Bebek özlemi çekmekten gerçekten canı çok yananlar

elfida33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
201
0
bazen canım gerçekten çok yanıyor .isyan etmiyorum ama üzülüyorum.ben hayatta bütün acıları gördüm.çok küçükken babamı kaybettim ansızın , üniversitedeyken terkedildim ,mesleğe başaldım bir yığın sorunla karşılaştım şu andaki eşimle zar zor evlendim ,şimdide bebek için uğraşıyorum .hep allahıma dua ediyorum allahım bana isyan duygusunu tattirma ,bana dayanma gücü sabır ver diye.aslında diğer kişileri yani 4 -5 yıl bekleyenleri okudukça halime şükrediyorum ama acı işte.insanların sorup durması ,ilaçlardan kilo alınca tanıdıkların hamilemisin diye sorması ,kendine uygun kıyafet bulamamak , doktora gidince her ay aynı şeyleri yaşamak .,hamile olan bayanların göbeğine bakmak kendini hayal etmek ,hep sanki o olacakmış gibi yapacaklarını planlamak,bebeşi olan arkadaşlarına sevinmek ama bir yandanda üzülmek kendinin durumu aklına gelince cevabını bilmediğin anlamadığın sorular sormak ama cevap alamamak gerçekten zor ve bütün bular birleşince canım çook yanıyor arkadaşlar.varmı benim gibi olan .çünkü ancak biz birbirimizn halinden anlarız aynı acıyı yaşayınca.allahım tez zamanda kucaklarımızı doldur hayırlısı ise.bebek kokusndan hasret bırakma bizi allahım..senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bazen canım gerçekten çok yanıyor .isyan etmiyorum ama üzülüyorum.ben hayatta bütün acıları gördüm.çok küçükken babamı kaybettim ansızın , üniversitedeyken terkedildim ,mesleğe başaldım bir yığın sorunla karşılaştım şu andaki eşimle zar zor evlendim ,şimdide bebek için uğraşıyorum .hep allahıma dua ediyorum allahım bana isyan duygusunu tattirma ,bana dayanma gücü sabır ver diye.aslında diğer kişileri yani 4 -5 yıl bekleyenleri okudukça halime şükrediyorum ama acı işte.insanların sorup durması ,ilaçlardan kilo alınca tanıdıkların hamilemisin diye sorması ,kendine uygun kıyafet bulamamak , doktora gidince her ay aynı şeyleri yaşamak .,hamile olan bayanların göbeğine bakmak kendini hayal etmek ,hep sanki o olacakmış gibi yapacaklarını planlamak,bebeşi olan arkadaşlarına sevinmek ama bir yandanda üzülmek kendinin durumu aklına gelince cevabını bilmediğin anlamadığın sorular sormak ama cevap alamamak gerçekten zor ve bütün bular birleşince canım çook yanıyor arkadaşlar.varmı benim gibi olan .çünkü ancak biz birbirimizn halinden anlarız aynı acıyı yaşayınca.allahım tez zamanda kucaklarımızı doldur hayırlısı ise.bebek kokusndan hasret bırakma bizi allahım..senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::a015::a015:

mafoldumben
çok üzgünüm tükendim her ay umutla beklemekten ama hiç bir zaman isyan etmem Allah bilir ne zaman vereceğini

ben sizin adınıza gercekten cok üsüldüm arkadaslar:çok üzgünüm: allahın size en kısa zmnda ve en hayırlı zamnda bebeklerinize kavusmayı nasip eder inş allah kimsenn duasını reddetmez eminim szin dualarınızıda duyuyodur.inş sizde saglıklı sıhatli bi sekilde bebklerinizi kucaklarınıza alırsınız :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

evet isyan etmiyorum ben sadece duygularımı paylaştım sizinle biraz içimi boşalttım başkalıryla konuşmak olmuyor ama böyle yazınca insan rahatlıyor...

ben isyan ediyosun demdim cnm yanlıs anlama lütfen ii yaptın tabi..evet sen anlat derdini bize biz dinleriz :)

evet isyan etmiyorum ben sadece duygularımı paylaştım sizinle biraz içimi boşalttım başkalıryla konuşmak olmuyor ama böyle yazınca insan rahatlıyor...

ALLAH hepimizin yardımcısı olsun bizi bebişlerimnize kavuştursun ...AMİNNNNN

üzülmeyin GÜNÜNÜZ gelsin hepinizin olur bebeleri isyan yok tabi zaten ederseniz isyan olmaz

ben çok isyan ettim.3 yıl boyunca..okadar ki,kızıyordum gelmeyen bebeğime..hayata bile kızıyordum.herşeye ama herşeye...sokaktan geçen hamile bir kadına,sürekli hani cocuk diyen dillere..bekledim hep bekledim..3 yılın sonunda geldi meleğim..ama geçen sene temmuz 23 te düşük yaptım.bıraktı gitti beni..şimdi yine 18 haftalık hamileyim..allahın mucizesi ki,temmuz 23 te düşük yaptım,şimdi doğumum 23 temmuzda...isyanlarım boşaymış..kızım bu sefer bırakmadı annesini...:nazar:allahım herkese bu mucizeyi yaşatsın..:Saruboceq:

