Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bebeklerimiz için reklam ajansları

1. Konu Sahibi : cerensesil #1
    Giriş tarihi
    Oct 2008

bebeklerimiz için reklam ajansları

biliyorsunuz ki türkiyede emekli olmak için sigorta başlangıcı çok önemli.bebeklerimizin bir reklam ajansında sigortası yapılsa kabul ediliyor.ben eğer başarabilirsem bir reklam ajansına fotoğrafını göndermeyi düşünüyorum.sizce iyimi olur kötümü fikirlerinizi almak istiyorum.aşkı memnu'ya peyker bebek aranıyomuş mesela

2. Konu Sahibi : cerensesil #2
    .........
    Düzenleyen: rknydn55 Düzenleme Tarihi : 18-02-2010 Düzenleme Saati :15:59

3. Konu Sahibi : cerensesil #3
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    ben veremem öyle dizi setlerine çok zor günlerce gecelerce sürüyo babam o işlerden emekli bir ayda 1 hafta ancak görüyoduk. bebek falan dinlemeden çekiyolar yazık yavrucaklara nasıl olsa emekli olmaları her halukarda zor bide eziyet etmem bebeğime
    Düzenleyen: nickminkenari Düzenleme Tarihi : 18-02-2010 Düzenleme Saati :14:25

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-08-2014

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 126 gün kaldı.

Hamileliğinizdeki bu beşinci ayın sonunda rahminiz göbek deliğinize erişmiştir. Rahminizde bulunan bebeğiniz yaklaşık 19-20 cm uzunluğunda. (Barbie veya Ken bebek büyüklüğünde) İki haftadan kısa bir süre içinde bebeğiniz yaklaşık 100 gr daha alacak. İkinci trimester boyunca anne kendini daha az yorgun ve daha çok enerjik hisseder.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

4. Konu Sahibi : cerensesil #4
    Alıntı seherjik kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben veremem öyle dizi setlerine çok zor günlerce gecelerce sürüyo babam o işlerden emekli bir ayda 1 hafta ancak görüyoduk. bebek falan dinlemeden çekiyolar yazık yavrucaklara nasıl olsa emekli olmaları her halukarda zor bide eziyet etmem bebeğime
    Fotograf olsaydı belki olabilirdi ama dizi bende istemem. cocuk daha minicik o kadar isik o kadar yeni sey fazla gelir bebege ya. Ben istemem ama tabiki herkez kendi karar verir.

5. Konu Sahibi : cerensesil #5
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    bende tavsiye etmiyorum. 10 yıl reklam ajansında çalıştım. çekim ortamları hiç hijynik değil ve saatlerc sürüyor çekimler. bebklere tabi ki ayrı özen gösteriliyor ama o ortamda ne kadar olabilir ki... ayrıca o sigorta meselesi 2 yıl önce falan avantajlıydı hatırlıyorsanız. bi kanun çıkardılar herkes bi koşturmaca yaptı o zaman. ama illa isteyen olursa bi kaç ajans ismi verebilirim bebekleri kayıt yaptırmak isteyen olursa...

6. Konu Sahibi : cerensesil #6
    eğer maddi durumunuz iyiyse bence bireysel emeklilik başlatın. Yazık bebeklere. Bebeğimin bizim üzerinden ayrı bir sağlık güvencesi olmasına rağmen işe başladığımda ben hem sağlık sigortası hemde bireysel emekliliğini başlatcam kızımın.
    Engidinin dediği gibi bir ara bu olaydan dolayı sıkı bir denetim olmuştu sanırım ajanslara. ben resimlerini facebook'a koyamıyorum eşimden dolayı heleki ajansa sanırım hayatta kayıt olamayız.

7. Konu Sahibi : cerensesil #7
    Giriş tarihi
    Mar 2009
    bende tavsiye etmiorumm fotoğraf belki olabilirdi ama dizilerde felan o koşullarda o ortama izin vermm..

