Bebek bezi

normalde Prima ama suan sürekli kakalar arkadan cıkıyor ve huggies aldim. Arkasi lastikli oldugu icin cıkmıyor suan Huggies ama ilerde gene Primaya gecerim.

yaa ben doğduğundan beri huggies kullanıyoru m hiç değişmedim ama çocumun boğumları kızarıyo hep yaa yazık kuzuma değişsem bezini diyorumm çok hassas cildi daha fena olacak yazık kuzuma ne yapsamki....

nası degisiyosunuz bezi ya ben prima kullanıyorum molfix aldım ciger gibi kızardı yavrumun popisi zor duzelttim 4 numara aldım cıkmıyo sagdan soldan

bez kucukse kızarıyo ve tepeye cıkıyo ben artık prımanın 4 numarasını kullanıyorum vee hıc kızarmıyo

bende 4 numera almistim prima ama her kakada sırtından cıktı. Suan güzel oturmuyor üstüne huggies güzel oturdu. Biraz gecsin denicem Prima birdaha. Zaten cok hareketli olunca o kilot gibiler harika Primanin. Primanin yumsakligi hosuma gidiyor. huggiesler daha böyle sert geliyor elime.

Gizem degisdir bir prima al sende bakarsin iyi gelir. Lastik cok kesiyorsa ögle kızariklik yapar. Birde bogumlar hep kuru kalmasina özen gösterceksin. Islak mendil kullandikdan sonra mutlaka kurula nemli kalirsa da ögle kızartir.

ben prima kullanıyorum ama u sfeerlik molfix aldık markette 5 numara yoktu maleseff.:KK43:
gizem bez sıkıodur cnmm m geç bi büyüğüne pondan kızarıoo lastkler sıkıoo.

benim kızımın teni haassas falan değil şimdiye kadar nerdeyse bütün markaları denedim prima, huggies, molfix, canbebe şimdi kullanıgımda babystar
bunların içinde hiç memnun kalmadıgım tek bez var o da prima nezman prima kullansam enseye kadar kaka oluyo bebem.
en memnun kaldıgımda huggies belimdeki lastikler süper. tek kusur biraz kalın olması
babystarda güzel fakat yanbantları esnek değil. o yüzden pek sevmedim

bizde prima kullanıyoruz ve çok memnunum... Başka forumlarda bakınırken BıM markette satılan bezin çok çok iyi olduğundan bahsetmişler...

X