Perwoll siyah sihir hakkında..

zpoison

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
175
0
günaydın arkadaşlar siyahlı çamaşırlarınız için hangi deterjanı kullanıyorsunuz yada ne önerirsiniz. perwoll siyah sihir nasıldır bilgisi olan yada kullanan varmı

selam canım ben perwolü kullanıyorum çokk da memnunum eşimin üniformaları koyu lacivert olduğu için diğer deterjanlar solduruyodu
ben renkliler için olanınıda kullanıyorum ondanda memnunum
bütün vernellerden daha kalıcı bi kokusu var ben çok memnunum kaydirigubbakcemile2

Canım bunun temizliği bir yana kokusu harika ötesi. Siyahını kesinlikle tavsiye ederim. Yumuşatıcıya da gerek yok.

siyahlarımı mutlaka perwolle yıkıyorum gerçekten renkleri koruyo çok memnunum

bende perwollu ararken kk cikti karisma:))simdi attim siyahlari bakalim neler olacak:)))

Bende Perwoll kullanıyorum ama çamaşırlarda beyaz lekeler kalıyor.:sm_confused:
Sizde de oluyormu:uhm:

Ben çok uzun süredir hem renkliler hem de siyahlar için Perwol kullanıyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim

Bende Perwoll kullanıyorum ama çamaşırlarda beyaz lekeler kalıyor.:sm_confused:
Sizde de oluyormu:uhm:

bu sorunu annemde bende zaman zaman yaşıyoruz
bir türlü nedenini bulamadık,ayrıca makinadan desek ikimizinde farklı markalar bilmiyorumkismile

ben hiç yaşamadım kızlar bu sorunu akşam detaylı bakayım çamaşırlar daha akşam yıkadım da kuruyorlar şu anda evde

:emir_bebek: Makineyi cok sıkıstırıp kullanıyosunuz heralde cnm biraz bosluk ve çalkalaya çalkalaya dönsün cok guzel kokuyor cıkmıyor kokusuda

bu sorunu annemde bende zaman zaman yaşıyoruz
bir türlü nedenini bulamadık,ayrıca makinadan desek ikimizinde farklı markalar bilmiyorumkismile

geçen hafta perwoll siyah, ve perwoll narin sihir aldım. ilk yıkamada bir fark göremedim. zamanla anlayacağım galiba

bieaz bir degisiklik yapmiyor ama siyahlarin solmasini engelliyor.en kotusu esofman ve gomleklerimi beyaz deterjan lekesi yapti

Kızlaar biyerden bi alışveriş yaptım perwoll siyah verdiler hediyeymiş :) ama insan cesaret edemiyor bunu nasıl kullandınız üzerinde yazdığı gibimi? Ve memnun kalmayan varmı

Neredeyse 5 yıldır perwoll siyah sihir kullanıyorum hiç bi sdorunla karşılaşmadım, etkisini zamanla anlıyorsunuz zaten çünkü çamaşırları gerçekten soldurmuyor kokusu da harika:21:

ben de kullanıyorum. hem siyahlar için olanı hem de renkliler için olanı. sonradan kullanınca pek birşey farketmiyor ama ilk yıkamadan itibaren kullanınca gerçekten renkleri koruyor, soldurmuyor.
bir defa benim de leke oldu ama farkettim ki bir kapak fazla geliyor, yarım kapaktan da az koyuyorum ve tamamen doldurmuyorum makineyi.

X