Rüya Yorumları Rüyasında beyaz gelinlik gören var mı?

P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pippi_langstrumpf
Annem beni rüyasında beyaz gelinlik içerisinde görmüş. Acaba evleneceğim anlamına mı geliyor? Yorumlarınızı bekliyorum

rüyada gelinlik giyen kız evlenicek demektir.ama bunun bir başkasının görmesi de aynı yoruma gelir mi bilmiyorum açıkçasıbilmiyorumkismile

annen sana evliliği çıtlatmak için de bu yola başvurmuş olabilir.hihoyyytaman dikkat!aklinialirimsmile

valla insan genelde ya çok istediği düşündüğü bir şeyi görür rüyasında, ya da çok korktuğu.
anneniz içten içe evlenmenizi istiyor sanırım.
ben de kendimi 2-3 yıldır gelinlikle gördüğüm zamanlar oldu ama uzuun bi zamandır bekarım :p

valla insan genelde ya çok istediği düşündüğü bir şeyi görür rüyasında, ya da çok korktuğu.
anneniz içten içe evlenmenizi istiyor sanırım.
ben de kendimi 2-3 yıldır gelinlikle gördüğüm zamanlar oldu ama uzuun bi zamandır bekarım :p

boshayallersmile bende evlencem die sevinyodum :roflol:
İnşşşş rüyası çıkar... Annem benm Kpss puanımıda rüyasında görmüştü ve tam tamına çıkmıştı kaydirigubbakcemile3

boshayallersmile bende evlencem die sevinyodum :roflol:
İnşşşş rüyası çıkar... Annem benm Kpss puanımıda rüyasında görmüştü ve tam tamına çıkmıştı kaydirigubbakcemile3

Benim annem de öyledir, ne görse, ne hissetse tutar. Bazen insan olup olmadığından şüphe ederdim çocukken :roflol:

O zaman şimdiden hayırlı olsun bayanssulusmile

Canim beyaz gelinlik bekar kiz icin evlenmeye isarettir derler.
Üstelik gercekten tam beyaz ve temizse hayirli olacagininda bir isaretidir.
Hadi bakalim:)
Var mi biri?

yaw ben evlendım sureklı ruyamda evlenıo goruyordum kendımı aylarca :)

oooo ben cook gorurum neredeyse hafta da bır evlenıyorum ruyamda:)

Su ana kadar hic ruyamda gormedim valla kendimi evlenirken.

Canim beyaz gelinlik bekar kiz icin evlenmeye isarettir derler.
Üstelik gercekten tam beyaz ve temizse hayirli olacagininda bir isaretidir.
Hadi bakalim:)
Var mi biri?

Aslında tam olarak yok. Ama bi arkadaşım var. Çok sık konuşuruz. Beni sevdiği belli. Çok iyi biri. Bu yaşıma kadar bulamadım şöyle içimin sineceği birisini..Bundan sonrada birisini tanıyıp güvenmek te zor uğraşaamam herhalde..O yüzden bu arkadaşmla bi süre çıkmayı düşünüyorum opuyorumnanaktan Böylece olurmu olmaz mı anlıycam....sempatiksalakcinni

her rüya yorumlanmaz

çok düşündüğünüzden olmuş olabilir

Ben eşimle çıkarken beyaz gelinlikle görmüştüm kendimi,
ve sonunda evlendik tabi zemuszemus

Ama bu rüyayı başka biri görünce nasıl yorumlanır bilemicem ben de bayanssulusmile

yaw ben evlendım sureklı ruyamda evlenıo goruyordum kendımı aylarca :)

Allah iyiliğini versin arkadaşım kaydirigubbakcemile3

korkutmak gibi olmasında beyaz gelinlik ölüme işaret die biliorum.bi tanıdığı gelinlikli görmüştüm anlamına bakmıştım kız 1hafta sonra öldü ama hayırlara vesile olsun cnm

kendimi gelinlik içinde gördüm ama gelinlik şu önü mini etek, arkası uzun olanlardandı :KK1:
bir de düğün salonunda bir tane bile erkek yoktu, aksine onlarca gelin vardı :KK1:
ne hikmetse :KK9::123::123:

Rüyada gelinlik görmek, evlilik gibi hayatın çok önemli ve hayırlı bir şekilde değişeceğine delalettir.

bende 15 16 yaşlarımda beyaz gelinlik giyinmiş bi şekilde gerdek gecesine girecekken görmüştüm kendimi eşimin bütün vucudunu görmüştüm ama yüzünü göremiyordum teyzeme sormuştum o da bana evleneceğin kişiyi görmüşsün demişti aradan 5 6 yıl geçtikten sonra rüyamda gördüğüm odanın aynısı olan odada aynı şekilde rüyamı gördüm ve rüyamda gördüğüm vucudun aynısı karşımdaydı çok şaşırmıştım.
ne hikmetse gördüğüm rüyaların hepsi ya anlam bakımıyla yada birebir çıkar.

bende sık sık kendimi temiz gelinlik giymiş şeklinde görürüm :KK70:D: ama bekarım halen.. :KK70: birde ben kendimi çok sık hamile görüyorum.gebe kalıyorum rüyamda. yada çocuğumu görüyorum :KK70::KK70:

kızlar rüyamı yorumlayabilir misiniz

dün rüyamda gelinlik giydiğimi gördüm.Düğünüme birkaç saat kalmış ama ne saçım yapılmış ne makyajım. Aynaya bakıyorum çok kötü görünüyorum.
Gelinliğim istediğim bir model değil ve gelinlikte bir leke vardı.

vala ben geçen sene 3 yıllık ilişkimin son demlerinde istihare yapmıştım
kendimi beyaz gelinlik içinde görmüştüm,
snra bir arkadaşıma daha yaptırdım benim için
o da teyzemi gelinlikler içinde görmüş.
gelin görün ki evlenmeyi beklerken biz ayrıldık
ve şu an teyzemin kaynı ile nişanlıyım:s

X