turkuaz halı ?

çok pardon ya sadı perdeli bi örnek vardı elimde onu turkuaza çevirip yapacaktım ama bulamadım akşam eklerim

canım bak bu tonlarda alya duanın annesi huzur hanem diye bir topik açmıştı (evim güzel evim bölümünde.) ben özellikle oturma grubuna bayılmıştım. sende bak fikir olur. tam istediğin tonlarda.hatta misafir odasının perdeside turkuazdı.

canım bak bu tonlarda alya duanın annesi huzur hanem diye bir topik açmıştı (evim güzel evim bölümünde.) ben özellikle oturma grubuna bayılmıştım. sende bak fikir olur. tam istediğin tonlarda.hatta misafir odasının perdeside turkuazdı.

kaçıncı sayfada ?

perde_brillant3_detay.jpg

baktım şimdi bahsettiğiniz topiğe çok güzel tam istediğim gibi nerden aldı acaba heyecanlandım şimdi ben bir mesaj atayım bari sorayım bakiim

sabah ekleyememiştim çok sade bi model ama turkuaz düşününce sarı kısmını nedense çok iç açıcı modern bişi gibi durur diye düşünüyorum sizce ?

Eklentiler

• $tulperde.jpg
    $tulperde.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 56
yok yanlış anlamışsın sarı olmayacak sarı yerine turkuaz düşün alt beyaz üst turkuaz

canım baktım kardeşimin halısına royal halı.
sayfasına gir bak görünüyo zaten turkuaz çok şık bence ama tabi zevk meselesi.

ya tam anlaşamadık seninle ben anlatamadım sanırım pardon..tül perdelerini kastetmiştim.tabiki üstüne kalın bir perde olmaz. ben kiracı olacağım için korniş kullanmak zorunda kalıyorum ve bu modelin uygulaması kornişe değil dikkat ettiysen.çare olarak turkuaz olan kısmın en üstünden şık bir iple sıktırıp oraya korniş halkası dikip öyle asıcam yani beyaz kısım pilili tamamı takılacak üste gelen turkuaz kısmın sadece iki yerinden teması olacak kornişle

ya tam anlaşamadık seninle ben anlatamadım sanırım pardon..tül perdelerini kastetmiştim.tabiki üstüne kalın bir perde olmaz. ben kiracı olacağım için korniş kullanmak zorunda kalıyorum ve bu modelin uygulaması kornişe değil dikkat ettiysen.çare olarak turkuaz olan kısmın en üstünden şık bir iple sıktırıp oraya korniş halkası dikip öyle asıcam yani beyaz kısım pilili tamamı takılacak üste gelen turkuaz kısmın sadece iki yerinden teması olacak kornişle

tamam o zaman..

X