Saç Rengi ve Saç Boyama Neva color nasıl bir boyadır ? Kalitesi nasıldır?

bgn baktım küllü çok açık kumral tonunu farkettım hiç bi markada göremedm bu tonu .. çok hoş gorunuyor bi alıcam ..

annemde yıllardır aynı boyayı kullanıyor ve çokda memnun fiyatın uygun olması aklınıza soru işareti getirmesin bi problm yaşamadı:KK52:

Kızlar, bende kullandım fakat benim sarı olmasına rağmen çok çabuk aktı. Ve saçı keçe gibi yapıyor.
Ben hep söylüyorum. Kolestondan vazgeçmyin. Yazık saçınıza acıyın bence :KK53: :KK53:

kolestonde keçe gibi yapıyo bn hç bgnmıyorum..

Açıkçası ben kolestonun her renginden memnun kaldım. Ben kolestonla ne zaman boyasam o renk bende çıkmamak üzere baki kalıyor :) Ve öyle kuruma, dökülme, keçeleştirme yaşamıyorum. Bir kere neva kullandım, başta çok güzeldi, ama bi kaç gün sonra resmen saçımdaki boya kendini kustu. Direk orielle açılmış kısımlar ortaya çıktı. Rengi turunculandı. Çok tuhaf oldu. Üstüne karamel kumral boyadım, bir seferde aktı ve kutudaki renk var şuan saçımda boyayalıda neredeyse 2 hafta olacak. Birdaha asla ama asla loreal ve koleston dışında boya kullanmam.
Annemede garnier kullanıyorum. Müthiş beyaz kapatıyor, hiçte akmıyor. Kuaförümde en kaliteli ve akmayan boya garnier dedi. Mahalle arası bütün kuaförler neva kullanıyor. 2 hafta sonra gel tekrar boyayalım otursun renk diyorlar. Öyle olacaksa biz evdede boyarız ne anlamı varki? 2 haftada akacak renge 60 lira alıyor, 6 liraya patlıyor malzemesi. Saçmalık. Benim saçlarım çok sağlıklıydı. Neva kullanınca orielde açtığımdakindende beter oldu. O zaman en azından sadece yanıktı. Saçlarım resmen kurudu nevayla.
Ben deneyimlerimi paylaştım sizinle. Palettede kullandım lorealin boyasınıda... Sadece loreal ve kolestondan memnunum.

Açıkçası ben kolestonun her renginden memnun kaldım. Ben kolestonla ne zaman boyasam o renk bende çıkmamak üzere baki kalıyor :) Ve öyle kuruma, dökülme, keçeleştirme yaşamıyorum. Bir kere neva kullandım, başta çok güzeldi, ama bi kaç gün sonra resmen saçımdaki boya kendini kustu. Direk orielle açılmış kısımlar ortaya çıktı. Rengi turunculandı. Çok tuhaf oldu. Üstüne karamel kumral boyadım, bir seferde aktı ve kutudaki renk var şuan saçımda boyayalıda neredeyse 2 hafta olacak. Birdaha asla ama asla loreal ve koleston dışında boya kullanmam.
Annemede garnier kullanıyorum. Müthiş beyaz kapatıyor, hiçte akmıyor. Kuaförümde en kaliteli ve akmayan boya garnier dedi. Mahalle arası bütün kuaförler neva kullanıyor. 2 hafta sonra gel tekrar boyayalım otursun renk diyorlar. Öyle olacaksa biz evdede boyarız ne anlamı varki? 2 haftada akacak renge 60 lira alıyor, 6 liraya patlıyor malzemesi. Saçmalık. Benim saçlarım çok sağlıklıydı. Neva kullanınca orielde açtığımdakindende beter oldu. O zaman en azından sadece yanıktı. Saçlarım resmen kurudu nevayla.
Ben deneyimlerimi paylaştım sizinle. Palettede kullandım lorealin boyasınıda... Sadece loreal ve kolestondan memnunum.

bnde saçalrım sarı ve diplerim geldi her dibim geldgnde kuafore gtmek istemıorum anneme ben boya yapıorum koleston ve cok memnunuz fındık akbugu kullanıo ve hiç akmıo boyadıgım gunki gibi kalıo saçnda ve banada bı arkadaşm şmdi tavsıye edıo neva coloru ama içim elvermıo saçlarım sarı olmasına ragmen cok sağlklı biş olur dıe korkuorum acaba koleston mu alsam neva colourmu ? diplerim ve heryerı için reng değişimi yapmıcm nede olsaa ???

