Hamileyken karnından ses gelenler lütfen bakın

Yalnız olmadığıma sevindim :) Birine söylersem güler bana diye kimseye de söylememiştim ama yaklaşık 1 aydır bende de oluyor bu çıt çıt sesleri :) Elektrik açıklaması mantıklı geldi bana. Ben de acaba bebek hareket edince sudan mı geliyor o ses diye düşünmüştüm. Bunu yaşayan çok kişi olduğuna göre olabilen bir şey demekki. Kafamıza takmaya gerek yok :KK49:

Karnindan cit diye ses gelen arkadaslar dogduktan sonra bebeklerinizde bir saglik problemi oldumu acaba

Bende de bir iki haftadır var ilk duydugumda kafayı yiyorum sandım :-) son 2 gundur ses bayağı arttı neredeyse her hareketinde duyuyorum :-)anneme sordum normal dedi annem küçük kardeşime hamileyken çok oluyormuş eklemleri çıtlıyor dedi içim rahatladı :-)

Benim de oglum hareket ettiginde kemik citlamasi gibi ses geliyo hosuma da gitmiyo degil ama :KK53:bi yandan da korkuyorum:KK14:

Cok komik ilk duydugum birkac sefer inanamadim yok canim felan dedim ama iyice artti ve bariz gobekten geliyor.. meger ne cok yasayan varmis:) umarim ciddi bisi diildir..

Arkadaslar benimde karnimdan cit.diye ses geliyr korkuyrm doktorada sormadim kemiklerinden kaynaklanan bir sikinti olmaz dimi dogan bebeklerde saglik sorunu.olan var mi acaba endiselenmeye basladim

Ben doktoruma sordum inanmakta zorlandi oyle bisi gormemis daha once.. bebikin eklemlerinden gelip gelemeyecegini sordum bende hareket ettikce cit sesi cikar onda da oledir belki ama suyun icinden o ses gelmez dedi ama tek mantikli aciklamasi eklemleri bence... tiz ince bi cit sesi sadece kimildarken geliyor

Ben doktoruma sordum inanmakta zorlandi oyle bisi gormemis daha once.. bebikin eklemlerinden gelip gelemeyecegini sordum bende hareket ettikce cit sesi cikar onda da oledir belki ama suyun icinden o ses gelmez dedi ama tek mantikli aciklamasi eklemleri bence... tiz ince bi cit sesi sadece kimildarken geliyor
Evet canim hatta simdi yine oldu ben korkar oldum artik.insaallah eklem cikikligi filan degildir artik hareket ederken korkuyrm olacak diye

az önce bana da oldu googleda ararken bu başlığı buldum okuyunca rahatladım biraz. 33. haftamdayım ve bebek göbek deliğimin 3 parmak üstünde falan hareket ederken kıtır kıtır diye ses geldi şok oldum. inşallah kötü bir şey değildir

az önce bana da oldu googleda ararken bu başlığı buldum okuyunca rahatladım biraz. 33. haftamdayım ve bebek göbek deliğimin 3 parmak üstünde falan hareket ederken kıtır kıtır diye ses geldi şok oldum. inşallah kötü bir şey değildir
Canim ben bebegimi sagliklica kucagima aldim hic korkma allah sana da nasip etsin insaallah

Gobegimden cit sesi geliyor sanki icerde baloncuk patliyor gibi. Bebegim hareket ederkende oluyor bazen etmezkende. Resmen citliyor buna anlam verememistim ama yasayan cokmus.

Benim tosbikosum da dogdu 3.5aylik suanda aynen anasi gibi eklemlerinde cit sesleri geliyor arada. Karnimdaki sesin kaynagi da oydu demek ki

Merhaba arkadaşlar bu konu geçeli uzun süre olmuş ama bende 28 haftalık gebeyim dünden beri çıt çıt sesleri geliyor karnımdan 4.gebeliğim Dr. A gittim nst ye aldı endişelenme dedi hiç böyle bişey yaşamamıştım böyle olupta doğanlar sağlıklı değilmi inş merak ediyorum da

Merhaba arkadaşlar bu konu geçeli uzun süre olmuş ama bende 28 haftalık gebeyim dünden beri çıt çıt sesleri geliyor karnımdan 4.gebeliğim Dr. A gittim nst ye aldı endişelenme dedi hiç böyle bişey yaşamamıştım böyle olupta doğanlar sağlıklı değilmi inş merak ediyorum da
Merak etme arkadasim sanirim suyun sesi o ben saglikla dogum yaptim sende yaparsin ins.

X