Müsli İle Zayıflama Deneyimlerimiz

B

BlackButterfLy

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi BlackButterfLy
Arkadaşlar dünden beri sabah - akşam 1 kase müsli yiyorum.. Öğlenleride kepekli sandwich falan yiyorum.. Sizce müsli kilo verdirmeye yardımcı olur mu :KK43:

tok tutarak dolaylı yoldan kilo vermene yardımcı olur tabi,ama çok ağır bi diyet bu uyguladığın bence,sabahları 1 dilim kepekli ekmekle bol domates yeşillikle kahvaltını yapıp akşam müsli yemeni tavsiye ederim ayrıca meyveyle zenginleştir diyetini nacizane fikrim bu :)

ben müsliyi ara ara tadını sevdiğimden severek yiyordum. fakat bir süre sonra çok kilo aldığımı farkettim.maalesef....

ya da sabahları müsli yiyip aksamları domates vs yemek :) çok sağolun.. müsli kilo aldırır mıki :S korktum şimdi ya :KK43:

Arkadaşlar bu son 1 ay her öğlen ve akşam dışarıda yemek zorunda kaldım ve 3 kilo aldım..bunu vermek için birkaç gündür müsli yiyorum ..meyveli ve yulaflı olandan..tadına da bayılıyorum ve laktozsuz süt aldım ..onunla yiyorum bugün 3. günüm olcak..acaba yanlıs mı yapıyorum..kendımı hem cok doymuş hem cok hafif hissediyorum..acaba kilo aldırır mı ..

Fikir yok mu hanımlar, acil 57 kiloya düşmem gerek ..Bu 3 kilo belli olmasa da psikolojimi bozuyor..

Son düzenleme:
Kimse bana cevap vermedi ve denedikçe göbüşüm küçüldü :)) kendi başımın çaresine baktım :))

Arkadaşlar dünden beri sabah - akşam 1 kase müsli yiyorum.. Öğlenleride kepekli sandwich falan yiyorum.. Sizce müsli kilo verdirmeye yardımcı olur mu :KK43:
Ben müsliyi 5 hafta kadar şöyle denedim; 2 kutu (125 gr x2 ) activia meyveli, 3 tatlı kaşığı müsli. Her gün değiştirmeden kahvaltı olarak bunu yedim ve sonra C vitamini içtim.Bunu zaten günlük içiyordum. Öğlen standart yemekhanede çıkan yemekleri yedim. Pilav makarnayı yarı yarıya tuttum, 2-3 yemek kaşığı. akşam da aynı şekilde. 5 haftada 6.300 gram farketti. Activia metabolizma hızlandırıyor, müsli lifli tok tutuyor. Benim kahvaltı alışkanlığım yoktu kazanmak için yaptım. Ama vücuda az kalori almak kadar enerji verip kalori yakmak da önemli. Müsli, gevrek denen şeyin yapımını biliyorum ham hali çok güzel ama uzun süre kalsın diye üstüne o parlak şekerli şeyi sürüyorlar. Ve bunları dozundan fazla yerseniz kilo yapıyor. Vücuda her şey lazım 2 öğün müsli reklamlarda gösterilen, sağlıklı değil ve şişlik alıyor. Kilo verdirmiyor, bırakınca hop şişersiniz. 1 öğün ideal..

X