Rabbim ol deyince oluyor,ne yapsak boş.
Allah hepimize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bzıler neyın hayırlı olp neyın hayırsız oldugunu bılemeyız.bır evlat verır sana canından bezdırır ölmesını bıle ıstersın.umarım herkese içi sırada bana hayırlı evlat verır.herseyın gunu vaktı saatı vardır belkıde yoktur o duyguyu allh yasatmıcaktır.kaderı değiştiren duadır.allha herseyın hayırlısı ıcın dua etmekten yana baska care yok.5 ay oldu ben korunmayalı her ay kendımı hırpaladım hırpaladıkca hıc ummadıgımız rahatsızlıklar cıktı sperm azlıgı gıbı.artık herseyı oluruna bıraktım bu ay.aklıma gelıor ama hayırlısı dıyıp unutmaya calısıorum.hesap kıtap yapmıorum ne zamn adet olcam dıye.onun rızkı varsa 1 kerede yatsan gelır 10kerede.rabbım butun herkese hayırlı soylar ıhsan eylesınnnnn kımseyı cocuksuzlukla sınamasın.

allah evladında hayırlısını versin kızlar isyan etmeyin çevrede okadar hayırsız evlatlar varki görüoruz herşeyin hayırlısını dilemekte fayda var..

hamile kıyafetleri,bebek kıyafetleri falan bakıyorum,hayaller kuruyorum... Allah hayırlısını versin hepimize,hayırlı sağlıklı evlatlar versin...
bzıler neyın hayırlı olp neyın hayırsız oldugunu bılemeyız.bır evlat verır sana canından bezdırır ölmesını bıle ıstersın.umarım herkese içi sırada bana hayırlı evlat verır.herseyın gunu vaktı saatı vardır belkıde yoktur o duyguyu allh yasatmıcaktır.kaderı değiştiren duadır.allha herseyın hayırlısı ıcın dua etmekten yana baska care yok.5 ay oldu ben korunmayalı her ay kendımı hırpaladım hırpaladıkca hıc ummadıgımız rahatsızlıklar cıktı sperm azlıgı gıbı.artık herseyı oluruna bıraktım bu ay.aklıma gelıor ama hayırlısı dıyıp unutmaya calısıorum.hesap kıtap yapmıorum ne zamn adet olcam dıye.onun rızkı varsa 1 kerede yatsan gelır 10kerede.rabbım butun herkese hayırlı soylar ıhsan eylesınnnnn kımseyı cocuksuzlukla sınamasın.
evet çok doğru... ama canım senin daha 5 ay olmuş, çok normal bu kadar sürede olmamış olması,telaş yapacak bişe yok,rahat olmaya çalış.
allah evladında hayırlısını versin kızlar isyan etmeyin çevrede okadar hayırsız evlatlar varki görüoruz herşeyin hayırlısını dilemekte fayda var..
evet,Allah hayırlısını versin herşeyin.

Benimde nerdeyse 2 yıl olacaktı.
Evde hiç kimseye belli edemediğim bu duygularımı içimde yaşarken sadece sabır dedim.
Hep hayr aradım hikmet aradım iki defa da düşükle sonuçlanan hamileliklerimde bile tek damla gözyaşı dökemedim kimse birşey anlamasın diye.
Oysa içimde kopan fırtınadan kimsenin haberi yoktu.
En son çok yakın bir akrabamız benden sonra evlenmesine rağmen iki ay sonra hamile kalınca o gün moralim nedense hiç yoktu.

Hatta kendime çok kızdım niye moralimi bozuyorum diye.

Akşam eşim sorguladı biraz neyin var gibisinden bende işte şu kişi hamileymiş dedim o an boşaldım ağlamaktan kendimi alamadım artık.

Ve bir sonra ki ay hamile kaldım çok şükür.

Gerçekten zor bir durum bunu ancak yaşayan anlar.
Ben hep hayrlısını diledim hayrlı bir evlat olmayacaksa ben böylede yaşamaya razıyım dedim.
Ve bu Sabırmın şükrümün meyvesini şuan içimde hissediyorum.

Allah cc bu mutluluğu herkese yaşatsın inş....

Benimde nerdeyse 2 yıl olacaktı.
Evde hiç kimseye belli edemediğim bu duygularımı içimde yaşarken sadece sabır dedim.
Hep hayr aradım hikmet aradım iki defa da düşükle sonuçlanan hamileliklerimde bile tek damla gözyaşı dökemedim kimse birşey anlamasın diye.
Oysa içimde kopan fırtınadan kimsenin haberi yoktu.
En son çok yakın bir akrabamız benden sonra evlenmesine rağmen iki ay sonra hamile kalınca o gün moralim nedense hiç yoktu.

Hatta kendime çok kızdım niye moralimi bozuyorum diye.

Akşam eşim sorguladı biraz neyin var gibisinden bende işte şu kişi hamileymiş dedim o an boşaldım ağlamaktan kendimi alamadım artık.

Ve bir sonra ki ay hamile kaldım çok şükür.

Gerçekten zor bir durum bunu ancak yaşayan anlar.
Ben hep hayrlısını diledim hayrlı bir evlat olmayacaksa ben böylede yaşamaya razıyım dedim.
Ve bu Sabırmın şükrümün meyvesini şuan içimde hissediyorum.

Allah cc bu mutluluğu herkese yaşatsın inş....
ıyı dıleklerın ıcın herkes adına bende san abınlerce kez tsk ederım vede allh o bebegını hayırlı sag salım kucagına almayı nasp etsın.sabrın meyvesı gusel olur derler sende o meyveyı almıssın.bende sabredıorum vede senın gıbı dıorum herseyın hayırlısı.duanı eksık etme :KK43:

hayırlı olsun canım rabbim hayırlı bir evlat nasip eylesin inş.isteyen herkesde tatsın bu duyguyu

ben napim 6 yıl oluy yok allahım sabır gücü ver ben yetim başı okşadıkca sen bana bebek ver :KK43:(((

X