Kanda gebelik testi yapanlar sonuçları buraya yazın!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
YARIN BENDE YENı SONUCU YAZICAM...

beta HCG 6.49 mIU/mI
gebe değ < 5
0.2-1 ha 5- 50
1-2 haft 50- 500
2-3 haft 100-5000
3-4 haft 500-10000
4-5 haft 1000-50000
5-6 haft 10000-100000
6-7 haft 15000-200000
8-12 haft 10000-100000
ERKEK < 5
BU SONUÇLAR 11 ŞUBAT PERŞEMBE GÜNÜNE AıT YARIN TEKRAR KAN TESTı YAPILCAK BAKALIM SONUÇLAR NASIL ÇIKACAK

BU TESTı SABAH ıDRAR TESTı YAPTIKTAN SONRA YAPTIRDIM ıDRARDA SONUÇ NEGATıF AMA KANDA POZıTıF ÇIKTI 6.49 ANLAYAMADIM HAMıLEMıYıM DEĞıL MıYıM OFFFFF KAFAYI YıCEM

KIZLAR DÜN ALDIM SONUCU 1.80 ÇIKTI HCG DEĞERıM HAMıLE FALAN DEĞıLıM MEĞER ÇATLATMA ıĞNESıNDEN DOLAYI POZıTıF ÇIKMIŞ YıNE HAYAL KIRIKLIĞI ama bu sefer çatlatma iğnesi olmucam...

Son düzenleme:
YARIN BENDE YENİ SONUCU YAZICAM...

beta HCG 6.49 mIU/mI
gebe değ < 5
0.2-1 ha 5- 50
1-2 haft 50- 500
2-3 haft 100-5000
3-4 haft 500-10000
4-5 haft 1000-50000
5-6 haft 10000-100000
6-7 haft 15000-200000
8-12 haft 10000-100000
ERKEK < 5
BU SONUÇLAR 11 ŞUBAT PERŞEMBE GÜNÜNE AİT YARIN TEKRAR KAN TESTİ YAPILCAK BAKALIM SONUÇLAR NASIL ÇIKACAK

BU TESTİ SABAH İDRAR TESTİ YAPTIKTAN SONRA YAPTIRDIM İDRARDA SONUÇ NEGATİF AMA KANDA POZİTİF ÇIKTI 6.49 ANLAYAMADIM HAMİLEMİYİM DEĞİL MİYİM OFFFFF KAFAYI YİCEM

arkadaşlar ben bu testi yaptırdıktan 2 gün sonra regl oldum ve iki buçuk gün sürdü kanama acaba üstüne mi adet gördüm yoksa 1 şubatta vurulduğum çatlatma iğnesinden dolayımı hcg 6.49 değerim çıktı doktor bu sonuçlara göre hamilesin dedi ama çatlatma iğnesinden dolayıda olabilir dedi 18 şubat perşembe günü tekrarlayalım dedi kan testini ama bana folik asit al hergün bi tane iç dedi bebek rahime tutunsun dedi benim de kafam karıştı ya gerçekten hamile miyim yoksa değil miyim doktor anlayamaz mı kan tahlilinde gebelikten mi yoksa iğneden dolayı mı diye merak ediyorum bu konuda bilgisi olan varsa lütfen bana yardımcı olun

inşallah hamilesin canım bizede umut ışığı olursun çünkü hemen hemen aynı edaviyi görüyoruz

çatlatma iğnesindede gebelik hormonu var.bende çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.ama ben erken davranıp çatlatma iğnesinden 1 hafta sonra kanda test yaptırdım.72 çıkmıştı.doktor testi tekrarlıyalım demişti.ve birdaha yaptırdık.33 e düşmüş.yani çatlatma iğnesinin etkisindenmiş.hamile değilim diye okadar moralim bozulmuştu ki.doktor tam adet gününde yap dedi tekrar.ben tam adet günümde yaptırdım.42.55 cıkmıştı.doktorum kesinlikle hamilesin dedi.ve 4 gün sonra tekrarladım 1350 falan cıkmıştı.2 hafta sonrada keseyi gördük.ve 7+6 da da kalp atışını duyduk.şimdi nerdeyse 18 haftalık olmak üzereyim.cinsiyetini bile öğrendim canım kızımın.demek istediğim eğer adet gününde bu kadar az bir değer cıktıysa çatlatma iğnesinden kaynaklanıyor olabilir.ve zaten adet görmüşsün.inşallah iğnenin etkisinden değildirde hamileliktendir

ve birde folik asit bebeğin rahme tutunmasını sağlamaz.gebeliği destekleyici bazı hormon ilaçları var.progestan gibi.bebek rahme düştüğü zaman progestan hormonunun eksikliğinden düşmesin diye bu ilacı verirler.ben 3 ay düşük tehlikem ve bebeğin rahme tutunması için kullandım progestanı.kanamam olduğu için vermişti.folik asitide gebeliğimden 2 ay önce başlattırmıştı.

