Sogan kürüyle hamile kalan var mı?

merhaba ben 5 aylık bekleyişin sonunda duymuştum soğan kürünü, yaptım ve sonraki ayda hamile olduğumu anladım. artık sebep soğan kürü müydü bilmiyorum.

RESıTAL ADETıNıN 5. GÜNÜ BAŞLIYORSUN 15 GÜN ıÇıYORSUN. ÖGLEN YEMEGıNDEN ÖNCE VE AKŞAM YEMEGıNDEN ÖNCE AÇ KARNINA. 2 BARDAK SUYU KAYNAT 1 BAŞ SOGANI 4 E BÖL VE 5DK. KAYNAT. ILIYINCA SUYUNU ıÇ.BEN DEYENı BAŞLADIM ıNŞ. SONUÇ ALIRIM.fisfisfis

canım bakalım malum ben geçen ay soğan kürü uyguladım ve erken regl oldum bu ay belli olur bende işe yarayıp yaramadığı beklenen regl tarihim galiba ayın 9 u soğan kürü bende akıntı yapmıştı ve ereken regl oldum her ay sol tarafımda olan sancı o ay olmamıştı ama yine sol kasığımda ağrılar var ve ben medismart test uyguladım çift çizgi çıktı yumurtlamada başarılıyım yani o test öyle diyor ama benim aklımı kurcalayan bu sol kasıktaki batmalar acaba yumurtam çatlamdıda kistemi dönüştü :KK43:

slm arkadaşlar bende soğan kürüyle hamile kalmıştım ama bebeğimi kaybetti bir adet gördüm yine deniyorum inşallah olur bu ay ... hamiş kalmak isteyen herkese versin rabbim inşallah

slm uzun zamandır yazan olmamış..... bende bugün soğan kürümün 15. günündeyim inşallah faydasını görür hamile kalırım, kalırızr.... ilk 1. haftada çok fazla akıntım olmuştu.....

arkadaslar bu sogan kürünü ilk sizden duydum ve cogu kisi icip hamile kalmis acaba soganin kendisini direk yesem ayni etki olurmu??? yoksa soganin suyunumu icmek lazim:2::nazar:

ben de idrar yolları iltihabından kurtulmak ,için soğan kürü uygulamıştım(ibrahim saraçoğlu). aslında soğan kürünü i. saraçoğlu polikistik over için tavsiye ediyor ama ben iltihap için kullanmıştım. ve o ay hamile kaldım. bilmiyorum artık kür belki sebep olmuştur.

ya bende deniyorum bu ay soğan kürünü inş hamile kalırım 2 defa düşük yaptım çocuk yapmaya karar verdik tekrardan 6 aydır adetlerim düzensizleşti doktora gitcem aynı zamanda soğan kürünüde uygulamaya başladım

bende adet düzensizliği için uygulamıştım soğan kürünü ve hamile kaldığımı öğrendim bağlantısı var mı bilmiyoruma ama konu açılınca dikkatimi çekti:)

ben de soğan kürünü uyguladığım ay hamile kaldım
ama ALLAH'tan tabi ki
soğanla alakası var mı bilmiyorum:KK51::KK51::KK51:

bayaa zaman geçmiş aradan acaba başka deneyen varmı bende başlamak istiorm bende de p.over kist var

bende bu ay denedim.4 gün var kürün bitmesine ama hamile değilim bence.. nerden biliyosun derseniz bütün adet belirtileri başladı bile:KK43:karnım her an olabilirmişim gibi ağrıyor meşhur sivilcem çıktı.kestim soğan küründen de umudu.halbuki okuyunca baya bir ümtlenmiştim.kısmet değilmiş gelsin sıradaki kürler:))

9 aydır uğraşıyoruz ve sürekli burda gezip hep yorumları okurdum hiç bir şey yazmadım teseli bulurdum kendimcene gecen ay soğan kürünü yapdım ve bugun öğrendimki kan tahlilimde dr söylediğii 3 haftalık hamilesinnn deneyin derim arkdaşlar dilerim tüm istiyenlerin rabbim hayırlı evlatlarr versin

bende soğan kürü ve arkasından incir kürü uyguladığım ay hamile kaldım. yumurtlama çatlama günümü erkene çektiğini farketmiştim.

Kızlar sogan kürüne başladım.. Hamile kaln varmı bu kürle .
kızlar bende soğan kürü yaptım ve hamile kaldım.doktorumada söyledim oda hastalarıa soğan kürünü veriyormuş.mutlaka için.ben klomen +soğan kürü yaptım ve bu ay hamileyim :))) ama henüz bebeğim ultrasonda görünmedi

X