8. Konu Sahibi : cerensesil #8
    Giriş tarihi
    Mar 2007
    açıkçası banada ters. reesimlerinin bile reklam için kullanılmasını istemiyorum ki başıma geldide. markanın adını vermiycem iyi yada kötü reklamı olmasın. face'e eklediğim resimlerinden biri bir bebe giyim mağazasında gördüm. şok oldum görünce daldım içeri kıyameti kopardım müdürleriyle falan görüşmelerimizden sonra firma sahibine durum anlatıldı ve ertesi gün görüşme için geldi yaşadığımız şehre. konuşmada aynen şuydu nette bulduk ve kullandık baya bi hır gürden sonra resimlri indirttik ve manevi tazminat davası açtık. yanlış anlamayın öle aman aman bi para falan istemedik hatta komik bir rakam ama bir daha böle bir şeye cesaret edemesinler diye yaptık.
    hayat güvencesine gelince bu konuyu çok araştırmıştım ve bir avukat arkadaşım önerdi bu yolu. bir miktar nakitle bir hesap açtık ve bu hesaba gücümüz yettiğince ve yaşadığımız sürece ekleme yapıcaz. ve bunun sadece oğluma kalması içinde mahkeme kararı çıkarttırdık. o hesaptaki para artık sadece oğlum tarafından çekilebilinicek fakat 18 yaş tam deli zamanı oldğu ve bunu çar çur edeceğinide düşünürek yaş sınırı koydurduk.25 yaşından önce o paraya dokunamayacak.
    ---Cehalet bazılarına göre kader bazılarına göre mecburiyettir. Bu yüzdendir ki cahil kimseleri dost edinmem. Bir güncehalet gafletine düşersem kalkabilmek için dostlara ihtiyacım olacak. --- ( Revolucion )

9. Konu Sahibi : cerensesil #9
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    bilmiyorumkismileaslında biz eşimle bu olaya sıcak bakıyoruz ama biraz daha büyümesini bekliyoruzz bir iki ajans ile görüştük vee şöle bir yaşında ffalan kayıt yaptırmayı düşünüyoruz yanlış mı düşünüyoruz ki

10. Konu Sahibi : cerensesil #10
    Alıntı antika 13 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    açıkçası banada ters. reesimlerinin bile reklam için kullanılmasını istemiyorum ki başıma geldide. markanın adını vermiycem iyi yada kötü reklamı olmasın. face'e eklediğim resimlerinden biri bir bebe giyim mağazasında gördüm. şok oldum görünce daldım içeri kıyameti kopardım müdürleriyle falan görüşmelerimizden sonra firma sahibine durum anlatıldı ve ertesi gün görüşme için geldi yaşadığımız şehre. konuşmada aynen şuydu nette bulduk ve kullandık baya bi hır gürden sonra resimlri indirttik ve manevi tazminat davası açtık. yanlış anlamayın öle aman aman bi para falan istemedik hatta komik bir rakam ama bir daha böle bir şeye cesaret edemesinler diye yaptık.
    hayat güvencesine gelince bu konuyu çok araştırmıştım ve bir avukat arkadaşım önerdi bu yolu. bir miktar nakitle bir hesap açtık ve bu hesaba gücümüz yettiğince ve yaşadığımız sürece ekleme yapıcaz. ve bunun sadece oğluma kalması içinde mahkeme kararı çıkarttırdık. o hesaptaki para artık sadece oğlum tarafından çekilebilinicek fakat 18 yaş tam deli zamanı oldğu ve bunu çar çur edeceğinide düşünürek yaş sınırı koydurduk.25 yaşından önce o paraya dokunamayacak.

gercekten mi yaa.gercekten sok oldum bunu okuyunca.nasil olmusda senin fotolari bulmuslar faceden??? bide bunlari magzaya mi asmislar izin almadan. hayret birsey yaa.

gizemcim bu herkezin kendi karari. isteyen yapar istemeyen yapmaz.siz olumlu bakıyorsanız problem yok.

Sayfa: 1/2 12 SonSon