süpürge önerileri

PoLiMeR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2009
171
0
ben rowenta silence force elektrikli süpürge almak istiyorum. kullanan varsa önerirmi? gerçekten sessizmi? ya da herhangi başka bir süpürgeyi kullanıp beğenen varmı?

ben de senin gibi almadim canim ama philips 9256 dusunuyorum bi de onunla kiyasla derim nette olumlu yorumlar okudum onunla ilgili..

evett şimdi bende baktım özellikleri benzer gibi. olumlu yorumlar var. çok teşekkür ederim bunuda beğendimopuyorumnanaktan artık bunuda düşünücem sanırım. bi gidip philips süpürgeyede bakiyim. sessiz süpürge ne kadar sessiz olabilirki ama yani diğerleri kadar gürültülü değildir heralde. taktım sessiz alıcam diye ama işallah emiş gücü fln çok düşük olmaz

ben 4 ay önce aldım rowenta silence force.aslında şu toz torbasız suya çekenlerden almak için gittim.satıcı kız beni vazgeçirdi rowenta silence force tavsiye etti çok övdü bende onu aldım.bana toz torbasının yıkanabildiğini falan filan söyledi.tabiki yıkanamıyomuş aldıktan sonra öğrendim.bez torba pahalı olduğundan kağıt torba kullandım oda patladı bütün pislik süpürgenin motoruna doldu,şimdide takır tukur bi ses geliyo süpürgeden,tamam çok güzel çekiyo ama beklediğim gibi çıkmadı yani her seferinde bez torba almam lazım bide öyle sessiz falan da değil.500 tl para verdim bide ona.servise götürsem ses geliyo diye kullanıcı hatası diycek kağıt torba kullndığım için.aldığım yere gittim orası da iflas etmiş kapandı.yani ellerinde kalanları satmak için uğraştı satıcı kız oda bana denk geldi.o paraya daha iyi bişey de alabilirdim yani.

şunu söliyim kesinlikle sessiz değil. ben gittim rowenta silence force torbalı aldım getirdim eve.

evde annemin boch 2000 watt torbalısı vardı. ikisinide çalıştırdım. ses aynı. güç olarakta eski süpürge daha iyi bile geldi. 590 ytl vermiştim. gıcık oldum. çünkü annemin evladiyelik süpürgesi şuan 170 ytl. bende gittim rowentayı geri verdim.
çeyiz için almıştım iyi olsun diye en iyi özellikli olanı seçmiştim. geri verdim yerinede küçük ev aletleri aldım yine çeyiz için.

e tabi şimdi süpürge bakıyorum. samsung düşünüyorum. konuda açtım. bilgisi olanları orayada beklerim.

yorumlarınız için teşekkür ederim. vazgeçtim bende yaa o kadar para vericem bide bez torba fln uğraşıcam philips 9256 bakıcam hem torbasız. sessiz diilse o zmn ne anladım o kadar para verip alıcam. sağolun kızlar çok yardımcı oldunuz hepinizopuyorumnanaktan

X