2010 KPSS Haberleri - Önemli Noktaların Hatırlatması

Helal Olsun Kuzumbenim... Duanda beni de unutma..

Allah razı olsun ay_yuzlum dua edıcıem senın ıcın de bu ders notları kendıne mı aıt acaba. kpps ye mı gıreceksın sende benım gıbı ben tıbbı sekreterım ınsallah bu sene kazanırım sen hangı bolumsunn...

yok kuzum, işletme fakültesi mezunuyum, öğrenci işleri ofisinde çalışıyorum.. sözleşmeliyim kpss ye hazırlanmaya çalışıyorum ama ne kadar yeterli orasından şüpheliyim hayırlısı ile Rabbim emeklerimizi zayi etmesin inşallah...

ayyüzlüm merhaba,bayadır girmemişsin buraya ama umarım sorumu görüp yanıtlarsın..

ben önlisans dış ticaret mezunuyum fakat henüz diplomam elime geçmedi temmuzun sonunu bulur.fakat 26 eylüldeki kpss ye girmek istiyorum.osym.gov.tr ye girdim başvuru için aday bilgi formu,banka dekontu ve diploma gerekiyor diyor ben bu durumda ne yapacağım okul bitti ama diplomam başvuru tarihinden çok sonra elime geçecek..

bi yardımcı ol lütfen :KK43:(

arkadaşlar kimya mühendisleri sadece ilk oturuma mı katılabilir ? ikinci oturuma katılmalarının yararı var mı? öğretmenlik yapabiliyorlar mı formasyonsuz kpss ile ?

ayyüzlüm merhaba,bayadır girmemişsin buraya ama umarım sorumu görüp yanıtlarsın..

ben önlisans dış ticaret mezunuyum fakat henüz diplomam elime geçmedi temmuzun sonunu bulur.fakat 26 eylüldeki kpss ye girmek istiyorum.osym.gov.tr ye girdim başvuru için aday bilgi formu,banka dekontu ve diploma gerekiyor diyor ben bu durumda ne yapacağım okul bitti ama diplomam başvuru tarihinden çok sonra elime geçecek..

bi yardımcı ol lütfen :KK43:(

kpss için mezun olmak şartı yok canım.. önemli olan başvurduğunda değil, yerleştiğinde çalışacağın kurum ister senden diplomayı... mezunsan mezuniyet tarihin yeterli... değilsende son sınıf olarak başvurursun...

arkadaşlar kimya mühendisleri sadece ilk oturuma mı katılabilir ? ikinci oturuma katılmalarının yararı var mı? öğretmenlik yapabiliyorlar mı formasyonsuz kpss ile ?

diğer oturumlar b grubu kadrolarda da avantaj sağlar.. kurumların özel şartları oluyo bazen o şartlara denk gelirde şansından sende uyarsan diğerlerinden avantajlı oluyosun... ama öğretmenlik için formasyon şart... kaydirigubbakcemile3 eğitim şart der gibi oldu..

lise mezunları için kpss bu yıl son şans deniyor. önümüzdeki senelerde artık lise mezunları alınmıcakmış sınava.. duyanınız bileniniz varmı?? doğru muu?? akannehir

öyle bir söylenti halk arasında dolaşıyorda.. resmi bir kaynaktan duymadım görmedim de... ama kamu personeli iş güvencesi diye bişey kalmıycak.. kpss ye de girmek mantık işi olmaz sanırım bu durumda..

X