Saç Rengi ve Saç Boyama buğday tene platin sarı yakışırmı hangi sarı yakışırr(ÇOOOKK RESİMLİ)

ysmnugr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2010
127
0
kızlar benim tenim buğday rengi ama cok koyu değil yani mesela ten rengin beyazda diyen oluyo buğdayda sizce nasıl bir sarı yapsam yakışır istediğim renkleri ekliyorum sizce hangisi yakışır?zemuszemus

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    3,2 KB · Görüntüleme: 206
  • $images (2).jpg
    $images (2).jpg
    3,3 KB · Görüntüleme: 290
  • $images (3).jpg
    $images (3).jpg
    4,2 KB · Görüntüleme: 220
bende aynı biri beyaz diyo biri buğday tenli diyo şuan ortadaki sarı benimki gayette hoş
ama ilk defa yaptırcaksan birinciyi yaptır gözün alışsın
2.ye ilk defada alışman zor olur bana öle olmuştu

saol canm buğday tenli gibiyim ilk resimdeki gibi ten rengim bncede ilk resimdekini yapiyim:içelim:

2 numara derim bir anda karar vermiştim tam 7 yıl vazgeçememiştim o renkten benim tenimde seninki gibi ....şimdi deli gibi koyu yaptım tekrar o renge dönücem inşallah ..

bende buğday tenliyim sarı tonları istiyorum ama cesaret edemiyorum
çünkü daha önce gölge yaptırmıştım ben alışamadım ve de güzel yapamamışlardı.bir ara siyah kullandım siyahtan kurtulmak için saçımı uzattım senelerce şimdi kendi saç rengim kestane rengi bir türlü karar veremiyorum eğer sen boyatırsan resmini koyar mısın en azından bana da cesaret olur belki

ortadaki renk cok hosmus bende boyatcam benim ten rengim acayip ya kimisi sari diyo kimi de beyaz ikisinin karisimi galiba ortadaki oluyo beyazlik var zaten tenimde ama tam degil hafif sarilikta var nasil gider dimi ortadaki ben ilk defa acik boyatcam önceden byattim ama o kadar acik olmamisti millet sana koyu kahve gider diyo tenim solgun dururmus ama ben karar verdim sarisda

ben de buğday tenliyim senelerdir sarıdan başka bir renk kullanamıyorum
ne kadar yıpransa da yine sarı yaptırıyorum
koyu renklerde kendimi erkeksi hissediyorum artık
ama çok yıpratıyor artık gülben ergeninki gibi uçlarda sarı olsun istiyorum sadece

aslinda o kadarda sorun olmaz gibime geliyo sonucta zenciler bile sarinin yakisan bi tonunu bulup boyatiyolar önemli olan tonunu ayarlamak galiba ben kkararimi verdim sari yapcam tonunudaa kuaför arkadasim ayarliycak

X