ANKARA'da hsg(rahim filmi) çektiren arkadaşlar lütfen yardım edin:((ACİL...

sweetgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
93
1
35
ya kızlar bn 2,5senedir bebek için uğraşıorum.3senelik ewliyim.en az 5-6dr gittim.hiçbişey yok ne bu acelen yaşın kaç daha diyip yolladılar.eşimim spermiyogramıda gayet iyi çıktı.adetlerim düzenli yumurtalarım gelişio.buaradada denemediğim bişey kalmadı.bal+tarçın+çörekotu,incir kürü,soğan kürü,detoks,bel çektirme,eşime keçiboynuzu pekmezi vsvs..artık okadar bıktımki drdan bile nefret ettim en son ekim ayında özel dra gitmeye karar verdim eşimle.EMİNE SERNUR YORULMAZ belki duyanınız vardır.çok tatlı, anlayışlı insanı soğutmayan,kibar bi dr başta davranışlarından çok memnun kaldım.1sene öncesinden yaptırdığım hormon sonuçlarımıda götürdüm.herşey normal dedi tabi ona gittiğimde sigortamız yoktu oda dediki biz en basitinden başlayalım sizi zorlamayalım maddi olarak biz tamm dedikönce muayene etti rahim,yumurtalık hepsi iyi dedi.4ay boyunca günde 3kez klomen ve adetin 21.günü içinde duphaston verdi.kullandım 2.nci ay kontrole çağırdı bi ay kendi haline bıraktı.baktı adetin 13.günüydü 23mmlik bi yumurtam oluşmuş çok iyi bugün yarın çatlar dedi.2ay daha kullan ondan sonra diğer aşamaya geçicez dedi.yani rahim filmi ve tekrar eşimim sperm testi geçenkini 1sene önce çektirmişti.2ay daha kullandım işte bu ay sondu ve 18şubatta hastalandım.buaradada sigortamızı başlattık.bn hastalanınca tel açtm hocam bn rahim filmini çektirip size sonucuyla gelsem eşiminde testini yaptırıp sonucunu getirsek olurmu dedim.ii olur dedi.şimdi bn sigortalıyım ve yana yana hastane arıyorum ücret ödemeden çektirmek için etlik zübeyde hanımı buldum şuan adetim ama bana gün verirlerse diepazartesi gidicem ordan bi drla görüşüp ona durumumu anlatıp rahim filmi çektircem dicem ama orayla ilgili hiç bi bilgim yok.şimdi bn gitsem önce kayıt yaptırıp muayeneye girip durumumu söyleyip rahim filminemi yönlerdirmesini söylücem yoksa ultrasonografiye gidip direk gün alabiliyormuyuz?bide kaç gün atarlar ozaman 5.günüm yani son günüm en fazla çarşambaya atmaları lazım yani adet bittikten 2gün sonra çünkü eşim şehir dışında ve bu hafta gelicek geç çekilirsem kanamam olur zaten 2gün ilişki yok adam bide geri gidebilir şehirdışına ozamanda birlikte olamazsak buayda boşuna geçmiş olucak oda zaten garibim 1aya yakın görmedi bni özlemişteeopuyorumnanaktannapıcam bilmiyorumm neolur bi akıl verin özellikle etlikte çektiren varsa neolur yardım etsin kaçıncı gün çekiolar?kaç gün gün veriolar?önce nereye gitmek gerek poliklinik drumu yönlendirio oraya?bişey söyleyin neolur:Saruboceq:pazartesi gidicem yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlarboshayallersmileher namaz kılışımda tüm müslüman kardeşlerime dua ediorum bu kadar üstüne düşmek ii değil.Rabbim hakkımızda evlat sahibi olmak hayırlıysa tez zamanda nasip et.değilsede hakkımızda hayırlısını nasip et.hiç kiseyide evlat hasretiyle yakma Ya Rabbim!cümlemize hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIM!!!!..AMİN....:Saruboceq:

canım ya keşke yardımcı olabilsem ama maleseff etlik zübeyde de ücretsizmi çekiyorlar rahim filmini

canım ya keşke yardımcı olabilsem ama maleseff etlik zübeyde de ücretsizmi çekiyorlar rahim filmini

