Saç Rengi ve Saç Boyama Neva color nasıl bir boyadır ? Kalitesi nasıldır?

yagmur55

eymenim
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
1.112
0
kızlar neva color nasıl bir boya kalitesi nasıl... ben renk katoloğuna bakarken kızıl ve bakır tonlarını çok beğendim aranızda kullanan var ise fikirlerini yazabilir mi??yerimseniben

2124.jpg

Son düzenleme:
fiyat olarak da uygun kalite olarak orta kalite diyebilirim. koleston loreal kadar kaliteli olmasa da idare eder. ben saçımı açmak için neva color platinle boyuyorum önce sonra istediğim baişka marka renge boyuyorum. kızılından da kullandım bi kere çok güzel oldu ama çabuk aktı. ikinci boyamamda o kadar güzel olmadı.

renkleri hoş görünuo ama bakır tonlarına bayıldım ama saçta tam rengini tutup tutmaması yıpratıırmı beni düşündürdüCADIARZU

gittiğim bi kaç kuförde rastlamıştım o yuzdendefisfisfis merak ettim baya ucuzmuş bazı kuförlerin nie kullandığını anladım

son bir kaç boyamamda kullanıyorum nevayı öncesinde voila kullanıyordum siyah yaptığım halde yıkarken asla akmıyordu , birgün nevanın kataloğunda harika renklerin olduğunu gördüm denedim renk gerçektende tutyor aynen memnun kaldım o açıdan lakin akıyor kumral yaptığım halde siyahtan daha fazla aktığını görüyorum yıkarken ama şuda bie gerçekki akınca hoş bir renk elde ettim tesadüfen , şanslıyım sanırım kaydirigubbakcemile3 şu duruma göre verirsiniz kararınızı

hem en cok renk seçenegi onda hem ucuz hemde benım sacımı en cok acan boya ne palette ne loreal istediğime en yakın renkleri hep nevacolorla elde ettim

ben kullandım canım fiyat gayet uygun kalitede iyiydi bence...
en son saçımı koyu kestane yaptım bayaa aktı şimdi çok hoş kızıllıkları oldu...
ben memnunum şahsen
.

Valla iyi bi boya ben yıllarca kullandım yani..
Hatta ablamada yıllardır onu kullanıyorum..
Hatta birinin saçlarını kolestonla falan boyamışlardı çok beyaz vardı saçında..
Hatta kuaförmüş boyayan ama beyazları kapanmamıştı bile..
Ama ben neva colorla boyadım kapandı hemen harikada olmuştu..
Şimdi palette kullanıcam ama çünkü gerçekten çok güzel bi boyaymış hemde 4 6 ton açıcı blondla boyadım saçımı ne kaşıntı ne bi yakma harika..

gittiğim bi kaç kuförde rastlamıştım o yuzdendefisfisfis merak ettim baya ucuzmuş bazı kuförlerin nie kullandığını anladım

arkadaşlar bu yazıyı biraz geç okumama rağmen cevap yazyım dedim.öncelikle diğer boyaların sadece markasına para vermiş oluyoruz rengin uzun kalması ve ya kalmaması tamamen kutunun içerisinde bulunan sıvı, plastik şişedeki hidrojenperoksite bağlı bence boyanızı alırken sadece boya tüpünü alın ve yanında açıcısı yani hidrojen peroksiti ayrı alın oda ancak bulunduğunuz yerde kuaför malz.satan kozmetik dükkanları varsa mümkün ayrıca markası ne olursa olsun kızıl boya muhakkak akar ve çabuk deforme olur hele de evde amatörce boyuyorsanız.inş.yardımcı olabilmişimdir.

Geçen pazar günü neva color ile boyadım gayet iyi bir boya. sıcak çikolata ile karameli karıştırdım koyu bir renk elde ettim. ama her yıkamada akıyor. öyle boyarken saç diplerimi de yakmadı.

renk açıcıcı sarısını kullandım kahverengi saçlarım açık karamel oldu 3liraya saçımı kuaförden çıkmış gibi boyadık annemlezemuszemus

neva color ın yoğun kumral ve kumralı çok güzel görünüyor.deneyen var mı acaba?

Eklentiler

• $kumral-yoğun kumral.jpg
    $kumral-yoğun kumral.jpg
    4,3 KB · Görüntüleme: 451
Son düzenleme:
nevacolorun karamel kumralına boyadım sacımı alt taraflar katolgdakı gıbı tuttu ama dıplerım sarı idi turunculuk kaldı,turuncu olan kısmı nasıl düzeltebılırım kızlar banada bır el atın sıze zahmet,dışarı çıkamıyorum huzrusuz oluryorum,

X