turkuaz halı ?

narsisus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2010
547
0
oturma odası için turkuaz rengi halı var mı önerebilceğiniz ? çok zor bulunabilcek bir halı halı rengi :S

Evlenmeden önce bende oturma odasını turkuaz düşünmüştüm baya araştırdım dediğin gbi çok zor bulunan bi renk özellikle halıda pek bulunmuyor merinosta bulmuştum ben güzel sade turkuaz krem bi halı merinosun sitesinde vardır belki...Ama oturma odası rengini son anda değiştirdiğim için almadım kaydirigubbakcemile3

Eğer fiyatı önemli değil dersen,ben STEP halıda gördüm.Nefisti.Ama pahalılar...

benim takımlarım turkuaz dı,içinde turkuaz rengi olan çok aramıştık annemle
içime en sineni gümüşsuyundandı
çok hoştu,resim baktım ama,anlaşılmaz maalesef,halı çok az görünmüş
bunun dışında istikbal de görmüştüm bir de

attachment.php

resimden anlaşılmıyor pek ,tamamı kutu kutu,içinde böyle desenler var

Eklentiler

• $hali.jpg
    $hali.jpg
    4,3 KB · Görüntüleme: 494
hepinize çok teşekkür ederim royalın büyük daireli modelini beğendim büyük ihtimalle bulursam onu alırım

bende oturma odamı turkuaz köşe koltuk düşünüyorum beyaz ve kahve kırlentleri olan.
inşallah bulursun turkuaz halı. bende turkuaz koltuk:)

bende oturma odamı turkuaz köşe koltuk düşünüyorum beyaz ve kahve kırlentleri olan.
inşallah bulursun turkuaz halı. bende turkuaz koltuk:)

bende salonumu yada oturma odamı turkuaz ve kahve tonlarında dekore etmeyi düşünüyorum.koltuk halı tül perde nasıl bir kombinasyon yapabilirim.hepsini ayrı yerlerden mi alırım bilemiyorum.:kahve:

oturma grubum beyaz ve turkuaz benim sarı yerine turkuaz tül diktirmeyi düşünüyorum belki sana da fikir olur

oturma grubum beyaz ve turkuaz benim sarı yerine turkuaz tül diktirmeyi düşünüyorum belki sana da fikir olur

ben şöyle düşündüm olurmu acaba: sütlü kahve süet koltuk,yastıkları turkuaz-krem-kahve,tül turkuaz,perde turkuaz -kahve,halı kahve krem gibi...

X