canm işte bnde bilmiyorum ki:sm_confused: bilgi almak istiyorum.arkadaşlar lütfen yardım edin.yarın gidicem bakalım nedir ne değildir öğrenicez ama bilgim olursa enazından ona göre giderimboshayallersmile

canm işte bnde bilmiyorum ki:sm_confused: bilgi almak istiyorum.arkadaşlar lütfen yardım edin.yarın gidicem bakalım nedir ne değildir öğrenicez ama bilgim olursa enazından ona göre giderimboshayallersmile

canım bende şimdi komşuyla konuştuumm ücretsiz diyorr bi git bakalım hade hayırlısı

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

canım çektirdin mi filmii

ilgin için saol canm ewet şubatın 25inde çektirdim.iyi geçti çok ağrım,kanamam falan olmadı yani okadarcık acıyada dişimi sıktım adet sancısı çeken onuda çekebilir.keşke okadar acıya sonucumda ii çıksaydı canm çok sıkkın film sonucunu ertesi gün aldım.bide kontrol vardı ilaç karın boşluğuna yayılmışmı?diye ilaç yayılma yapmamış bide filmi 2tane çekmişlerdi.birincisinde iki tarafda kapalı gözüküyor.ikincisinde de sanırım tüplerden geçmiş ama yine çok net değil bide karın boşluğunda yayılma yapmadığı için yani tıkanıklık var.hastanedeki dr laparoskopi olmamı önerdi.ben önce kendi drumla görüşüp ona göre karar vericem dedim.ogün okadar çok moralim bozulduki yıkıldım resmenakannehir biyandanda kendimi teselli ediyorum enazından bebiş olmamasının sebebi çıktı diye ama insan yinede bianda böyle duyunca herşey bitmiş gibi geliyor.neyse o üzüntüyle akşam 7buçuğa kendi druma randevu aldım eşimle gittik.tabi oda bni teselli etmeye çalışıyor.drumda tıkanıklık olduğunu söyledi oda laparoskopi olmamı önerdi.laparoskopinin çok zor olmadığından falan bahsetti.çok ciddi bi tıkanıklık olmayabilir ama bn kesin açılır diyemem dedi.sen bi ameliyat ol ondan sonra tekrar görüşelim ona göre bi yol izleyelim dedi.sonra bn pazartesi tekrar hastaneye gittim.laparoskopi olmak istediğimi söyledim.tabi o drda farklıydı.hergün değişio sanırım nöbetleri.oda gerekli tahlilleri söyledi.hem eski sonuçlar hemde yeniden yapılacak tahlil sonuçlarına göre heyete göndericeğini eğer onlar uygun görürse ameliyat olucağımı söyledi.neyse eşim hemen tekrar sperm verdi bide adetin 21.nci günü sanırım kan vericem progesteron ve d24mü öyle bişey için bu cuma tekrar hastaneye gidip bunları yaptırıcam bakalım daha başka neler çıkıcak anlıcan bnden haberler böyle kaç gündür bunlarla uğraşıyorum moralim çok bozuk, kafam çok karışık, ne yapıcağımı bilemiyorum.boshayallersmileartık sadece hayırlısı diyorum bakalım.aranızda laparoskopi olan yada bnmle aynı durumda olan varsa lütfen yardım etsin:Saruboceq:

