Ferro sanol kullananlar

sonem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
84
0
38
arkadaşlar kızım yedi kilo ama sağlık ocağındaki ebe bana ferro sanolu 9 damla damlatacaksın dedi ama nette bakıyorum bu ilaç kilo ile orantılıymış7 kilo ise 7 damla siz kaç damla damlatıyorsunuz doktara haftaya gidecez o zamana kadar böyle kullanmaya devam mı etsem ve tadı iğrenç ben portakal suyu ile birlikte veriyorum ardındanda su veriyorum siz nasıl veriyorsunuz kakasıda yemyeşil çıkıyo ve kötü kokuyo..

cnm bıze 9 damla dedı doktor 8800 cocuk bende armut suyu alma suyu havuc suyunun ıcıne katıyorum ıcırıyorum kabızda yapmasın dıye

bizim dr da sağlık ocağındakilerde 7 damla dedi çünkü kızım 7200 yani kilosu kadar

arkadaşlar kızım yedi kilo ama sağlık ocağındaki ebe bana ferro sanolu 9 damla damlatacaksın dedi ama nette bakıyorum bu ilaç kilo ile orantılıymış7 kilo ise 7 damla siz kaç damla damlatıyorsunuz doktara haftaya gidecez o zamana kadar böyle kullanmaya devam mı etsem ve tadı iğrenç ben portakal suyu ile birlikte veriyorum ardındanda su veriyorum siz nasıl veriyorsunuz kakasıda yemyeşil çıkıyo ve kötü kokuyo..

Canım bizim dr. da kilo başı bi damla dedi. Ben hala vermeye cesaret edemedim. Malum anne sütünden başka bişiy yasak daha. Herkes de elma suyuyla falan ver diyo. Bakalım bi kaç gün sonra vermeye başlıcam ben de.
Bu arada canım dr. portakal suyu gaz yapar diğer meyveleri ver demişti, katı gıdaya geçince. Aklında bulunsun yerimseniben

allah allah bizim ebemiz niçin 4 damla dedi bilmiyorumkismile.. benim kızımın kilosu da 7550 gr. hafta sonu doktor kontrolümüz var. bir danışayım bakalım..
kakasının rengi değişir demişlerdi zaten sağlık ocağında.. ben ek gıdaya başlamadığım için sadece ilacı veriyorum. yüzünü buruşturuyor kuzucuğum. opuyorumnanaktan

bizde 7,2 kg yuz 9 damla dedi 4. ayda başlanıyormuş tadı kötü elma suyuna katılabilir portakal önermem asit içeriği olduğu için 1 yaşından önce sakıncalı.ben sade verip üstüne su içiriyorum. bu arada lekesi çıkmayabilir dikkatli verin. kaka rengi değişimi çok normal.

bende kilosuna göre kullanıyorum 8650kg 8 damla kullanırorum neyin içine karıştırdıysam içmedi çünkü hafiflemiyor kokusu bende şırıngayla yatırıp sıkıyorum agzına

benim kızımda 7600gr ama sağlık ocağından 9 damla dediler...
henüz başlamadım kullanmaya niyeyse haftabaşı başlıcam :)
doktorunu arayıp sordum kullanayımmı diye sağlık ocakları biraz erken başlatıyolar kullanın dedi, kakasında renk değişimi ve kabızlık yapabilir dedi...

bende bugün başladım 7300 kıloyuz 9 damla aç karnına dedi ama isalde yaparmış kaç gundur yapamıyorduk bugün yaptık damla sayesınde sanırım..ezcanede varmı 7 tl ye ne böle kokusu nede lekesı kalıyormuş dr sorup almak lazım bu çok iğrençççç

biz dogdugundan beri kullanıyoruz malum premature bizde kilo basına 2 damla 6 kiloyuz 12 damla kullanıyorum o leke benim basımda damlamadıgı camasır kalmadı bn kasıga damlatıp bir anda veriyorum agzına

Bende bugün başladım vermeye 6400 gr kilomuz sağlık ocağı bu hafta 6 damla önümüzdeki haftadan itibaren 7 damla dedi
Ama çok kötü yaww kapkara bişey tükürüp duruyo benim kız elma suyuna da kattım onu da sevmedi nasıl vercem ben bunu fisfisfis

Cnm havuç suyunu da denedim yok anam bu kız bana çektirecek gibi
geçenlerde deniyim die milupanın elma şeftali kaşık mamasndan aldım 2 kaşık zor yedi
tükürüp duruyooo
lamalara mı özeniyo ne :roflol::roflol::roflol:

Canım yutma duygusu daha gelısmemıstır bazılarında oluyo ben elmayla havucu karıstırıyorum tek tek benımkıde sevmıyo bırde havuc cok yararlı

Ekim anneleri olarak herkes meyve suyu vermeye başlamış şaşırdım doğrusu. Oğlum 2 ekimde doğdu 7500 kg. ve ben anne sütü dışında başka hiçbir şey vermedim siz ne zaman başladınız meyve sularına? yada sadece ilacı vermek için mi veriyorsunuz?
kan ilacını sağlık ocağından bana da verdiler ama bizim doktor 6 aydan önce başlatmayın dedi onun yerine multi drops diye bir vitamin verdi onu veriyorum hergün.

cnm sutun yetıyosa ek verme demırıde onun ıcın vermemıstır ek besınle alsın dıye kotu bı tadı var cunku

kızlar yaa sağlık ocağı bana baska bır demır ılacı vermıs adı vegaferon belkı benımkı ondan ıcıyo onu daha yenı fark ettım adını

kızlar yaa sağlık ocağı bana baska bır demır ılacı vermıs adı vegaferon belkı benımkı ondan ıcıyo onu daha yenı fark ettım adını

Cnm benimkide o dediğinden miş demir hapı diyince bende bakmamışım malum gyno ferro dan hamişken haberdardık benimki bugün başladı ama dedim ya hiç sevmedi oysa vitaminini seviyodu

yaa benımkının cop tenekesı gıbı mıdesı var heralde ne versen yıyo yuzunu bıle burusturmadı

X