Saç Uzatma Yöntemleri Haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz?

Sayfanın en başında sağ üst köşede hoşgeldinle başlayan satırda "kontrol paneli" kısmından rahatlıkla yazdığın konuları takip edebilirsin tatlım.

Ben bepanten ampule geçeceğim. Devlet karşılıyor mu? Sağlık ocağına gideceğim oğlumun aşısı için gitmişken yazdırırım.

Yenilenme demek mitoz bölünme demek. Mitozsa uzama...
:KK52:

Kontesim sence ben badem yağı yerine ne kullansam bu kür için, daha önce yazdım badem yağı doğal sarışınların saç rengini koyulaştırıyor o yüzden başka bir yağ seçmem lazım ne tavsiye edersin?

canım saça iyi gelen yağlara bakıldığında zeytinyağı,susam yağı,buğday yağı,ceviz yağı,çörek otu yağı,defne yaprağı yağı... diye uzayan giden bir liste var
tabiki de birebir badem yağına denk gelen yok ama
bu yağları araştırıp kendine uygun olanı seçebilirsin

Son düzenleme:
Ben bepanten ampule geçeceğim. Devlet karşılıyor mu? Sağlık ocağına gideceğim oğlumun aşısı için gitmişken yazdırırım.

Yenilenme demek mitoz bölünme demek. Mitozsa uzama...
:KK52:

canım bu yazdırma işini biri daha önermişti geçen sene
bi sor doktora
karşılıyo olabilir

Şu an 3. kürüm saçımda bu kür bana çoook ii geliyoo :KK54:

hemde ben bepanthene kullanıorum hiç kokusu yook :KK6:

bende denıycem hafta sonu alıcam malzemelerı umarım işe yarar sacımda kaynak vardı onları cıkarttırınca saclarım cok dokuldu fare kuyrugu gıbı sacım kaldı umarım işe yarar bugun maya içmeye de basladım hepsını bır yapıcam umarım etkılerını gorurum

bende denıycem hafta sonu alıcam malzemelerı umarım işe yarar sacımda kaynak vardı onları cıkarttırınca saclarım cok dokuldu fare kuyrugu gıbı sacım kaldı umarım işe yarar bugun maya içmeye de basladım hepsını bır yapıcam umarım etkılerını gorurum

İnş. iyi gelir istediğin saçlara kavuşursun cnm :KK71:

canım saça iyi gelen yağlara bakıldığında zeytinyağı,susam yağı,buğday yağı,ceviz yağı,çörek otu yağı,defne yaprağı yağı... diye uzayan giden bir liste var
tabiki de birebir badem yağına denk gelen yok ama
bu yağları araştırıp kendine uygun olanı seçebilirsin

Teşekkür ederim canım, susam yağı kullandım şu anda kafamda zatı-ı muhterem :) Ben abartıp şöyle yaptım, tarif ettiğn şekilde sinamekiyi hazırladım içine 1 bepanthene, 1 bemix, 3 balya evicap koydum ek olarakda 2500 mcg biotin ekledim, bunları bir sprey şişesine doldurup saç köklerime sıktım, saçlarımın uçlarınada hintcevizi yağını sürdüm şimdi beklemedeyim...Bu arada bir arkadaşım bu karışıma doğum kontrol hapı ekliyormuş bu sayede epey uzadı diyor bu şekilde kullanmış olan var mı aranızda? Ben salon bitkilerim için ayda bir tablet kullanıyorum bitkiler ciddi manada coşuyor ama saçlar ve kafa derisi için bilemiyorum.

Teşekkür ederim canım, susam yağı kullandım şu anda kafamda zatı-ı muhterem :) Ben abartıp şöyle yaptım, tarif ettiğn şekilde sinamekiyi hazırladım içine 1 bepanthene, 1 bemix, 3 balya evicap koydum ek olarakda 2500 mcg biotin ekledim, bunları bir sprey şişesine doldurup saç köklerime sıktım, saçlarımın uçlarınada hintcevizi yağını sürdüm şimdi beklemedeyim...Bu arada bir arkadaşım bu karışıma doğum kontrol hapı ekliyormuş bu sayede epey uzadı diyor bu şekilde kullanmış olan var mı aranızda? Ben salon bitkilerim için ayda bir tablet kullanıyorum bitkiler ciddi manada coşuyor ama saçlar ve kafa derisi için bilemiyorum.

Sabah rapunzel olarak kalkacaksııııııııın :KK53::KK52:
Şaka bir yana o kadar malzeme koymuşsun ki ağır gelmesin sonra. Birbirleriyle etkileşip ters tepmesin.

eve gidicem yarın, bakalım yine başlıycam :KK66: saçlar uzasınnnnnnnnnnnnn :KK1:

Sarimsakli Sampuan bende bi ara yapmistim cokda iyi gelmisti ama evdekiler kokusundan cok sikayet etmeye baslayinca cam terebetine basladim sizde hangisi daha iyi sarimsakliya devam eden varmi?

kızlar kafam karıştıı ya ben aycangüle

(Canım saç bakım günleri dediğin her zamanda sinamekili tarifi uygulayabilir miyim? Bu arada yeni tarihler içinde teşekkürler) demiştim,
oda (rica ederim canım, güle güle kullanın,şifa olsun inşallah :)
ay büyüyen fazdayken uygulaman yeterli bence..şubatın 3 üne kadar uygulamasanda olur..sen bilirsin:) ) demişti:26:

Yağ günleri olan özel tarihlerde yapıncada etkili oluyomu bizim kür bebişleerr :KK8:

kızlar kafam karıştıı ya ben aycangüle

(Canım saç bakım günleri dediğin her zamanda sinamekili tarifi uygulayabilir miyim? Bu arada yeni tarihler içinde teşekkürler) demiştim,
oda (rica ederim canım, güle güle kullanın,şifa olsun inşallah :)
ay büyüyen fazdayken uygulaman yeterli bence..şubatın 3 üne kadar uygulamasanda olur..sen bilirsin:) ) demişti:26:

Yağ günleri olan özel tarihlerde yapıncada etkili oluyomu bizim kür bebişleerr :KK8:

zaten özel gün dediğimiz o canım
yağ bakımı için ve kuvvetlendirici bakımlar için diye 2 tür tarih veriyor aycangül

Kontes ben bekleyemedim bu gün uyguladım bu kürü, saç rengimde bir değişiklik olmadı :)

Son düzenleme:
X