ilgin için saol canm ewet şubatın 25inde çektirdim.iyi geçti çok ağrım,kanamam falan olmadı yani okadarcık acıyada dişimi sıktım adet sancısı çeken onuda çekebilir.keşke okadar acıya sonucumda ii çıksaydı canm çok sıkkın film sonucunu ertesi gün aldım.bide kontrol vardı ilaç karın boşluğuna yayılmışmı?diye ilaç yayılma yapmamış bide filmi 2tane çekmişlerdi.birincisinde iki tarafda kapalı gözüküyor.ikincisinde de sanırım tüplerden geçmiş ama yine çok net değil bide karın boşluğunda yayılma yapmadığı için yani tıkanıklık var.hastanedeki dr laparoskopi olmamı önerdi.ben önce kendi drumla görüşüp ona göre karar vericem dedim.ogün okadar çok moralim bozulduki yıkıldım resmenakannehir biyandanda kendimi teselli ediyorum enazından bebiş olmamasının sebebi çıktı diye ama insan yinede bianda böyle duyunca herşey bitmiş gibi geliyor.neyse o üzüntüyle akşam 7buçuğa kendi druma randevu aldım eşimle gittik.tabi oda bni teselli etmeye çalışıyor.drumda tıkanıklık olduğunu söyledi oda laparoskopi olmamı önerdi.laparoskopinin çok zor olmadığından falan bahsetti.çok ciddi bi tıkanıklık olmayabilir ama bn kesin açılır diyemem dedi.sen bi ameliyat ol ondan sonra tekrar görüşelim ona göre bi yol izleyelim dedi.sonra bn pazartesi tekrar hastaneye gittim.laparoskopi olmak istediğimi söyledim.tabi o drda farklıydı.hergün değişio sanırım nöbetleri.oda gerekli tahlilleri söyledi.hem eski sonuçlar hemde yeniden yapılacak tahlil sonuçlarına göre heyete göndericeğini eğer onlar uygun görürse ameliyat olucağımı söyledi.neyse eşim hemen tekrar sperm verdi bide adetin 21.nci günü sanırım kan vericem progesteron ve d24mü öyle bişey için bu cuma tekrar hastaneye gidip bunları yaptırıcam bakalım daha başka neler çıkıcak anlıcan bnden haberler böyle kaç gündür bunlarla uğraşıyorum moralim çok bozuk, kafam çok karışık, ne yapıcağımı bilemiyorum.boshayallersmileartık sadece hayırlısı diyorum bakalım.aranızda laparoskopi olan yada bnmle aynı durumda olan varsa lütfen yardım etsin:Saruboceq:

canım ya çook üzüldümm
inşallahhhhh ameliyata falan gerek kalmadan mucize olur da gelir bebişinn
zübeyde de mi çektirdinn
hayırlısı canımmm yaaa inşallahh hormonlarda bi sorun çıkmazzzzz
üzülme canımmhayırlısıyla bunları dsa atlatırsın inşallahhhhhh

canım ya çook üzüldümm
inşallahhhhh ameliyata falan gerek kalmadan mucize olur da gelir bebişinn
zübeyde de mi çektirdinn
hayırlısı canımmm yaaa inşallahh hormonlarda bi sorun çıkmazzzzz
üzülme canımmhayırlısıyla bunları dsa atlatırsın inşallahhhhhh

inşallah canm hayırlısı olsun diyorum artık.bizim elimizden bişey gelmez rabbim ol derse olur eğer anne olmak hakkımızda hayırlısıysa tez zamanda nasip etsin rabbim.bide canm kafama şu takılıo rahim filmi çekildikten sonra 1hafta birliktelik yasak iide ozamanda yumurtlama tarihi geçiyor nasıl tutturacaksın o var bide eğer o ay hamile kalırsan radyasyondan dolayı çocuk ya düşüyomuş yada sakat oluomuş burda bi konuda okudum.şimdi cuma gidicem eğer hemen ameliyat derlerse sanırım ozamanda 1ay korunman gerekiyormuş düzelmen için eğer bn bu ay hamiş kaldıysam bide ameliyat derlerse neolcak ozaman adetim daha geçmediği için anlayamamda neolcak bnde bilmiyorum valla:sm_confused:kafam çok karışık çokkk..:1no2:

inşallah canm hayırlısı olsun diyorum artık.bizim elimizden bişey gelmez rabbim ol derse olur eğer anne olmak hakkımızda hayırlısıysa tez zamanda nasip etsin rabbim.bide canm kafama şu takılıo rahim filmi çekildikten sonra 1hafta birliktelik yasak iide ozamanda yumurtlama tarihi geçiyor nasıl tutturacaksın o var bide eğer o ay hamile kalırsan radyasyondan dolayı çocuk ya düşüyomuş yada sakat oluomuş burda bi konuda okudum.şimdi cuma gidicem eğer hemen ameliyat derlerse sanırım ozamanda 1ay korunman gerekiyormuş düzelmen için eğer bn bu ay hamiş kaldıysam bide ameliyat derlerse neolcak ozaman adetim daha geçmediği için anlayamamda neolcak bnde bilmiyorum valla:sm_confused:kafam çok karışık çokkk..:1no2:

öyle canım Rabbim ol derse olur elimizden bişiy gelmiyo tevekkülden başka.
doğru hakketende yumurtlama geçiyoooo
aaaa ben bilmiyordummm düşme olayını falann Rabbim esirgesinn
canımm hade hayırlısı inşallahhhhhh
haberdarr ett

öncelikle geçmiş olsun umarım sadece laparoskopi yeterli olur tüplerin açılmasına bu arada bende etlik zübeyde hanımda çektirdim laparoskopi inan hiç acı hissetmiyorsun rahim filmi canını yakmadıysa eğer bu hiç yakmıyor emin ol.Allah yardımcın olsun

öncelikle geçmiş olsun umarım sadece laparoskopi yeterli olur tüplerin açılmasına bu arada bende etlik zübeyde hanımda çektirdim laparoskopi inan hiç acı hissetmiyorsun rahim filmi canını yakmadıysa eğer bu hiç yakmıyor emin ol.Allah yardımcın olsun

senin nasıl çıktı canımm
ücretsiz çektirdinn dimiiiii

QUOTE=sensizhayat;12019303]öncelikle geçmiş olsun umarım sadece laparoskopi yeterli olur tüplerin açılmasına bu arada bende etlik zübeyde hanımda çektirdim laparoskopi inan hiç acı hissetmiyorsun rahim filmi canını yakmadıysa eğer bu hiç yakmıyor emin ol.Allah yardımcın olsun[/QUOTE]

öyle canım Rabbim ol derse olur elimizden bişiy gelmiyo tevekkülden başka.
doğru hakketende yumurtlama geçiyoooo
aaaa ben bilmiyordummm düşme olayını falann Rabbim esirgesinn
canımm hade hayırlısı inşallahhhhhh
haberdarr ett

kızlar ya hepinize çook teşekkür ederim çok desteksiniz inanın 1dkınızı ayırıp bana cevap yazıyosunuzya yemin ederim okadar mutlu ve motive oluyorumki anlatamam inşallah rabbimde sizin dualarınızı kabul eder,gönlünüzden geçeni hakkınızda hayırlıysa tez zamanda nasip eder.zaten her namaz kılışımda tüm müslüman kardeşlerime dua ediyorum ve halime şükrediyorum.ALLAHIM benden daha muhtaç ve daha kötü durumda olanları benden önce gör :Saruboceq:diye dua ediyorum.zaten duanında en faziletlisi budur bence. kendinden başkasına dua edebilmek...buarada size gelişmelerden bahsedeyim kızlar hem bu sayede neler yaşadığım pek çok arkadaşada tecrübe olur inşallah.bugün hastaneye gittim progesteron için kan verdim 1buçukta sonuç aldım.bide eşimin sperm sonucu vardı onuda aldım bugün hastane biraz sakindi drla bol bol sohbet ettim kafama takılanları sordum neyse sonucum şu progesteron 0.458 yani buay yumurtlamam olmamış eşimin sonuçları gayet iyi.bu sonuca göre beni heyete göndericekti.önce rahim filmimi aldı ve sanırım bi uzman drla görüşmeye gitti 5dk sonra geldi.dediki ewet tüplerinde tıkanıklık var ama rahim filmi çekilirken ilaçda yetersiz gelmiş olabilir çünkü 2.nci filmde tüplerden geçiş azda olsa gözüküyor buyüzden sana bikez daha rahim filmi çekicezeğer ondada çılmazsa ona göre ameliyat için gerekli tetkikleri yapıcaz dedi.zaten bn anlamıştım ve sonucum çıkmadan önce dra sormuştumda ameliyata karar vermeden bikez daha rahim filmi çekinsem ozaman da açılmazsa ameliyat olsam olmazmı demiştim o bidaha çektirmeyiz heyet sanırım ameliyatı onaylar demişti ama yine bnm dediğim çıktı.kadın doğum dru olacak kadınım bendebayanssulusmileinsan yaşadığı tecrübelerden okadar profosyönel oluyoki bn bile kendime şaşıyorum ne çok şey biliyorum diyeCADIARZUyani tekrar adetin 8nci günü için randevu alıcam ve filmi çektiricem dr sordu çok ağrın olur korkuyormusun dedi bende hayır korkmuyorum bundan korkarsam eğer çocuk doğurmaya hiç cesaret etmemem lazım doğumda naparım ozaman beterin beteri var dişimi sıkarım atlatırım dedim.drda güldü kaydirigubbakcemile3valla tebrik ediyorum nekadar doğru düşünüyorsun dedi.yani anlıcanız kızlar bnm iş biraz karıştı gibi biraz yoluna giriyor gibi.şimdide tüpler açılcak heralde tekrar klomen kullanmayıncada yumurtlama olmucak gibi.bi tarafı düzeltmeye çalışıyoruz bi taraf fos çıkıyor.neyse ya bn bunlarıda atlatırım güçlü kadınım allahım beterinden saklasın sonsuz şükürler olsun halime inanın o hastaneye gidip sizden okadar kötü durumda olanları görünce ben sapasağlamım ELHAMDÜLİLLAH diyosunuz.amaaann buda gelir geçer napalım rabbimde bizi böyle sınıyor demekki diyorum bn kullarım sabrediyormu yoksa isyanmı ediyorlar(tövbe haşa) diye bizi sınava tabi tutuyor.ama sabredelim kızlar eğer hayırlıysa ALLAHIM er yada geç hayırlısıyla verir bu bebişleri:emir_bebek:sonra halimize bakıp bakıp güleriz anlatacak bi tecrübemiz ve anımız olur hepimizin inşallah tez zamanda burda birbirimize hamiş:CüvCüv:haberlerimizi veririz.

