Saç Rengi ve Saç Boyama Neva color nasıl bir boyadır ? Kalitesi nasıldır?

9.13 küllü açık altın sarısına boyayan var mı??? hoş bir renge benziyor küllü ve altın yansımalı gibi...
7441.jpg

piyasadaki en kalitesiz boyadır heralde.saç derimi ve ellerimi yaktı resmen.saçımda yeteri kadar bekletemedim ona rağmen keçe gibi yapmıştı saçlarımı.

ben neva color naturel serisini kullandım 6 ile 8.1 karıştırdım ve çok hoş oldu memnun kaldım.. %70 6 no %30 8.1 kullandım açık kestane zeminimin üzerine..ve elde ettiğim ton..
attachment.php

colorsnatural-6-buyuk.png
colorsnatural-8-1-buyuk.png

Son düzenleme:
selam arkadaşlar ben burdan okuyup öğrendiklerimle dün cesaret edip saçlarımı neva color'un 8.44 tarçın bakırına boyadım.iyi ki de boyamışım gerçekten çok hoşuma gitti.tabiki doğal saçlarım değildi.onun da ayrı bir hikayesi var :) ama bence güzel bir boya şuan için bir şikayetim yok.

arkadaşlar lorealin türk kahvesini bide palette olması lazım buzlu kahve küllü kahve sini kullanan varmı saçım turuncu oldu bunlardan biriyle kapatabilirmiyim çikolata kahvede olabilir siyah olmasında yardım nooollluuuuurrr:KK5:

Koyu kumral saçlarımın rengini biraz açmak maksadıyla Garnier 7 no kumral almıştım.Ama teyzem ısrarla Neva Color ile değiştirtti bana boyayı...Kendisi çok memnun olduğunu,çoğu kuaförün zaten Neva Color'la boyadığını falan söyledi.Israrını karşılıksız bırakmayıp aldım,bu akşam boyayacağım ama ilk kez tüm saçımı boyayacağım.
Daha önce hep kızıl balyaj attırıyordum,beyaz tenli oluşum nedeniyle de oldukça yakıştığını söylerdi herkes.
Bu kez biraz açmak istedim maksat değişiklik olsun..(Evet,kabul,depresyondayım :KK9: )
Sizce nasıl olur ki?Memnun kalmayı ümit ediyorum :44:

benim bir arkadaşım bu markanın 2-3 tane sarı tonunu karıştırıp boyuyor ve memnun kaldığını söylüyor

Son düzenleme:
Koyu kumral saçlarımın rengini biraz açmak maksadıyla Garnier 7 no kumral almıştım.Ama teyzem ısrarla Neva Color ile değiştirtti bana boyayı...Kendisi çok memnun olduğunu,çoğu kuaförün zaten Neva Color'la boyadığını falan söyledi.Israrını karşılıksız bırakmayıp aldım,bu akşam boyayacağım ama ilk kez tüm saçımı boyayacağım.
Daha önce hep kızıl balyaj attırıyordum,beyaz tenli oluşum nedeniyle de oldukça yakıştığını söylerdi herkes.
Bu kez biraz açmak istedim maksat değişiklik olsun..(Evet,kabul,depresyondayım :KK9: )
Sizce nasıl olur ki?Memnun kalmayı ümit ediyorum :44:

cok farketmez canım yani senin koyu kumral sen kumral almıssın yani 1 ton farkeder kutunun ustundekı renge aldandın galıba ama emın ol alakası olmayan koyu bı renk cıkıyo :S,,, eger depresyondaysan alsaymıssın 8 yada 9 tonlrındakını full degısıklık olmus olurdu :KK66:,,, simdi 7ye boyasan istesende 7nin ustundekı renkler artık sacın boya oldugu icin hemen tutmaz zor tutar

hatunlar nevanın ekstra açık platin rengi acıcı mı yoksa yogun sarı renk mi???ben bunu palettenin sac acıcısını kullanıp daha sonra bu renge boyamak ıstıyorum ama karar veremedım acıcı özelligi yok dimi :S yani üstüste iki kere sacımı acıp yakarım falan korkuyorum
$neva.jpg

bilen kimse yok mu ya en acık ton neva da bu ama acıcı mı normal mı kararsız kaldım :26:

Nevayi bilmem de exicolor cok kaliteli, fiyati da cok uygun. 60 ml boya + 60 ml oksidan 5 lira.

bilen kimse yok mu ya en acık ton neva da bu ama acıcı mı normal mı kararsız kaldım :26:

Benim bi tanidigim saclarini exicolor 1000 ekstra acik sariya boyuyor saclari platine yakin sari. Kendi saci koyu kahve oldugu icin dip boyamada dipler acik kumral oluyor ama güzel oluyor, dogal duruyor öyle. Boyadikca aciliyor o acik kumrallar.
Senin su anki sac rengin ne?

Nevayi bilmem de exicolor cok kaliteli, fiyati da cok uygun. 60 ml boya + 60 ml oksidan 5 lira.

Benim bi tanidigim saclarini exicolor 1000 ekstra acik sariya boyuyor saclari platine yakin sari. Kendi saci koyu kahve oldugu icin dip boyamada dipler acik kumral oluyor ama güzel oluyor, dogal duruyor öyle. Boyadikca aciliyor o acik kumrallar.
Senin su anki sac rengin ne?

benim dipler cıkınca koyu kumral olarak cıkıyo suan ki rengi de acıcıyla actım acık karamel bise oldu . yani bende ole bise olsn ki diplerle aynı renk olmasa da uyumlu bıse olsun istiyorum yani illa platın olmasa da bal rengi olmayan tatlı bi sarı hedefliyorum :KK1:,,,. evet duydum o boyayı hatta bi ara boyamıstım gramajı da yüksek dierlerine göre. ben bi bakıyım o renge nası biseymis sagol canım :)

nevacolor'ın set boyaları varmış. normal ve bitkisel çeşitleri. nette sitesinde gördüm ama hiç markette falan rastlamadım...şu renkleri hoşuma gitti de satıldığı bir yere rastlasam alıp deniyeceğim.

$nevacolor premium 8.1 küllü açık kumral.png $nevacolor premium 8.77 açık karamel.png $nevacolor premium 7.77 karamel.png $nevacolor natural colors 8.7 açık karamel.png

2 gün önce nevacolorun kumral rengine boyadık saçımı gayet memnunum. çok doğal duruyo renkleri. arkadaşlarım da kullanıyorlar gayet memnunlar. benim saçımı yumuşacık yaptı. bi sorun yaşamadım.

eskıden cok da ıyı değildi saçşarmı cok sık boyadğm içn bliorum coğu markayı. neva color eskden saçımı keçe gbi yapmştı ama en son kestaneye boyadm neva color la gayet güzel renk oldu ve yumusacık oldu diğer markalar kadar da akmıyo saçımın rengi bnce en az koleston kdr ılerleyeblr neva color...:KK61:

fiyatı çok uygun :) kalitede fena sayılmaz siyahını denemiştim.. çok akmadı iyiydi yani :)

aslında tüp boyası yıllardır aynı yanı kalıte konusunda pek bi degısım gosterdıklerını dusunmuyorum belkı imaj olarak kutularında set boyalarında bi yenılık yaptılar yanı ıykıde yaptılar eskı resımlerı rezalet 80lerden kalma kadınların resımlerı sac tıplerı böle daha hos olmus :)

X