hamile kalanlar!

ixsxtar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
68
0
merhaba arkadaşlar,ben pozitif sonucu aldıktan sonrada aynı doktora mı devam ediyorsunuz onu merak ediyorum.ben çok kararsızım çünkü.maddi olarak ağır gelir gibi geliyor.bu konuda tecrübesi olanların tavsiyesine ihtiyacım var...

öncelikle hayırlısı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. önemli olan şu ki her zaman özele gitmek gibi bi lüksün yok mecbur da değilsin belirli dönem bebeğinin sağlığı açısından özele gidip bebeğini görebilirsin. ama şunu unutmamak lazım evet maddi açıdan yıpranıcak olabiliyoruz ama artık dünya eskisi gibi doğal değil nebilim heran herşey olabiliyo.yediğimiz içtiğimiz su bile bi ton katkılı artık herşey de ekstra bilmedğimiz maddeler falan fikan ya bilemiyorum anlatabildim mi tabiki herşeyi rabbim bilir ama bi doktora bağlı kalıp belirli zamanlarda gitmek en güzeli derim. walla demek istediğimi anlatabildim mi bilemiyorum :) ben şahsen sigortayla anlaşmalı özel bi hastaneden doktor seeçtim .. verdiğim muayene ücret fiyata 25 tl. çokta değil bebeğimi görebiliyorum doktora her sıkıntımı sorup cvb alabiliyorum sende böle biyer araştır bence

haklısın bnde hep bunları düşündüm . benle beraber bi arkadaşımda hamile o direk özele gidiyor ve 120 tl ödüyor her ay. bende 25 tl ödüyorum her ay. ama aramızda hiç bi fark yok. doktorum çok ilgili benide ultra<syona alıyo ve 3 boyutlu ultrasyon resmi bile veriyo.. 120 tl ile aramda ki far sadece arada 95 tl kadar para farkı :))) geri herşey aynı artık sen düşün :)

iştar bende aynı durumdayım tedavıdekı doktoruma gıdıorum ama muayene ucretı cok fazla dogumu falan da özel gelıo hem hastane hem ona ayrıca para verıosun ama tedavıyle oldugu ıcın baska doktora gıtmeyede korkuyorum bılmıorum napıcam bilmiyorumkismile

ben ankarada olsam hiç düşünmem nereye gideyim diye(ankaralıyım ) ama istanbulda çok güvendiğim bir doktor yok.okuldan arkadaşların gittiği dr var olmazsa onu denicem.birde ben 7. hftayı beklemeden o dr gitsem diyorum erken mi?

kalp atışını duyduktan sonra başka dr.gidebilirsin.hepimiz aynı endişeleri yaşadaık.hiç merak etme.

X