saol ALLAH cümlemizin yardımcısı olsun arkadaşım. sen nasılsın canım senin ne problemin vardı ve tüplerin açıldımı.bakalım belki bana ihtiyaç kalmıcak eğer bu seferki rahim filminde açılırsa.açılmazsa mecbur dişimizi sıkıp olucaz ya zaten ameliyattan falan korkmuyorum bn.rahim filminide çok abartıyorlardı hiç umduğum gibi çıkmadı bide bnm tüpler tıkalı daha çok zorladılar ve baskı uyguladılar.dişini sıkamıcak kadar değil filmi çektirmeden 2saat önce alınan bi ağrı kesici(özellikle bn apranax içtim majezik de olabilir)herşeyi kolaylaştırıyor.bence hiç kimse korkmasın bundan korkan doğumu hiç yapamaz kendini sıkmayıp ağrı kesiceyide içince çokrahat geçiyor ve çabuk bitiyor.hiç ağrımıyor demiyorum ama dişini sıkamıcak kadar da değil tabi bu bnm fikrim

Son düzenleme:
QUOTE=sensizhayat;12019303]öncelikle geçmiş olsun umarım sadece laparoskopi yeterli olur tüplerin açılmasına bu arada bende etlik zübeyde hanımda çektirdim laparoskopi inan hiç acı hissetmiyorsun rahim filmi canını yakmadıysa eğer bu hiç yakmıyor emin ol.Allah yardımcın olsun