bilmiyorum ben kolestonun açıcısını ve küllü açık kumralını kullanmıstım memnun klmamıstm ama her sçta frklı etkı yapablır.. bunun dısında palette garnier loreal kullandm memnun kaldım ... suan voila ve nevayı merk edıorm..

renkleri güzel veriyor ,gayet güzel ama çok çabuk akıyor ben de çok kullandım ama her ay tekrar boyayarak..dediğim gibi rengine diyecek yok,gayet güzel bi kaç boyamadan sonra..
şu an tercihim palette!

Son düzenleme:
ben dün kapuçino rengiyle boyadım bu boyanın,katalogta kızıllık görünmüodu hiç ama ben de biraz kızıllık oldu o da zemininden dolayı galiba çikolata kahvetdi çünkü,kurtulamıorum bi türlü şu kızıllıktan yaa:2:

neva color ın yoğun kumral ve kumralı çok güzel görünüyor.deneyen var mı acaba?

bende internetten sitesindeki kumrala bayıldm. kullanan varmı acaba. başka markaların çok açık görünüyo bu tam istediğim gibi bişey. 1 sene önce koyu kestaneye boyamıştm saçlarımı aktı yani belli belirsiz .buna boyasam tutarmı böle acaba??:44:

arkadaşlar bende saçlarımı yeni boyadım daha doğrusu balyaj yapmak istiyordum önce röfle şeklinde sarılar attım sonra kızıla bayayacaktım ki eşim sağ olsun kesinlikle olmaz dedi balyaj için başladığımdan diplerden biraz yukarda yapmıştım sarıları yani tam röflede olmadı bari komple sarı yapim dedim ve yaptım ama korka korka yaptım ve sonuç harika bir sarı oldu saçım zaten çok uzun belimde saç boyum ama bi türlü alışamadım ben bu sarıya sabah uyandığımda aynaya bakınca dönüp ikinciye bi daha bakıyorum yabancı biri varmış gibi o yüzden kendi saç rengime yakın tonda bi renk yapmaya karar verdim dün yoğun kumral aldımama henüz uygulamadım sarının üzerine nasıl olur acaba tam rengi mi tutar yoksa açık mı olur diyorum birde tabi saçımı yıpratmaktan korkuyorum :KK43:( bide acil cevap yazabilen olursa bir sorum var elimde 40 volüm açıcı var acaba volümü düşürmeli miyim?

30 volüm kullan canım saç rengin çok açık sarıysa 6 numara kullanma çok koyulur bu seferde 7 numara daha güzel olur ama karamel saç seviyorsan tabi

30 volüm kullan canım saç rengin çok açık sarıysa 6 numara kullanma çok koyulur bu seferde 7 numara daha güzel olur ama karamel saç seviyorsan tabi

evet aynen dediğin gibi yaptım 7 numara boya almıştım elimdeki açıcı 40 volümdü zaten söylemiştim zarar verebileceğini düşünüp hazırladığım boyaya saç kremide ekledim volümü düşşürmek için ve harika bir renk oldu inş. akmaz bu rengi çok sevdim sarıdan sonra tekrar kendime döndüm:):KK66:

bende internetten sitesindeki kumrala bayıldm. kullanan varmı acaba. başka markaların çok açık görünüyo bu tam istediğim gibi bişey. 1 sene önce koyu kestaneye boyamıştm saçlarımı aktı yani belli belirsiz .buna boyasam tutarmı böle acaba??:44:

arkadaşlar bir önceki msj dada belirttiğim gibi dün saçımı neva color yoğun kumralla boyadım 7.0 numara harika oldu geçtiğimiz yaz yeni çıkan serisi vardı moka ' ydı sanırım koyu kahve oda güzel sevenlere yanlız şunu da söliyim koyu saçlar eğer yoğun kumral istiyorsanız saç renginizi önce açın ben saçlarımı 1-2 hafta önce sarıya boyadım çok güzel oldu ama bi türlü alışamadım sarının üzerine yoğun kumral boyadım yani aklınızda olsun..

9.13 küllü açık altın sarısına boyayan var mı??? hoş bir renge benziyor küllü ve altın yansımalı gibi...
7441.jpg

X