ve birde folik asit bebeğin rahme tutunmasını sağlamaz.gebeliği destekleyici bazı hormon ilaçları var.progestan gibi.bebek rahme düştüğü zaman progestan hormonunun eksikliğinden düşmesin diye bu ilacı verirler.ben 3 ay düşük tehlikem ve bebeğin rahme tutunması için kullandım progestanı.kanamam olduğu için vermişti.folik asitide gebeliğimden 2 ay önce başlattırmıştı.

canım o zaman doktor neden bana öyle birşey söyledi ki bak şimdi moralim bozuldu yabakalım yarın kan testi yapılcak sonucu merakla bekliyorum allahtan tek dileğim hamileyimdir inşallah ama idrar testi yaptığımda negatif çıkmıştı eğer iğneden dolayı kanda pozitif çıkıyorsa idrarda da pozitif çıkması gerekmiyor mu?CADIARZU

baby2435 arkadasim regl olmana üzüldüm umarim hamilesindir yani 2 gun surmeside normal deil bilmiyorumkismile haber ver yarin muhakkak :Saruboceq:

baby2435 arkadasim regl olmana üzüldüm umarim hamilesindir yani 2 gun surmeside normal deil bilmiyorumkismile haber ver yarin muhakkak :Saruboceq:

tamam canım yarın mutlaka yazarım zten sabah verildikten sonra kanı sonucu 4 te alıyosun ben eve geldikten sonra yazarım inşallah mutlu haberleri veririm size:Saruboceq:

kızlar kan verdim yeni geldim hastanedn saat 4 de sonuçları almaya gidicem inşallah hamileyimdir dua edin arkadaşlar benim için

kızlar kan verdim yeni geldim hastanedn saat 4 de sonuçları almaya gidicem inşallah hamileyimdir dua edin arkadaşlar benim için

canım benim inşallah bebeğin seninledir. ama değilse de üzülme.rabbim ne zaman demişse o an oluyor. ne birgün çnce ne bir gün sonra.bende bekledim baya.sonra bıraktım düşünmeyi rabbime teslim etttim kendimi.ne kadar inanırsınız bilemem ama ben aşağıda siiznle paylaşacağım duayı aynen yaptım.ilk yaptığım gece ve sonrasında rabbime açtım kalbimi.o da çok geçmedi duayı yaptığımdan 15 gün sonra bebeğimi bana verdi.allah dilediğine dilediğince verir.bize düşen sebeplere sarılmak ve beklemek.ben duayı ederken rabbim beni evlat hasretiyle sınama ve kimsenin kucağına baktırma, bana evlat nasip edene kadar da kalbime sabır ver rabbim dedim. ev sonrada sabırla bekledim.bu duayı inanarak ve ihlasla yapın arkadaşlar.

Çok Keskin Bir Dua

Ya kebir Ya cebbar Ya hayy Ya kayyum Ya halim Ya hamid Ya cevat Ya vehhab Ya afüv Ya Azimül üzema ente Allahül Kebirül Müteal Süphaneke Ente Allahümme Malikü,ddünya ve Ahiratü eselüke en Tansureni ve Taineneni ala Matlubi Ya İsrafil bi hakkı Sahibül Bünyetil.Ülya ve bihakkı SEMAÜS sadiseti ve bihakkı el kevkebül Münrül ebyadi essaidi ve bihakkı Ehya Şerahya Allahüssamadi ve bihakkı e dünya hüvel lahü bi bihakkı es baüt Allahül kahiri fevke İbadihi ve kıbele Arşihi ve bihakkı el esma Yüsebbihhüllahü bina İsrafil illa ma Künte Avni ve ecib daveti vehiye keza keza..tasarlayıp yapmak istediğin bir işi yapmazdan önce ilk perşembe günü vekil meleği İsrafil aracı kılarak iki rakat namaz kılıp dileğini belirt ve bu duayı bir kez oku bir hafta devam edin ALLAH`ın İzniyle dünya işlerinden hangisini dilerseniz onu söyleyip isteyin.perşembe günü ilk saatinde evlenmek,alım satım ,devlet işleri için uygun olup boş çevirmez bu duaya 7 gün devam edebilirseniz inşallah dileğinize kavuşursunuz,bir yakınım okudu dileği hasıl oldu..