kızlar ya hepinize çook teşekkür ederim çok desteksiniz inanın 1dkınızı ayırıp bana cevap yazıyosunuzya yemin ederim okadar mutlu ve motive oluyorumki anlatamam inşallah rabbimde sizin dualarınızı kabul eder,gönlünüzden geçeni hakkınızda hayırlıysa tez zamanda nasip eder.zaten her namaz kılışımda tüm müslüman kardeşlerime dua ediyorum ve halime şükrediyorum.ALLAHIM benden daha muhtaç ve daha kötü durumda olanları benden önce gör :Saruboceq:diye dua ediyorum.zaten duanında en faziletlisi budur bence. kendinden başkasına dua edebilmek...buarada size gelişmelerden bahsedeyim kızlar hem bu sayede neler yaşadığım pek çok arkadaşada tecrübe olur inşallah.bugün hastaneye gittim progesteron için kan verdim 1buçukta sonuç aldım.bide eşimin sperm sonucu vardı onuda aldım bugün hastane biraz sakindi drla bol bol sohbet ettim kafama takılanları sordum neyse sonucum şu progesteron 0.458 yani buay yumurtlamam olmamış eşimin sonuçları gayet iyi.bu sonuca göre beni heyete göndericekti.önce rahim filmimi aldı ve sanırım bi uzman drla görüşmeye gitti 5dk sonra geldi.dediki ewet tüplerinde tıkanıklık var ama rahim filmi çekilirken ilaçda yetersiz gelmiş olabilir çünkü 2.nci filmde tüplerden geçiş azda olsa gözüküyor buyüzden sana bikez daha rahim filmi çekicezeğer ondada çılmazsa ona göre ameliyat için gerekli tetkikleri yapıcaz dedi.zaten bn anlamıştım ve sonucum çıkmadan önce dra sormuştumda ameliyata karar vermeden bikez daha rahim filmi çekinsem ozaman da açılmazsa ameliyat olsam olmazmı demiştim o bidaha çektirmeyiz heyet sanırım ameliyatı onaylar demişti ama yine bnm dediğim çıktı.kadın doğum dru olacak kadınım bendebayanssulusmileinsan yaşadığı tecrübelerden okadar profosyönel oluyoki bn bile kendime şaşıyorum ne çok şey biliyorum diyeCADIARZUyani tekrar adetin 8nci günü için randevu alıcam ve filmi çektiricem dr sordu çok ağrın olur korkuyormusun dedi bende hayır korkmuyorum bundan korkarsam eğer çocuk doğurmaya hiç cesaret etmemem lazım doğumda naparım ozaman beterin beteri var dişimi sıkarım atlatırım dedim.drda güldü kaydirigubbakcemile3valla tebrik ediyorum nekadar doğru düşünüyorsun dedi.yani anlıcanız kızlar bnm iş biraz karıştı gibi biraz yoluna giriyor gibi.şimdide tüpler açılcak heralde tekrar klomen kullanmayıncada yumurtlama olmucak gibi.bi tarafı düzeltmeye çalışıyoruz bi taraf fos çıkıyor.neyse ya bn bunlarıda atlatırım güçlü kadınım allahım beterinden saklasın sonsuz şükürler olsun halime inanın o hastaneye gidip sizden okadar kötü durumda olanları görünce ben sapasağlamım ELHAMDÜLİLLAH diyosunuz.amaaann buda gelir geçer napalım rabbimde bizi böyle sınıyor demekki diyorum bn kullarım sabrediyormu yoksa isyanmı ediyorlar(tövbe haşa) diye bizi sınava tabi tutuyor.ama sabredelim kızlar eğer hayırlıysa ALLAHIM er yada geç hayırlısıyla verir bu bebişleri:emir_bebek:sonra halimize bakıp bakıp güleriz anlatacak bi tecrübemiz ve anımız olur hepimizin inşallah tez zamanda burda birbirimize hamiş:CüvCüv:haberlerimizi veririz.[/QUOTE]

canımmmm inşallahhh bu sefer çekimde tıkanıklık görünmez de açılır inşallahhh
öyle canım hayırlısı bakalımm Rabbim de bizi böle sınıyo atylatacazz inşallahh
sonumuz aydınlık olacakk
kıss bende gidecem önümüzdeki ayy karşılaşırız belkii
canımm bu rahim filminde sperm testi falann toplam ne kadarr para harcadınızzzzz
Allah yardımcımız olsun canımmmm

saol ALLAH cümlemizin yardımcısı olsun arkadaşım. sen nasılsın canım senin ne problemin vardı ve tüplerin açıldımı.bakalım belki bana ihtiyaç kalmıcak eğer bu seferki rahim filminde açılırsa.açılmazsa mecbur dişimizi sıkıp olucaz ya zaten ameliyattan falan korkmuyorum bn.rahim filminide çok abartıyorlardı hiç umduğum gibi çıkmadı bide bnm tüpler tıkalı daha çok zorladılar ve baskı uyguladılar.dişini sıkamıcak kadar değil filmi çektirmeden 2saat önce alınan bi ağrı kesici(özellikle bn apranax içtim majezik de olabilir)herşeyi kolaylaştırıyor.bence hiç kimse korkmasın bundan korkan doğumu hiç yapamaz kendini sıkmayıp ağrı kesiceyide içince çokrahat geçiyor ve çabuk bitiyor.hiç ağrımıyor demiyorum ama dişini sıkamıcak kadar da değil tabi bu bnm fikrim
hadi hayırlısı bakalım canım ama ben çook korkuyorumm

