Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 aylık oğlum 5 günden önce kaka yapmıyor, sizinkiler nasıl?

1. Konu Sahibi : eliff1980 #1
    Giriş tarihi
    Oct 2009

4 aylık oğlum 5 günden önce kaka yapmıyor, sizinkiler nasıl?

Arkadaşlar oğlum 4 aylık sadece anne sütü alıyor ve en erken beş günde bir kaka yapıyor sizce normal mi sizinkiler nasıl?

2. Konu Sahibi : eliff1980 #2
    bizimde olmustu normalmis.6 gun bıle bekledıktı bı keresınde.bı ıkı sefer fııtıl vedım ama doktora sormadan verme derım.ama bebegın rahatsız olursa cok o zaman termometreyı batır zeytınyagına anusu uyar bıraz yaparsa yapar yapmazsa zorlama derım.

3. Konu Sahibi : eliff1980 #3
    Alıntı eliff1980 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar oğlum 4 aylık sadece anne sütü alıyor ve en erken beş günde bir kaka yapıyor sizce normal mi sizinkiler nasıl?
    merhaba bunun iki nedeni olabilir ya normaldir ya da yeterince beslenemiyordur bence bi kac hafta kilo takibi yapmalısınız

4. Konu Sahibi : eliff1980 #4
    evet balkısın dedıgı gıbıde olabılır.bu arada ben anne sutu + aptamil kullanıyorum.

5. Konu Sahibi : eliff1980 #5
    benim kızımda 5-6 güne bir yapıyor.ama kıvamı normal o yüzden problem etmiyorum.kabızlığımız yok yani...ayrıca yapınca da 5-6 günlük yapıyor .kakasını yaparken ikinci bir bez koyuyorum.

6. Konu Sahibi : eliff1980 #6
    Giriş tarihi
    Oct 2009
    benimki de öyle yapıyor akışkan; ama çok ıkınıp sıkıyor kendini, dün öyleydi mesela ,çok da huysuzdu.

7. Konu Sahibi : eliff1980 #7
    Alıntı eliff1980 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benimki de öyle yapıyor akışkan; ama çok ıkınıp sıkıyor kendini, dün öyleydi mesela ,çok da huysuzdu.
    evet canım sıkıntısı oluyor tabi ıkınıyor,huysuzlanıyor,gazı çok oluyor...ama merak etme benim küçük oğlumda öyleydi.ek gıdalara geçince düzeliyor.

8. Konu Sahibi : eliff1980 #8
    kabızlığı olmadıkça doktorlr normal diyorlar tabi anne sütü alıyorsa...

9. Konu Sahibi : eliff1980 #9
    bizim kiz da oyle. malesef bebekliginden beri duzelmedi. macun kivaminda yapiyor. bu kabizlik midir? eskiden bayagi siviydi. simdi daha kati.
    sizinkilerin kivami nasil? 5 gunde yapan ve sadece anne sutu ile besleyen annelere soruyoprum.

10. Konu Sahibi : eliff1980 #10
    benim oğlumda öle 4 aylıkken başladı bu sorun ama şimdi beş buçuk aylık olduk hala aynı. geçenlerde tam 6 gün bekledik 7.gün yaptı. doktora gitmiştik.sıcak suya oturtabilirsin tabi öle kaynar deil içine oturabileceği kadar ve anüsü uyar. bize doktor kayısı incir kara erik 5 dak kaynat posasını yedir dedi. ama senin bebeğin daha küçük annesi. bence bunları sen ye düzeliyolar. bol bol kayısı suyu iç. en azından 2 günde bir yapması lazımmış.veeeeee eğer bebeğiniz poposundan gaz çıkarabliyosa kabız deildir. bağırsakları çalışıyoki gaz yapıyo. sadece annenin biraz daha fazla su ve bütün yeşil olan sebze meyveleri fazla tüketmesi gerekiyo. gaz yapabilir ama portakal yemesi ii geliyo. ben kendi yediklerime çeki düzen verdim. daha sık beslemeye başladım. şükür 3 güne düştü. biraz uzun oldu ama doktordan yeni geldik onun sölediklerinden bahsetmek istedim.

Sayfa: 1/2 12 SonSon