canım benim inşallah bebeğin seninledir. ama değilse de üzülme.rabbim ne zaman demişse o an oluyor. ne birgün çnce ne bir gün sonra.bende bekledim baya.sonra bıraktım düşünmeyi rabbime teslim etttim kendimi.ne kadar inanırsınız bilemem ama ben aşağıda siiznle paylaşacağım duayı aynen yaptım.ilk yaptığım gece ve sonrasında rabbime açtım kalbimi.o da çok geçmedi duayı yaptığımdan 15 gün sonra bebeğimi bana verdi.allah dilediğine dilediğince verir.bize düşen sebeplere sarılmak ve beklemek.ben duayı ederken rabbim beni evlat hasretiyle sınama ve kimsenin kucağına baktırma, bana evlat nasip edene kadar da kalbime sabır ver rabbim dedim. ev sonrada sabırla bekledim.bu duayı inanarak ve ihlasla yapın arkadaşlar.

Çok Keskin Bir Dua

Ya kebir Ya cebbar Ya hayy Ya kayyum Ya halim Ya hamid Ya cevat Ya vehhab Ya afüv Ya Azimül üzema ente Allahül Kebirül Müteal Süphaneke Ente Allahümme Malikü,ddünya ve Ahiratü eselüke en Tansureni ve Taineneni ala Matlubi Ya İsrafil bi hakkı Sahibül Bünyetil.Ülya ve bihakkı SEMAÜS sadiseti ve bihakkı el kevkebül Münrül ebyadi essaidi ve bihakkı Ehya Şerahya Allahüssamadi ve bihakkı e dünya hüvel lahü bi bihakkı es baüt Allahül kahiri fevke İbadihi ve kıbele Arşihi ve bihakkı el esma Yüsebbihhüllahü bina İsrafil illa ma Künte Avni ve ecib daveti vehiye keza keza..tasarlayıp yapmak istediğin bir işi yapmazdan önce ilk perşembe günü vekil meleği İsrafil aracı kılarak iki rakat namaz kılıp dileğini belirt ve bu duayı bir kez oku bir hafta devam edin ALLAH`ın İzniyle dünya işlerinden hangisini dilerseniz onu söyleyip isteyin.perşembe günü ilk saatinde evlenmek,alım satım ,devlet işleri için uygun olup boş çevirmez bu duaya 7 gün devam edebilirseniz inşallah dileğinize kavuşursunuz,bir yakınım okudu dileği hasıl oldu..

allah razı olsun canım yazdığın dua edin allah herşeyin hayırlısını versin bende yazmış olduğun duayı uygulucam rabbim hakkımda hayırlısını versin:Saruboceq:

Çok Keskin Bir Dua

perşembe akşamı başlayıp
canım 7 gün boyunca her akşam 2 rekat namaz kıldıktan sonra bir kez okunacak doğrumu anlamışım

bayby takip ettim sonucu yazmamışsın perşembe 4 te çıkacak demiştin ya hani

perşembe akşamı başlayıp
canım 7 gün boyunca her akşam 2 rekat namaz kıldıktan sonra bir kez okunacak doğrumu anlamışım[/QUO

ben perşembe akşamı yatsı namazını kılıp ardından yasin okudum. ardından da 2 rekat namaz kılarak duayı yaptım.sonraki günlerde vakit namazından sonra 2 rekatlık namazı kılarak duayı okudum.her 2 rekatlık namazdan sonra bir kez duayı okudum.kalben yaparsak herşeye gücü yeten ve herşeyin sahibi olan yüce rabbimiz bize sonsuz rahmetini verecektir. ben yılbaşı akşamı bu duaya başladım. doktorun hamile kaldığımı söylediği zamanda bu duayı yaptığım zamana denk gelmiş. allah dilediğine dileğince verir.

canım yazdım sonucu sayfanın başında altta yazıyo sonuç 1.80 çıktı hamile değilim canım hayal kırıklığı benim ki

ay canım bende üzüldüm şimdi hayırlısı gelecek aya olur inşallah umudunu yitirme bende bu ay umutlu olmaya başladım çünkü inanılmaz kasık ağrım var.1,5 yıllık evliyim bide okuyorum gündüz çalışıyorum gece okuyorum daha 1,5 yılım var bitmesine onun için ben hamile kalamasamda üzülmüyorum hayırlısı olsun sende bişeylere dayan yaşım genç de nebilim hayırlısı dezemuszemus