inşallah canm bu kez açılırdı tez zamanda kavuşurum bnde yavruma inş.canm buarada bn bu ayın 28i ile 31i arasında gidicem sanırım.seninde ozamana denk gelirse haberleşir görüşürüz inşallaholumunekankayizsmilesorunuda yanıtlayayım hemen benm eşimin ssksı olduğu için hiç bi ücret ödemedim.ne filme nede sperm testine.eğer seninde ssk varsa sorun olmaz.bide rahim filminden korkmana hiç gerek yok canım inan bana sadece film sırasında kendini kasma farklı şeyler düşün.filmden 2saat önce güçlü bi ağrı kesici iç.bide 1-2gün önce antibiyotiğe başla sonra hiç korkma bak şöyle düşünfilm çekilirken ben öyle düşündüm bn bunu atlatıcam doğum kadar kötü olamaz ucunda ölüm yokya 5dkda biticek ve acımıcak.bunları düşünürken kendimide rahat bıraktım.1-2dkda bitti.ağrı oluyor tabi ama inan bana dayanılmıcak kadar değil.aynı adet sancısı gibi birazda karnında basınç hissediyorsun ama zaten hemen geçiyor korkma ok.inş ikimizde aynı gün giderizde birbirimizi motive ederiz.haberleşelim senin adet nezaman çünkü bn 8.ci günü gittim adet bitince 2-3gün içinde alıyorlar tabi randevu alman gerek.inşallah bunlarıda atlatıcaz:1hug:

inşallah canm bu kez açılırdı tez zamanda kavuşurum bnde yavruma inş.canm buarada bn bu ayın 28i ile 31i arasında gidicem sanırım.seninde ozamana denk gelirse haberleşir görüşürüz inşallaholumunekankayizsmilesorunuda yanıtlayayım hemen benm eşimin ssksı olduğu için hiç bi ücret ödemedim.ne filme nede sperm testine.eğer seninde ssk varsa sorun olmaz.bide rahim filminden korkmana hiç gerek yok canım inan bana sadece film sırasında kendini kasma farklı şeyler düşün.filmden 2saat önce güçlü bi ağrı kesici iç.bide 1-2gün önce antibiyotiğe başla sonra hiç korkma bak şöyle düşünfilm çekilirken ben öyle düşündüm bn bunu atlatıcam doğum kadar kötü olamaz ucunda ölüm yokya 5dkda biticek ve acımıcak.bunları düşünürken kendimide rahat bıraktım.1-2dkda bitti.ağrı oluyor tabi ama inan bana dayanılmıcak kadar değil.aynı adet sancısı gibi birazda karnında basınç hissediyorsun ama zaten hemen geçiyor korkma ok.inş ikimizde aynı gün giderizde birbirimizi motive ederiz.haberleşelim senin adet nezaman çünkü bn 8.ci günü gittim adet bitince 2-3gün içinde alıyorlar tabi randevu alman gerek.inşallah bunlarıda atlatıcaz:1hug:

inşallahhh en kısa zamanda bebişlerimizee kavuşuruzz canım Rabbim büyük o günler gelecek inşallahh
canım sperm testini de mi zübeyde de yaptırdınızzz ücret vermedenn
bende 26 sında adetimi bekliyorum ama ben erken gidicem 28-29-30 unda falan 3. günü de hormonlarıma bakılsın istiyorumm
canım walla çook motive ettin beni Allah razı olsun canım Rabbim gönlüne göre versinn
inşallahhh bu seferr bu sefer bi sorun gözükmezz inşallahh temiz çıkar canımm
haberleşirizz canımm inşallahh görüşürüzzz

