Kocaya nasil davranmali????

Anlamadım ben..
Evliyken eski sevgili ile görüşmek, hala kendisine bir hisler duymak iki arada kalmak mı demek oluyormuş?akannehir
Yani madem gönlünüz eski sevgilinizde eşinizi aldatmak yerine boşanıp diğeri ile evlenseniz daha kolay olmaz mı?bilmiyorumkismile

aynen cnm ben de anlamadım
suçlamak için söylemedim bazı şeyleri ama ANLAYAMIYORUMMM....
eşinden memnun olmayan bi insan eski sevgilisini özlüyorsa neden hem kendini hem onu kandırır?
2 arada kaldıgında insan bi seçim yapmaz mı ? yapamaz mı ?

Haklisiniz ama gercekten suclamak cok kolay fakat 2 arada kalmak boyle bsiy .guclubacismile

yalnız siz iki arada kalmamışsınız. eşinizle evlenerek seçiminizi yapmışsınız. ben ilişki konusunda "arada kalmak" gibi bir durumun olduğuna inanmıyorum. ya boşanır, aklınızın kaldığı insanla devam edersiniz ya da aklınızdan tümüyle çıkarır, yolunuza eşinizle devam edersiniz...

Anlamadım ben..
Evliyken eski sevgili ile görüşmek, hala kendisine bir hisler duymak iki arada kalmak mı demek oluyormuş?akannehir
Yani madem gönlünüz eski sevgilinizde eşinizi aldatmak yerine boşanıp diğeri ile evlenseniz daha kolay olmaz mı?bilmiyorumkismile

Hayir oda evli ben zaten onunla evlenmek istemiyorum sadece seviyorum onu ,zaten yavas yavas da onu unutmaya calisiyorum ,cocugum icinde kocamla birlikte olmak zorundayim.

DUYURU : eski sevgilimi unutmaya karar verdim ,ve kocama artik cok iyi davraniyorum

bence herşeyden önce eşler birbirini sevmeli birbirinin beklentilerini konuşmalı saygı göstermeli ve ona göre davranmalıdır kahvaltı filan demişşin hiç eşine sordun mu mesela sana kahvaltı hazırlamamı ister misin diye kendin mutlu olmak için eşin için fedakarlık yapmazdığın sürece ondan beklemende yanlış çünkü genelde evlilikleri kadın yönlendirir

ya arkadaşlar neden hep iğneleyici cevaplar yazmışsınız
ben kama63 ü tebrik ediyorum, hiçbirşeyi gizlemeden açık açık anlatmış.
ama evli olanlar çok iyi biliyorki ve bu yorumları yapanların %99 u nunda kocası aynıdır.
ama herkes pollayannacılık oynaacakya, onların eşinde hiç kusur yokya.
senin istediğin sevgiden çok şevkat, alaka görmek istiyorsun.
ama yazıkki erkeklerin çoğu odun gibii, nasılsa evlenmişsiniz, her canı çektiğinde olur diceksin.
bence sen doğru olanı yapıyorsun, sana sarılmayan doğrudan seks yapan biriyle heyacan olmazki

evlilikte mutluluk karşılıklıdır..burda bir arkadaşımız ben alasını yapıyorum ilginin sefkatin eksiğim yok sayılır ama adam hala aynı filan yazmış...
eşimize güleryüzlü ve içten davranmak konusunda çoğu bayanla hemfikirim..erkekler daha huzurlu ve daha mutlu oluyolar ozaman..ve sizede yansıyo bu...

ama çok şımartmak çok ilgilenmek te iyi değil..bence ayarı vermek çok önemli...
nedemiş büyüklerimiz

azı karar,çoğu zarar..

kizlar benim esim de kürt ama ben karadenizliyim, karadenizde kadinlar gayet aktiv belirleyii iken kürtlerde kadinlar cok pasiv.
mesela ben evin geliri gideri yatirimlar ve bunun gibi gelecegimizi ilgilendiren seylerde karar hakkim olsun isterim, ama kayinlarim eslerine hiiicbisey söylemezler kadin olduklari icin.
bir de neden ben kahvalti hazirliyorum, benim de isleirm bir hayatim yetisrmem gereken calismalarim var belki, neden ev, cocuk ve is calismiyorosan sosyal bazi sorunlulzklar hersey kadina yükleniyor.
kadin erkege göre bedenen daha zayif yaratilmasina ragmen neden en cok beden isi kadinlara birakilmis. bunu sormak istiyorum mesela.
esime de söylüyorum böyle ama hala yemekleri ben yapiyorum. cünkü anamizdan babamizdanöyle görmüsüz :sinifsinif: burda sobradan müslüman olmus yabancilarla evlenen arkadaslar cok sansli, adamlar bu tarz yorucu seyleri sadece kadina yüklemiyor
güler yüz icin haklisiniz
ideal olarak ev isi ve kahvalti hazirlama gibi seyleri kadin yapmali ki mutlu olsun`a katilmiyorum
ama real olarak düsünürsek bir türkle evliysen mecburen yapicaksinki mutlu olasin :umursamaz:

etik ayırımlar evlilikte geçerli değildir biz eşimle farklı uyrukluyuz ama hala gayet iyi geçiniyoruz..insan yeterki istesina.s.

karı mı? yuhhhakannehirbi insan kendini bi karı diye nitelendiriyosa zaten sizin evliliğinizin de böyle olması çok normal yani tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş sanırımohaoldumsmile

karı mı? yuhhhakannehirbi insan kendini bi karı diye nitelendiriyosa zaten sizin evliliğinizin de böyle olması çok normal yani tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş sanırımohaoldumsmile

yok canım arkadaş türk değil sanırım, azeriydi yanlış hatırlamıyorsam, o yüzden bi kültür farklılığı yaşıyodu kk da
:hulya:

ya bunun kuralı kaidesi yazılı bi kaynağı olur mu...
ıcınden nasıl gelıyorsa oyle davranıcasın tabiki...

--------------------------------------------------------------------------------

ya kızlar bişey diyimmi hiç bişey öyle uzktan göründüğü gibi değil inanın
ben eşime değil kahvaaltı çocuk gibi yatağına yatırmamış hayatta yatamam ilgi derşeniz en alaşını göşteririm hiç bir ekşiyi olmayan kadınlardanım diyebilirim << bu rada klavyem bozuk kuşura bakmayın bazı harflerden dolayı>> çocuk gibi ilgilenirim onunla heşap şormam çok konuşmam veya nebiliyim daha şayamadığım bişürü şey ayrıca yatağa girince değil yok demek o an kızgın olşam bile yok demem hatta ben atlarım üştüne ama şonuç kocaman bir "000000000 " daha nediyimki bi güler yüz bi tatlı öz bile duymam ağzından peki buna ne demeli şuçlu kim izce daha ne yapabilirim ben bu adama şöyleyin allah aşkına olmadımı olmuyo ne yaparşan yap boş offff offff
aynen benim kocada öyle hiç biz zaman eline sağlık bile demez bırakın beğenmeyi sanki mecburmuşum gibi yer kalkar. istediğin kadar ilgilen o istemezse ilgilenmez kabanın tekidir.

X