ay canım bende üzüldüm şimdi hayırlısı gelecek aya olur inşallah umudunu yitirme bende bu ay umutlu olmaya başladım çünkü inanılmaz kasık ağrım var.1,5 yıllık evliyim bide okuyorum gündüz çalışıyorum gece okuyorum daha 1,5 yılım var bitmesine onun için ben hamile kalamasamda üzülmüyorum hayırlısı olsun sende bişeylere dayan yaşım genç de nebilim hayırlısı dezemuszemus

canım öyle ama ben erken pes ettim 24 yaşında ve 8 aylık evliyim ama 8 ay boyunca bebek denemeleri bizi yıprattı eşimle aynı yaştayız oda 24 yaşında ama bu hayal kırıklığı bizi mahvetti eşimde vazgeçti zaten artık bi karar aldık normal ilişkimize devam edicez illede bebek olsun diye bi çaba göstermiycez soranlarada yeni evliyiz bebek düşünmüyoruz daha çok erken deyip çenelerini kapatcaz ama allahtan dua etmeyi bırakmıycaz allah isteyince veriyo zaten bizim çabalamamız boşuna biraz ara verelim bakalım belki hiç ummadığımız zamanda allah nasip eder inşallah çünkü kafaya takmak insanı yıpratıyo

canım öyle ama ben erken pes ettim 24 yaşında ve 8 aylık evliyim ama 8 ay boyunca bebek denemeleri bizi yıprattı eşimle aynı yaştayız oda 24 yaşında ama bu hayal kırıklığı bizi mahvetti eşimde vazgeçti zaten artık bi karar aldık normal ilişkimize devam edicez illede bebek olsun diye bi çaba göstermiycez soranlarada yeni evliyiz bebek düşünmüyoruz daha çok erken deyip çenelerini kapatcaz ama allahtan dua etmeyi bırakmıycaz allah isteyince veriyo zaten bizim çabalamamız boşuna biraz ara verelim bakalım belki hiç ummadığımız zamanda allah nasip eder inşallah çünkü kafaya takmak insanı yıpratıyo[/QUOT

canım benim zaten biizm yanlışımız burada.malesef vucudumuzda olan herşeye umut bağlayıp sonra da hayal kırıklığı yaşıyoruz. ben 10 aylık evliyim ve 30 yaşındayım. ve yaşadığım yerde evlendikten 2 ay sonra sorular başladı.bende öyle kastım ki her ay bebek bebek diye.eşimide üzdüm. sonra sana yoladığım duayla birlikte bazı şeyleri daha farklı düşünmeye başladım.düşün bir kere hz meryemin hz isaya nasıl hamile kaldığını düşün canım. rabbim dilediğinde herşey olur. herşey onun elinde.hiçbir sorunum olmadığı halde aylarca bekledim.çünkü rabbim bana çocuk vereceği zamanı belirlemiş. ne benim istediğim zaman nede ondan sonra.kendi dilediğinde verdi.bize kalan herşeyin allahtan olduğunu bilerek tevekkül etmek ,sabırla beklemek.ona açılan hangi el boş kaldı.böyle düşün canım.eşinide kendini de biraz rahatlat.bebek diye hırpalamayın kendinizi.dua et.ve çevrendekilerinde sana dua etmesini iste.allaha emanet ol.

canım öyle ama ben erken pes ettim 24 yaşında ve 8 aylık evliyim ama 8 ay boyunca bebek denemeleri bizi yıprattı eşimle aynı yaştayız oda 24 yaşında ama bu hayal kırıklığı bizi mahvetti eşimde vazgeçti zaten artık bi karar aldık normal ilişkimize devam edicez illede bebek olsun diye bi çaba göstermiycez soranlarada yeni evliyiz bebek düşünmüyoruz daha çok erken deyip çenelerini kapatcaz ama allahtan dua etmeyi bırakmıycaz allah isteyince veriyo zaten bizim çabalamamız boşuna biraz ara verelim bakalım belki hiç ummadığımız zamanda allah nasip eder inşallah çünkü kafaya takmak insanı yıpratıyo

hıh şöle ol benim eşimden bende 1 yaş büyük o benden çok istiyor ama belli etmiyor bende 24 yaşındayım bizim yaşımaızdakiler daha baba parası yiyor ve evliliği düşünmüyor bile bakma sen bizim evlendiğimize
onun için hayatın tadını çıkar bebek olduğu zaman ne değişecek tamam sevgisi güzel ama en güzel günlerini geceleri uyanmakla geçireceksin şimdi allaha şükür ne sağlık sorunumuz var nede korkumuz olur merak etme kasma kendini eşin görünsün bide gerçi benimki hala görünmedi ama hakkımızda hayırlısı relaks ol canımmmmmmmmmmmmmm

X