acıköğretim ortaokul

FeArLeS_gRiL

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
660
5
s.a kızlar arkadaşım acıköğretim ortaokla kayıt yapcak kayıtlar ne zaman bilen varmı.acıklise 8.19 subat,da acıköğretim ortaokul kayıtları ne znm..

31 mayıs olamaz herhalde kaçıncı sınıftan başlıcaksınız? 6.sınıftan mı?Bu sene 3 sınıf bir arada verildiği için 3 kere kayıt işi var ya.Annem gidiyo ben ordan biliyorum.Ama bi sitesinden bakın. --- aio.meb.gov.tr ----

4 dersten kaldı yani son seneden başlıcak biz arastırdık ama acıköğretimle alakalı bulamadk acıklise kayıtları var 9subat 19 arası zaten yarin bitiyo

En iyisi bulunduğunuz yerdeki halk eğitim merkezine gidin veya telefon edin.En doğru bilgiyi oradan alırsınız.

ben 1. dönem yeni kayıt tarihini yazmıştım siz kayıt yenileticeksiniz herhalde onun tarihide :

3. Dönem için yeni kayıt başlama tarihi 25.01.2010........
-3 Dönem için kayıt yenileme 03-28.05.2010.......
-3. Döneminde öğrenim göreceklerin Halk Eğitim Merkezlerine başvuracakları son tarih 28.05.2010............

bu bilgilere aiö meb 'in çalışma takviminden ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:
cnm kayıt yenilemicek sıfırdan başlıcak , örğün öğretimdeyken son sende 4 dersten kalmıs ,kayıt yaptırmak istiyo nettee baktm ama tam bişey öğrenemedim yani şimdi kayıt olsa veremediği 4 dersten mi sormlu yoksa bütün derslerden mi sormlu olcak,yani bi sendemi bitirir yoksa 4 dersi verip 1 kaç ay içindemi mezun olur :)

X