Sivilceli Ciltler plasenta maskesi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
mrba arkadaşlar ben bu maskeyi aldım..şimdilik çok bi değişiklik yok.yani ilk sürüştede mucizeler yaratmıyor.devam ettikçe güzelleşeceğine inananıyorm ama.sabırlı olmak gerekiyor tabi bu benim için çok zor:)ısrarla şuan devam ediyorum bir ay ı bitirmeden kesin konuşmak istemiyorum.almayı düşünenler burda benim yorumları mı beklesinler:)))

mrba arkadaşlar ben bu maskeyi aldım..şimdilik çok bi değişiklik yok.yani ilk sürüştede mucizeler yaratmıyor.devam ettikçe güzelleşeceğine inananıyorm ama.sabırlı olmak gerekiyor tabi bu benim için çok zor:)ısrarla şuan devam ediyorum bir ay ı bitirmeden kesin konuşmak istemiyorum.almayı düşünenler burda benim yorumları mı beklesinler:)))

merhaba bu mesajı yazalı 1 sene olmuş
1 seneden bu yana kullanmaya devam ediyormusunuz?
devam ediyorsaniz sonuçları ve gözlemlerinizi paylaşırmısınız?
herhangi bir degişiklik varmı cildinizde?

Merhabalar sizin çok merak ettiğiniz bu maskeyi ben 1,5 yıldır kullanıyorum(PCO PLASENTA MASKESİ)ve çok memnunun.Bir kaç gün öncede bu sitede bunu yazmıştım.Fakat memnun olmadığını belirten bir arkadaş nedendir bilinmez benim yorumlarımı silmiş.Emin olun cildinizdeki kuruluk ve çizgiler tamamen yok oluyor eğer belirgin çizgileriniz varsa onarıyor.Mymelino aslında cevap yazmışsındır diye girdim ama baktım sen mayıs ayından beri bu ürünü sabote etmeye çalışıyorsun.Firma yetkililerini uyarmak gerekiyor yazdıklarımıda silmişsin amacın ne anlayamadım.

Sivilceli ve yağlı ciltlere iyi geliyormu peki ?

canım benim cildim karma t bölgesi yağlı sivilcem yok ama sivilce cıktığı zmanlarda da uyguluoyrum ekstradan sivilce fln yapmadı yani. tam sonuç için minimum 1.5 ay kullanmam gerekişyormuş bkleyip bakıcm artık sonucuna:)

bende almayı düşünüyoum karma akneli bir cilde sahibim yaşım 28 takipteyim sizi:)

Maskeyi kullanan var mı konuyu hortlatayım dedim:)
Ben bir tane aldım beğenirsem 12 li paket almayı düşünüyorum

X