Son düzenleme:
inşallahhh en kısa zamanda bebişlerimizee kavuşuruzz canım Rabbim büyük o günler gelecek inşallahh
canım sperm testini de mi zübeyde de yaptırdınızzz ücret vermedenn
bende 26 sında adetimi bekliyorum ama ben erken gidicem 28-29-30 unda falan 3. günü de hormonlarıma bakılsın istiyorumm
canım walla çook motive ettin beni Allah razı olsun canım Rabbim gönlüne göre versinn
inşallahhh bu seferr bu sefer bi sorun gözükmezz inşallahh temiz çıkar canımm
haberleşirizz canımm inşallahh görüşürüzzz

İNŞAALLLAAHH.. ayy canım benim o güzel duaların için çook saol rabbim hepimizin yüznü güldürsün inşallah tez zamanda:Saruboceq:ewet canım sperm testinide orda ücretsiz yaptırdık cinsel ilişkiden 3gün sonra yaptırıyorsun.canım buarada bnde o tarihlerde gidicem haberleşelimmi belki sana bi faydam dokunur ben geçen ay yaptırdım hormon tahlilimi.poliklnik binasında yaptırıyorsun zaten sonucunu aynı gün saat 1buçukta veriyolar.dra gösteriosun eşin içinde aynı yerde üroloji bölümünden giriş açtırıp karşı binanın 4.ncü katında androloji bölümündede sperm tahlilini veriosun sonucunuda 3gün sonra alıyorsun ben sanırım bu ayın 18yada 20sinde hastalanırım hsgden gün alıcam hastalanınca yani 28ine falan giderim tabi eğer adetim geçikmezse.haberleşelim canım belki sana bi faydam dokunur ilk defamı gidiyorsun sen etliğe canm pardonda senin tam olarak sorun neydi?bilmiyorumkismileunuttumda

İNŞAALLLAAHH.. ayy canım benim o güzel duaların için çook saol rabbim hepimizin yüznü güldürsün inşallah tez zamanda:Saruboceq:ewet canım sperm testinide orda ücretsiz yaptırdık cinsel ilişkiden 3gün sonra yaptırıyorsun.canım buarada bnde o tarihlerde gidicem haberleşelimmi belki sana bi faydam dokunur ben geçen ay yaptırdım hormon tahlilimi.poliklnik binasında yaptırıyorsun zaten sonucunu aynı gün saat 1buçukta veriyolar.dra gösteriosun eşin içinde aynı yerde üroloji bölümünden giriş açtırıp karşı binanın 4.ncü katında androloji bölümündede sperm tahlilini veriosun sonucunuda 3gün sonra alıyorsun ben sanırım bu ayın 18yada 20sinde hastalanırım hsgden gün alıcam hastalanınca yani 28ine falan giderim tabi eğer adetim geçikmezse.haberleşelim canım belki sana bi faydam dokunur ilk defamı gidiyorsun sen etliğe canm pardonda senin tam olarak sorun neydi?bilmiyorumkismileunuttumda

canım şimdii gördümm kusura bakma lütfennn
tamam canım haberleşirizzz inşallahh görüşürüzzz
ne demek canım her zaman dualarımdasınızzz
evet canım ben ilk defa gidicemm etliğeee
bizim sorunumuz tam olarak ne bilmiyoruz aslındaa
ben 45 günlük evliyken başladım hastaneye gitmeyee hormonlarımda sorun vardıı bi türlü düzene girmedii 8 -9 aydır gitmiyorum hastaneyee
bi ara idrar yollarımdaa rahmimde iltihap oluştuu onlarıda hallaettik
ben iki ay klomen kullandımm
bir ayındaa çatlatma iğnesi oldum sonuç negatiff
eşimde daha önce sperm testi yaptırdıı çook şükür bi sorun gözükmüyorduu ama yaptıralıı 9 ay falan olduu biz tekrar yaptıracazzz
birde tüplerime bakılmadı tüplerime bakılsınn istiyorusss
çubukta gittiğim doktor gelme artık bi sorun yok olur diyoduu ama olmadıı
tüplerimden şüpheleniyoruss inşallahh senine benimde temiz çıkarr:Saruboceq::Saruboceq:

X