Nts de sancısı çıkan arkadaşlar nezaman doğum oldu?

kelebek1978

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
367
10
Arkadaşlar şu an 35+3 günlük hamileyim bugünkü doktor kontrolümde sancım 45 çıktı.ama hafifti ben evde daha şiddetlisinide yaşıyorum.benim sorum size bu doğumun yakın olduğunumu gösterir yoksa ay sancısı dedikleri bumu?doktorum sancılar ritmik olursa gel dedi .acil cevap bekliyorum.

benimde 35+3 te çıktı sancım ama hala doğuramadım.. sıklaşırsa doğum başlar dedi benim doktorumda bende bişey hissetmiyorum bakalım ne zaman gelmek isteyecek oğlum..

benimde 35+3 te çıktı sancım ama hala doğuramadım.. sıklaşırsa doğum başlar dedi benim doktorumda bende bişey hissetmiyorum bakalım ne zaman gelmek isteyecek oğlum..

şu an kaç haftalıksın ve kaça çıktı canım.ben bu kasılmaları 25.haftalardan beri hissediyorum.3 gündür arttı ve korkmaya başladım.karnım sertleşiyor ve nefesim hızlanıyor.ntsde oldu bugünde sancımı ispatladım.öbür türlü doktorum kasıllmanın normal olduğunu söylüyordu.bugün ise yat dinlen ritmik olursa gel dedi.

Son düzenleme:
haftanızı gördüm inşallah benimkide okadar dayanır.

bol bol dinlen seninde haftan olmuş bayağı.. 2500 kiloyu geçince bebk doktor doğsada prematüre olmaz zaten diyor.. inşallah geçmiştir seninkide ve inşallah daha durur. çok kişi biliyorum önceden beri sancısı olup hala doğurmamış o yüzden için rahat olsun..

benim de sancım çıkmıştı nstde önemsemedim nasılsa daha zamanım var diye ama 10 gün sonra suyum geldi bol bol dinlen yorma kendini.

bol bol dinlen seninde haftan olmuş bayağı.. 2500 kiloyu geçince bebk doktor doğsada prematüre olmaz zaten diyor.. inşallah geçmiştir seninkide ve inşallah daha durur. çok kişi biliyorum önceden beri sancısı olup hala doğurmamış o yüzden için rahat olsun..
2600 kg bebeğim.ama ben henüz hazır değilim eşim yanımda değil.süpriz yapmaması için dua ediyorum.gecenin bi yarısı suyum gelirse naparım diye çok korkuyorum.başka türlü çok önemsemezdim belki.inşallah eşimi bekler bebeğimiz.
benim de sancım çıkmıştı nstde önemsemedim nasılsa daha zamanım var diye ama 10 gün sonra suyum geldi bol bol dinlen yorma kendini.
seni mart anneleri topiğinden tanıyorum.zor günler geçirmişsin gerçekten çok üzüldüm.inşallah sende bebeğinde iyisinizdir.dinlenmeye çalışıyorum saolun cevaplarınız için.

beni de dun nst ye bagladilar bende de sanci ciki(36+1)ken... doktor bunlar gercek dogum sancisi degil dedi. ama ani bisey olursa hemen hastaneye dedi

37. haftada benim de sancım çıkmıştı. Ben hiç hissetmiyordum. Bebeğim kanala girmemişti üstelik. Doktor bebeğinin gelmeye niyetiyok gününü bulacak anlaşılan demişti. 40+1 de sancım geldi ve 40+2 de doğum yaptım.

beni de dun nst ye bagladilar bende de sanci ciki(36+1)ken... doktor bunlar gercek dogum sancisi degil dedi. ama ani bisey olursa hemen hastaneye dedi
benim doktor öyle bişe demedi daha erken yat dinlen dedi birşey olursa gel dedi.ne bileyim korkuyorum sancı 40 üstümü kabul ediliyor nts de?ilginiz için çok saolun.

37. haftada benim de sancım çıkmıştı. Ben hiç hissetmiyordum. Bebeğim kanala girmemişti üstelik. Doktor bebeğinin gelmeye niyetiyok gününü bulacak anlaşılan demişti. 40+1 de sancım geldi ve 40+2 de doğum yaptım.

Allah bebeğiinizi sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin inşallah.Benim bebeğim makat gelişli kafası yukarda dönmesi içinde umut yok kafamız biraz büyük doktorlar dönmez dedi.ama dün özellikle baktım sancı saatlerine 10 dk bazen 20 bazen 15 dakika arayla geldi bugünde 25 ve 30 dk arayla oluyor.inşallah bende mart 13 e kadar dayanırım. cevabınız için çok saolun.

peki sancınız çıktığında yatıp dinlendinizmi aynı tempoyla devammı ettiniz?benim henüz çantam hazır değil alacaklarım var.o yüzden yatamam.

benim 37+3 te 60a kadar çıktı sancım düzensizdi alttan muayene etti doktor rahim açılmış dedi yarım saatte sezeryana girdim ve doğum yaptım..

benim 37+3 te 60a kadar çıktı sancım düzensizdi alttan muayene etti doktor rahim açılmış dedi yarım saatte sezeryana girdim ve doğum yaptım..

beni korkuttun şimdi ,alttan muayene etmedi.Allah analı babalı büyütsün sağlıcakla inş.artık sancı larımın süresini tutuyorum.inş vaktinde gelir tüm bebekler.

bildiğim kadarıyla 50 nin üstü sancıları önemsiyor doktorlar ama bunun da düzenli olması şart.arada 1 -2 vuruş yalancı sancı olarak yorumlanıyor

sancılarım 10 dak aralıklı olmaya başladı.bende mecburen gittim.ntsde de çıktı .doktorum 37.haftaya kadar dayanmalıyız dedi.çok şükür açıklık yok.ilaç başladı serum verdiler şimdi evdeyim ama azalma olmadı.ilaç sizce işe yararmı bu konuda bilgisi olan varsa yazsın lütfen.

sancılarım 10 dak aralıklı olmaya başladı.bende mecburen gittim.ntsde de çıktı .doktorum 37.haftaya kadar dayanmalıyız dedi.çok şükür açıklık yok.ilaç başladı serum verdiler şimdi evdeyim ama azalma olmadı.ilaç sizce işe yararmı bu konuda bilgisi olan varsa yazsın lütfen.

neden böyle yolladılar anlamadım sonuçta düzenliymiş sancıların gerek görmedi demekki insan son aylarda çok korkuyor ben defalarca suyum geldi sancım başladı bebek hareket etmiyor diye hastaneye gittim biraz evhamlıyımdır o yüzden zamanından erken doğum yaptım yinede dikkat et bence..

neden böyle yolladılar anlamadım sonuçta düzenliymiş sancıların gerek görmedi demekki insan son aylarda çok korkuyor ben defalarca suyum geldi sancım başladı bebek hareket etmiyor diye hastaneye gittim biraz evhamlıyımdır o yüzden zamanından erken doğum yaptım yinede dikkat et bence..
d
dikkat ediyorum canım saol.nts de biri şiddetli dedi.açılmamda olmadığı için gönderdi.ilaç içcem inşallah işe yarar.

seni mart anneleri topiğinden tanıyorum.zor günler geçirmişsin gerçekten çok üzüldüm.inşallah sende bebeğinde iyisinizdir.dinlenmeye çalışıyorum saolun cevaplarınız için.[/QUOTE]

evet canım zor günler geçirdim ama şimdi bebişim ve ben iyiyiz çok şükür.inşallah sen de zamanı gelince sağlıcakla alırsın bebişini kucağına.

X