelik.çok üzüldüm yaaaaaa.

Bilmiyorum canım bende şaşırdım değerler çıkmadı.Aksine düştü.%99 düşecek dedi doktor.Adet kanaması gibi bir kanama ile kendini atarmış.%1 ihtimal var bakalım ALLAHtan ümit kesilmez.Umarım perşembe günü bir mucize olurda değerler fırlar...

Canım senin sorundan iki üç satır once aslında ben bunu yazmıştım gormemıssın :) benim doktorum dıyorkı eğer yumurta gelıstırıcı ıgne, asılama tup bebek vs gıbı sunı yontemler kullanılmadıysa yani tamamen hiş bir etki almayan bir kadının beta hcg sı hamilelik dışında hiç yukselmezmiş.(0,01 oluyor o da ) ama tabii kesin gebe denilebilmesi yani net olması için 5 in ustune çıkması gerekiyormuş. benim birkere 1 cıkmıstı ve iki gun donra yeniletti testimi. ama yukselmedı maalesef. tam bırseyler tutacakken olmamış maalesef yorumunu yapmıştı. testini mutlaka yenile. umarım degerin yukselir. sevgiler.. :KK3:

ben bugun kan tahlili yaptırdım çok umutluydum ama umudum kırıldı 0.3 IU/L çıktı şimdi senin bu yazını görünce birazdaha umut girdi kalbime ne olur Ya RABBİM nasip et bizlerede ne yapayım yaa off ağlıyorum sabahtan beri moralım çok bozuk

merhaba kızlar,
eylulde dıs gebelık tanısı konuldu ...bu ay ıse yumurtlama takıbı amacıyla kullanılan testlerle sanırım hamıleyım..
sat 27 kasım
22 aralıkta regl olmam gerekırken olmadım
ıdrar testınde cıft cızgıyı gordukten sonra dun yanı adetımın gecıktıgı 5.gun kanda baktırdım 271 cıktı..korkuyorum...acaba dusuk mu ben mı kuruntu yapıyorum...yarın tekrar yaptırıcam::::

ben bugun kan tahlili yaptırdım çok umutluydum ama umudum kırıldı 0.3 IU/L çıktı şimdi senin bu yazını görünce birazdaha umut girdi kalbime ne olur Ya RABBİM nasip et bizlerede ne yapayım yaa off ağlıyorum sabahtan beri moralım çok bozuk

merhaba arkadaşlar yazdıklarınızı okuyunca dikkatimi çekti bende anlatmak ve fikirlerinizi almak istedim
bende bu pazar evde idrar testi yaptım 2. çizgi silikte olsa çıktı
ertesi gün sabah bir daha yaptım biraz geç çıksada 2. çizgi yine silik vardı
dünde dayanamayıp kan testi yaptırdım gecikmenin 4. günüydü
değer 1.2 den küçüktür şeklinde yazıyordu
anlamlandıramadım açıkcası ve hastalanmayı bekliyorum şimdi...

evde gebelik testi yaptım bugün sabah c çizgisi kırmızı diğeri çok soluk beli belirsiz bi çizgi çıktı adetim 4gün gecikti acaba hamilemiyim?

0.2-1 ha 5- 50
1-2 haft 50- 500
2-3 haft 100-5000
3-4 haft 500-10000
4-5 haft 1000-50000
5-6 haft 10000-100000
6-7 haft 15000-200000
8-12 haft 10000-100000
herkese günaydın kan testi yaptırdım 0.10 sizce hamilemiyim yada erken mi yaptırdım

merhaba ilk defa yazıyorum bende kanda degerim 556 cıkmış nisanın 3ü son adet tarihimdi dr p.tsi gidicem polikistik overliydim beklemiordum kimse umudunu yitirmesin bence herkesin bir zamanı vardır

merhaba ilk defa yazıyorum bende kanda degerim 556 cıkmış nisanın 3ü son adet tarihimdi dr p.tsi gidicem polikistik overliydim beklemiordum kimse umudunu yitirmesin bence herkesin bir zamanı vardır

Hamilesin tatlım hayırlı olsun inş kucağına alırsın bir avazda :)

0.2-1 ha 5- 50
1-2 haft 50- 500
2-3 haft 100-5000
3-4 haft 500-10000
4-5 haft 1000-50000
5-6 haft 10000-100000
6-7 haft 15000-200000
8-12 haft 10000-100000
herkese günaydın kan testi yaptırdım 0.10 sizce hamilemiyim yada erken mi yaptırdım

adet zamanın yazamamışsın

X