Saç Kesim Şekilleri İstediğim Saç Bandını Bulamıyorum :(

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Bitterbabe

Hayat bana güzeL :)
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2010
23
0
Öncelikle konuyu umarım dogru yere açmışımdır..En uygun yer burası gibi geldi

Arkadaslar resim ekleyemiyorum malesef daha yeni üye oldugum için ama google da ararsanız göreceksiniz bihterin saç bandı diye..bihter'in basındaki banttan arıyorum Ankara'da bulamadım gören bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum :) diger bantlar hippi tarzı saç bantları diye geçiyor ama bihter'in ki yok :sinifsinif:

bundan mı canım
12012010031403.jpg

internette bulamadım nerede satıldığını
hiçkimsede ve hiçbir yerde de görmedim açıkçası henüz

Son düzenleme:
bundan mı canım
12012010031403.jpg

internette bulamadım nerede satıldığını
hiçkimsede ve hiçbir yerde de görmedim açıkçası henüz

evet çok bende çok beğendim ve raatlamadım hiç bir yerde ama yakında bihter bandı diye satılmaya başlar=)

Ahaha evet kesin yakında her dükkanda ve herkesin kafasında görürüz bihter bandı die,herkesin fikri kendine ama şahsen ben nefret ettim artık bihter akssuarlarından,o ne taksa her yede satılmaya başlıyor ve gerçekten çok güzel bile olsa asla kullanamıyorum ben,çünkü kızılay dağıtıomuş gibi her yerde 2 liraya satılıp her 10 kişiden 8inde görülmeye başlanan aksesuarları asla takmam,ne öle fotokopi gibi,bu durum o aksesuarın havasını çok ameleleştiriyo bence

niye bu kadar takıntı haline geldi ki bu bihter hiç anlamıyorum..dizide nasıl olarak görülürse hemen aynısından yapılmaya çalışılıyor o kadar da güzel bir taç değil ama bihter bu kadar takıntı yapılınca o taç ta göklere çıkıyor işte makyajı saç rengi vs gibi.....:dilcikar:

Bence bu bant çok komik duruyodu bihterde .) çok garip olmş bn beğenmedim açıkcası :-)

Mudo Accessories. 119 tl cnm ama aysegüle katılıyorum bihter gibi görünmek için o olmak lazım bunu almak için adnan lazım takıp dolasmak içinde gezmek lazım bunu takcak olanda burdan aramaz kuyumcusu ewe göstermeye getirir modellerim bunlar die 120 milyonu duyunca ederim içine demez benimki gibi alır dolabındaki kasaya koyar istediğim saç bandı değince bende pişi sandım ayrıca bu bant değil saç&topuz aksesuarı
ankaralı git karanfile yada ulus suluhana wardır belki orda ucuza ayy ben gitcem bu aralar bakar sana adr yazarım cnm

yaa arkadaşlar peki herangi bi hippi bandını ankarada nerden veya hangi mağzalardan bulablriz yardmcı olursanız çok sevinirimm =)

X